Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Gleba leży w kanciapie, tylko trzeba wyczyścić i pomalować. Koło już wybrane :decayed:

no widziałem te ori słoneczka, naciagniesz 155/60/15 i będzie kocur:grin:

Pewnie, że tak tylko mam mały problem... Ale Kriss mówił, że jak stoczę tarcze to felgi wejdą :kox:

Opublikowano
Gleba leży w kanciapie, tylko trzeba wyczyścić i pomalować. Koło już wybrane :decayed:

no widziałem te ori słoneczka, naciagniesz 155/60/15 i będzie kocur:grin:

Pewnie, że tak tylko mam mały problem... Ale Kriss mówił, że jak stoczę tarcze to felgi wejdą :kox:

Albo będziesz zmieniał hamulce na zimę :grin:

Opublikowano

Po co hamulce na zimę niech sobie kupi inne auto :P a to niech trzyma pod pierzynką

Opublikowano
Gleba leży w kanciapie, tylko trzeba wyczyścić i pomalować. Koło już wybrane :decayed:

no widziałem te ori słoneczka, naciagniesz 155/60/15 i będzie kocur:grin:

Pewnie, że tak tylko mam mały problem... Ale Kriss mówił, że jak stoczę tarcze to felgi wejdą :kox:

Czyli 18':thumbdown:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Gleba leży w kanciapie, tylko trzeba wyczyścić i pomalować. Koło już wybrane :decayed:

no widziałem te ori słoneczka, naciagniesz 155/60/15 i będzie kocur:grin:

Pewnie, że tak tylko mam mały problem... Ale Kriss mówił, że jak stoczę tarcze to felgi wejdą :kox:

Czyli 18':thumbdown:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

A co Ty byś na zimę założył? 20" :shock3:

Opublikowano
Gleba leży w kanciapie, tylko trzeba wyczyścić i pomalować. Koło już wybrane :decayed:

no widziałem te ori słoneczka, naciagniesz 155/60/15 i będzie kocur:grin:

Pewnie, że tak tylko mam mały problem... Ale Kriss mówił, że jak stoczę tarcze to felgi wejdą :kox:

Czyli 18':thumbdown:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

A co Ty byś na zimę założył? 20" :shock3:

Myślałem że to rozmyślania o letnim setupie już:doh:

Opublikowano

wyrzuć to coś z spod maski, daj sensowny wydech i zakładaj H&R jak było, dobrze siedziałwtedy

abcd0020a.jpg

Opublikowano
  • Autor
wyrzuć to coś z spod maski, daj sensowny wydech i zakładaj H&R jak było, dobrze siedziałwtedy

http://s21.postimg.org/uf4unqcj7/abcd0020a.jpg

Wszystko w swoim czasie :wink: Najpierw skończę go od technicznej strony a gwint odnowię do wiosny :naughty:

---------- Post dopisany 06-11-2013 at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2013 at 21:49 ----------

Dostałem dzisiaj paczkę z imitacją zacisków brembo :dziura: Zmniejszam średnicę tarcz do serii ..., bo cena tarcz RS4 zabija :facepalm: 1800zł za dwie :shock3: Chociaż nakładki będą wypełniały koło :decayed:

Opublikowano

Poważnie z tymi heblami??:facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie, że poważnie, ale nie napisałem wszystkiego :decayed: Seryjnie rozmiarowo tarcze będą, ale jak w S4 B6, czyli 345mm. Imitacje Brembo, bo dla mnie ori brembo to tylko czerwone, a moje nie są :grin: Jak założę to stwierdzę, czy zostają takie, czy będę malował. Tarcze takie mi kumpel po taniości załatwił, a później jakieś nawiercane założę :naughty:

201311061170_zpsd2455972.jpg

201311061172_zps50f7efdd.jpg

Opublikowano

No:naughty::jerk:

Opublikowano
  • Autor

Czekam jeszcze na przewody w stalowym oplocie i klocki :naughty: Cena tarcz spadła z 1800 na 380 za dwie :grin:

Opublikowano

Na ten silnik taki hebel starczy :D

Opublikowano

Idz fpiz*u Max zgrywasz sie i cieszysz glupio z tych co uwierzyli. Toc to nie f twoim stajlu

Jakbym to u ciebie zobaczyl na zywca to osobiscie bym to zerwal

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

Swoja droga fakt cena ori rs4 zabija ale czy nie pasuja te 360 z a8?

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

Opublikowano
Idz fpiz*u Max zgrywasz sie i cieszysz glupio z tych co uwierzyli. Toc to nie f twoim stajlu

Jakbym to u ciebie zobaczyl na zywca to osobiscie bym to zerwal

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

Swoja droga fakt cena ori rs4 zabija ale czy nie pasuja te 360 z a8?

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

To mówisz, że 345mm na 6-tłoczkowym zacisku z Cayena będzie gorsze od 360mm na 2-tłoczkowym oryginale? :shock3:

Opublikowano
Idz fpiz*u Max zgrywasz sie i cieszysz glupio z tych co uwierzyli. Toc to nie f twoim stajlu

Jakbym to u ciebie zobaczyl na zywca to osobiscie bym to zerwal

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

Swoja droga fakt cena ori rs4 zabija ale czy nie pasuja te 360 z a8?

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

nie pasuje tarcze sa za wysokie nawet z merola nie idzie nic psasowac w tym rozmiarze...a pozatym do 360mm to 8 tlokow lub zacisk ZR/ZL 17 plus adaptery....345mm chyba najlepsze wyjscie...na ta moc i tak za duzo

Opublikowano

To ile te fake brembo kosztowalo. Zawsze wydawalo mi sie ze wieksza tarcza to lepsza niezaleznie od ilosci tloczkow

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

Opublikowano
To ile te fake brembo kosztowalo. Zawsze wydawalo mi sie ze wieksza tarcza to lepsza niezaleznie od ilosci tloczkow

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

ale czemu FAKE przeciez te zaciski sa orginalne BREMBO z q7,touarega,porsche...koszt z tarczami,klockami,zaciskami,spec.srubami wynosi tyle co same tarcze rs4 b5 na przod

Opublikowano

Jak widac ja sie slabo znac wiec pytam.

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

Opublikowano

Maxx trza podciac w 2 miejscach zwrotnice(kosmetyka)ale czy blache trzeba odkrecic ---z tego co pamietam to nie bo podcinasz od frontu jak tarcze sciagniesz...zaloz ta z ML-a i bedziesz widzial gdzie i co...kwestia 3 min

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.