Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant


MaxsteRR

Rekomendowane odpowiedzi

Te cyfry na klimatroniku nie pokazuja nic konkretnego chyba, z reszta na poliftowym chyba tego nie ma?

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

pokazują sporo, i na polifcie też są:wink: episz sobie kody klimatronika, nawet odczyt prędkosci auta masz:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobił fake rurki, żeby myśleli że to diesel :decayed:

No i zdekonspirowałeś mnie :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

A wgl to do tych rurek nadal nie jest nic podłączone :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam w końcu z tą prędkością?:wink: Szykuje się na Swapa avfa i mam do kupienia z A6 silnik, tam bierze prędkość ze skrzyni czy Absu? Bo coś czytałem ze masz jakiś z Tym problem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam w końcu z tą prędkością?:wink: Szykuje się na Swapa avfa i mam do kupienia z A6 silnik, tam bierze prędkość ze skrzyni czy Absu? Bo coś czytałem ze masz jakiś z Tym problem:decayed:

Działa. W sumie to żaden problem jak czyta z ABS'u, o ile skrzynia jest z czujnikiem przy półosi, bo wystarczy do poprowadzić przewody z czujnika do grodzi ;)

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

od dziś oficjalnie mam tłumiki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet 2 i jeden malutki :P

Jestem ciekaw czy koledzy Adasia spali w nocy ... :P Tyle wrażeń im zafundowałeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet 2 i jeden malutki :P

Jestem ciekaw czy koledzy Adasia spali w nocy ... :P Tyle wrażeń im zafundowałeś :P

Dzisiaj ten najmniejszy mogę wyrzucic :przebiegly:

No Ci dwaj chyba najmłodsi to nieźle zaglądali i wypytywali :decayed:

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

Jak tam motorownia trybi dobrze? Jakies strojenie było??

Silnik daje radę poza jedną pompką. Strojenie więc musi poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No działaj działaj to może będziesz chetny na przełaczanie map po guziku (np tryb sport)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max rozumiem że szlak masz przetarty ? Brali z katalogów czy z czapki ?

Wczoraj miałem przegląd, dzisiaj rejestrację ;) Na przeglądzie spisali kod z bloku silnika i kW z katalogu. ;) Na koniec zapytałem gdzie mogę zważyć auto to wytłumaczył, gdzie pojechać, a później wpisał tą wagę i też jest w dowodzie :wink: Ale gdybym nie pytał, to wagą by sobie głowy nie zawracali :decayed: Przegląd uwzględniający zmiany konstrukcyjne/silnika 94zł :wink:

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

Trochę wstyd tak bez lakieru, ale trudno :decayed:

DSC_0022_zpsa1043c22.jpg?t=1382632244

Luzy na PD wyregulowane :decayed:

201310221159_zpsf9fbfed7.jpg?t=1382546091

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba leży w kanciapie, tylko trzeba wyczyścić i pomalować. Koło już wybrane :decayed:

no widziałem te ori słoneczka, naciagniesz 155/60/15 i będzie kocur:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...