Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ B5 AFN ] Laleczka w avancie, gwinty xenony [ Samer Edyszyn ! ]


dwdziadzior

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Długo się zbierałem na pokazanie auta, troszkę poprawiłem i chyba można pokazać :). Audi kupiłem mega okazyjnie jak się okazało z błahą awarią :) no cóż heh :D.

A4 b5 Avant Automat 110 PS AFN

1998 rok

2xel szyby,lustra

tempomat

4x airy

wspomniany automat

Climatron

Audio nokii

komplet 5 kluczyków ( 2 scyzory 2 zwykłe + serwis )

ABS

Reflektory H1+H1+H7

Sporych planów nie mam, bo auto musi mi służyć do jazdy do pracy gdyż jestem foterem ślubnym a teren nie zawsze jest gładki jak stół.

Do tej pory zrobiłem po części zawieszenie, łożyska, przeguby oleje, czeka mnie jeszcze wizyta w ASO i wymianka w skrzyni bo nie pracuje tak jak powinna.

Co chcę zrobić..

Skóry

17" ( są ale bedą inne mercedes porsze czy cuś ) :)

Kierunki US ( Są - po mojemu ) :)

Lampy z tyłu całe czerwone ( Są )

Gwint ( jest )

Lakierowanie całego auta zimą :)

Przeróbka przednich reflektorów na bixenon, soczewki mam ino czasu nie ma na rzeźby.

Wymiana oświetlenia we wnętrzu na ledy

Przerobienie halogenów na dzienne + zarówki ledowe

Podświetlić kratki nawiewów

Klapa USA

Licznik USA z fis;em

Coś jeszcze zapomniałem na bank.. dopisze :)

Zdjęć mam w sumie garstkę bo jak to fotograf nie ma czasu po robić.

Zaraz po zakupie, jakośc nie powala wiem :D

UBPlanet-1375368162-U16821.jpg

A to klateczka z obecnego stanu, robiona wczoraj Niebawem ustawiam sie ze znajomym Golfem na zdjęcia więc bedzie więcej. Pisać :)

UBPlanet-1375368214-U16821.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Dawno mnie nie było no ale roboty sporo. Project golf mk1 sie robi i jakoś tak Audi zatrzymało się do minionego weekendu gdzie w końcu wrzuciłem gwincior, soczewy i x8000. Pozostaje mi jeszcze zrobienie kół ktore mam zamiar przygotowywać w najbliższy weekend do lakierowania no i przedni zderzak który został pięknej pewnej nocy potraktowany przez jakiegoś idiote .. ;/ brak słow. Cóż jak widać Lalka edycji zimowej, ledwo co udało się wjechać w ten ciekawy tunel przy Powstańców Śląskich we Wrocławiu no ale udało sie.

Szybka fota bo przelotem wpadłem na pomysł, niebawem duzo duzo więcej bo wybieramy sie na rothenburg, ktoś z Wrocławia albo okolic startuje ? :)

UBPlanet-1392159636-U16821.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Dawno mnie nie było no ale roboty sporo. Project golf mk1 sie robi i jakoś tak Audi zatrzymało się do minionego weekendu gdzie w końcu wrzuciłem gwincior, soczewy i x8000. Pozostaje mi jeszcze zrobienie kół ktore mam zamiar przygotowywać w najbliższy weekend do lakierowania no i przedni zderzak który został pięknej pewnej nocy potraktowany przez jakiegoś idiote .. ;/ brak słow. Cóż jak widać Lalka edycji zimowej, ledwo co udało się wjechać w ten ciekawy tunel przy Powstańców Śląskich we Wrocławiu no ale udało sie.

Szybka fota bo przelotem wpadłem na pomysł, niebawem duzo duzo więcej bo wybieramy sie na rothenburg, ktoś z Wrocławia albo okolic startuje ? :)

http://ubplanet.pl/uploads/images/UBPlanet-1392159636-U16821.jpg

A w tym roku Rothenburg jeszcze się odbędzie?W tamtym roku byłem z ekipą i podobno było to Last Edition.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Dawno mnie nie było no ale roboty sporo. Project golf mk1 sie robi i jakoś tak Audi zatrzymało się do minionego weekendu gdzie w końcu wrzuciłem gwincior, soczewy i x8000. Pozostaje mi jeszcze zrobienie kół ktore mam zamiar przygotowywać w najbliższy weekend do lakierowania no i przedni zderzak który został pięknej pewnej nocy potraktowany przez jakiegoś idiote .. ;/ brak słow. Cóż jak widać Lalka edycji zimowej, ledwo co udało się wjechać w ten ciekawy tunel przy Powstańców Śląskich we Wrocławiu no ale udało sie.

