Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

List od straży miejskiej.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powinieneś to olać, nie mają uprawnień żeby ciągnąć sprawę dalej, mogą jedynie liczyć że będziesz jeleniem i zrobisz przelew.

Opublikowano
  • Autor

Mandat za przejazd na czerwonym świetle

Ostateczna decyzja o nałożeniu mandatu należy jednak do podmiotu zarządzającego urządzeniem, czyli najczęściej strażników miejskich.

Ostateczna decyzja o nałożeniu mandatu należy jednak do podmiotu zarządzającego urządzeniem, czyli najczęściej strażników miejskich.

A slyszalem, ze ta kamera na tym skrzyzowaniu jest w dierzawie SM/G ....

Juz mam metlnik w glowie, czy nawet jesli jest w dierzawie to i tak nie moga karac ?

Opublikowano

Zaraz w wydarzeniach na polsacie bedzie o strazy miejskiej i braku uprawnien do nakladania mandatow z fotoradarow stacjonarnych...

Opublikowano
  • Autor

Z tego wynika ze nie nalezy przyjmowac mandatow od nich, tylko ze SM/G tez sie bronila ze niby zapis jest ze moga korzystac z rejestratorow, a pod tym pojeciem jest ze rejestrator moze byc stacjonarny, niestacjonarny, zamontowany gdzies tam etc :P

Opublikowano

Czyli standard - niejednoznaczność prawa :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

A jak myslicie, wygram sprawe nawet jesli zdjecie bedzie wyrazne , jesli bede mial swiadka ze nie wjechalem na czerwonym a na pomaranczowym ?

Opublikowano
Zaraz w wydarzeniach na polsacie bedzie o strazy miejskiej i braku uprawnien do nakladania mandatow z fotoradarow stacjonarnych...

Daj znać co tam mówili bo nie mam w pracy TV :naughty:

Opublikowano
Zaraz w wydarzeniach na polsacie bedzie o strazy miejskiej i braku uprawnien do nakladania mandatow z fotoradarow stacjonarnych...

Daj znać co tam mówili bo nie mam w pracy TV :naughty:

prokuratura swoje - ze w/g prawa nie moga wystawiac mandatow ze zdjec z radarow stacjonarnych a straz miejska ze maja to gdzies i ze moga ...

Opublikowano
  • Autor

dokladnie, ze moga bo jest zapis ze moga korzystac z rejestratorów, a pod tym pojeciem jest rejestrator - stacjonarny, moblilny etc.

---------- Post dopisany 08-08-2013 at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2013 at 19:38 ----------

Panowie, bylem u nich, widzialem filmik i zdjecia, jednak przejechalem na czerwonym, placic ? Bo filmik z monitoringu

---------- Post dopisany 09-08-2013 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 08-08-2013 at 23:36 ----------

Opublikowano

Skoro nie mają prawa to dlaczego masz im płacić?

Opublikowano

Mi też przysłali na dniach i nie płacę mam to gdzieś.Po za tym foto mam strzelone z tyłu.

Opublikowano

a powiedzci mi jesli przyszlo mi wezwanie ze strazy miejskiej bo cykneli mi fote radarem stacjonarnym to zglaszac sie czy nie maja prawa mnie ukarac?

Opublikowano
  • Autor

I znowu nic nie wiadomo na pewno...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.