Szybka fota bo przelotem wpadłem na pomysł, niebawem duzo duzo więcej bo wybieramy sie na rothenburg, ktoś z Wrocławia albo okolic startuje ? :)

http://ubplanet.pl/uploads/images/UBPlanet-1392159636-U16821.jpg

A w tym roku Rothenburg jeszcze się odbędzie?W tamtym roku byłem z ekipą i podobno było to Last Edition.

No z tego co widzę na fb, oraz na forum golfa no to wygląda na to, ze tak. Ponoć ktoś inny organizuje :)

@pioteros a jakoś tak wyszło ;) chyba kwestia indywidualna kto co lubi :)

@piterA4 - dzięki dzięki.

To jeszcze jedno foto z wczoraj :)

UBPlanet-1392244887-U16821.jpg

A tutaj foto zaraz po wrzuceniu gwintu :) niestety z podwórka nie mogłem wyjechać no ni trzeba było w góre pojechać ;D

UBPlanet-1392245087-U16821.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

męska felga jakaś na sezon bedzie ?

8k w swiatłach to porazka, no lae jak stwiasz na wygląd pomijająć użytecznosć to ok, nic na tej barwie nie widać jak Ci z naprzeciwka w deszcz ktos zaświeci, jedziesz na ślepo:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

A to klateczka z obecnego stanu, robiona wczoraj Niebawem ustawiam sie ze znajomym Golfem na zdjęcia więc bedzie więcej. Pisać :)

http://ubplanet.pl/uploads/images/UBPlanet-1375368214-U16821.jpg

Mega klimatyczna fotka:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W week zrobiłem małą przymiarke koła, osobiście jaram się i nie moge sie doczekać aż polakieruje i wrzucę na lalke :banan::banan:

Ori A3 17" 6j. Zastanawiam się nad oponą jaka wrzucić .. 185/35 ? Być może trzeba będzie zastosowac równiez jakiś dystans no ale ogarniemy to jak wrzuce koła na auto :)

UBPlanet-1392671605-U16821.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dasz taki profil opony to auto siadzie na bebechach, by efekt był taki jak być powinien na prawilnej 18tce, dla 17 cali fabryka przewiduje rozmiar opony 225/45, a ty chcesz dać 185/35, to srednica koła zmniejszy Ci sie o 2cm co da przekłamanie prawie 10km/h juz przy 60km na liczniku, ponad 13% przekłamanie

Online Wheel and Tyre Fitment Calculator. Offset, Tyre Stretch and Speedo Error | Will They Fit

żeby to sie poruszało będziesz musiał mieć szczeline miedzy kołem a błotnikiem, bo jak posadzisz to siądzie na wachaczach:grin:

a z 18/40 dla porównania to już masz 13,5%

wheelimage.php?tyrediameter=637.2&tyrewidth=225&tyrecirc=2001.82283658&wheelwidth=190.5&wheeldia=457.2&offset=40&poke=55.25&inset=135.25&aspect=40&tyrediameter2=561.3&tyrewidth2=185&tyrecirc2=1763.37595444&wheelwidth2=190.5&wheeldia2=431.8&offset2=40&poke2=55.25&inset2=135.25&aspect2=35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to już na takim setupie jaki mam teraz zimowym zdarza sie, że przejade wahaczem po glebie, a jak widac przód chowa mi sie w nadkola, chociaż bardziej niebezpieczna jest miska od skrzyni która jest prawie na tym samym poziomie ;D. No cóż w takim bądź razie szukam opony odpowiedniej. Ty tutaj wyliczyłes na 7,5j, Ja mam te 6j i wątpie ze założe 225 na to , a ja założe to bedzie balun .. 205/40 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej byś opony nie założył to i tak na tej feldze będzie kicha. Felga 6j jest zdecydowanie za wąska jak nie chcesz żeby licznik oszukiwał to załóż 205/50 ale to będzie straszny balon. Żeby jakoś to wyglądało to felga musi mieć chociaż 7,5j ja na Twoim miejscu poszukałbym innej felgi bo do sezonu jeszcze trochu czasu jest. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały up.

W końcu przyszedł czas na malowanie kól, oklejanie kierunków i doprowadzenie lalki do samer edyszin. Co prawda musze jeszcze kupic przed zderzak no ale to nie problem i niebawem będzie :) Dziś na auto wrzuciłem koła, w sobote były malowane. Lakierek z Golfa mk1 tyle ze w pól macie, dekle również lakier z mk1.

IMG_1700.jpg

IMG_1773.jpg

IMG_1785.jpg

IMG_1787.jpg

IMG_1801.jpg

IMG_1802.jpg

IMG_1806.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...