Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie o magiel.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie znów stuka mi roczny używany magiel i teraz pytanie czy magiel z siłownikiem podejdzie do mojego AVG???

Oczywiście mowa o maglu który pasuje z modeli 1,6-1,8-1,8T-1,9tdi wszystkie R4.

I zastanawia mnie takie coś czy z małyszówki podejdzie????

Opublikowano

magiel z siłownikiem podejdzie hmm z malyszowki nw nie pomoge musial bym porównać:)

Opublikowano

Niestety nie , jest jakaś mała zmiana .

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Możesz te stuki magla jakoś opisać? W jakich warunkach, czy na postoju przy kręceniu kierowcą to słychać?

Pytam bo ostatnio coś mi stuka. Wahacze sprawdzone i zastanawiam się czy to nie magiel

Wysłane kaloszem

Opublikowano
  • Autor

Tak jak piszesz jak na postoju poruszasz kierą bez załączonego wspomagania i słyszysz stuk który dochodzi z grodzi silnika to na bank magiel albo krzyżak.

Ja dokręciłem śrubę kasującą luz i czuje różnicę ale i tak stuka.

Najbardziej magiel stuka na kocich łubach,przejazdach kolejowych.jakiś poprzecznych nierównościach drogi i uwierz mi że można go pomylić ze stukami wahacza:decayed:

Chce zrobić tak zę kupię zdrową używkę a swój sprzedam ludkom zajmującym się regeneracją magli gdyż porządne firmy skupują takowe jeżeli obudowa jest cała,wtedy nie naciągnę się na większe koszty.

Opublikowano

No właśnie u mnie też najbardziej stuka tak jak piszesz na poprzecznych nierównościach. No ale musze to jeszcze dokładnie obadac.

Jaki jest mniej więcej koszt świeżej używki?

Wysłane kaloszem

Opublikowano
  • Autor

Różnie.W mojej mieścinie u handlarzy za 450 zaś na alledrogo różnie od 300 do 750:decayed:

Najlepiej jak jest na aucie wtedy można sprawdzić luzy:wink:

Opublikowano

Ok. Dzięki. To muszę się upewnić na 100 proc. czy to na pewno to. Chociaż ostatnio jak by trochę się uciszyły te stuki. Podejrzewam jeszcze mocowanie stabilizatora

Wysłane kaloszem

Opublikowano
Jaki jest mniej więcej koszt świeżej używki?
Różnie.W mojej mieścinie u handlarzy za 450 zaś na alledrogo różnie od 300 do 750

A nie lepiej oddać swój oryginał do regeneracji u kogoś sprawdzonego?

Opublikowano

Daja jakąś gwarancje po regeneracji? Ile taki zabieg kosztuje?

Wysłane kaloszem

Opublikowano

Ja robiłem ze 2 tygodnie temu.

400zł razem z osłonami u gościa który się na tym naprawdę zna.

Gwarancja 12 miesięcy.

Opublikowano
  • Autor

Różna opinie chodzą o regeneracji.

Ktoś ostatnio pisał że regenerował w PURM i przekładnia puszcza olej a nie minęło 2 lata:facepalm::facepalm:

Dobrze robią KUZICARS ale kasa duża a jak opcham swój magiel to dopłacę 100-200zł i mam używkę:wink:

Mariusz kto robił Ci magiel????

U mnie w mieścinie też jest majster co niby robi przekładnie ale nie mam orientacji czy robi to z głową czy na sztuke...

---------- Post dopisany 17-08-2013 at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany 09-08-2013 at 23:29 ----------

Panowie a od paska b5FL podejdzie???

Opublikowano

Przypasuje maglownica z siłownikiem. U kolegi zakładaliśmy do 1.8 od 2.4 . Dodam że kupił ją za 150zł i gość który sprzedawał mówił że siłownik jest zakładany do tych mocniejszych silników , żeby na nierównościach niwelować szarpnięcia w kierownicy zwłaszcza przy większych prędkościach.

Opublikowano
  • Autor

O proszę a to nowina bo myślałem że od V-ki nie podejdzie:wink:

Opublikowano
jak opcham swój magiel to dopłacę 100-200zł i mam używkę:wink:

I też nie wiesz czy nie będzie za bardzo pognita w środku.

Mariusz kto robił Ci magiel????

Warsztat Mechaniczny PODLEŚNY, Katowice - regeneracja i naprawa wahaczy, drążków

Opublikowano
  • Autor

Byłem dziś u tych co niby robią u mnie hydraulikę i gostek powiedział ze nie wie jaki koszt do tego nie wie czy da rady zrobić cały mechaniz skoro ma luzy także odpuszczam,niech uczą się nie na moim aucie:thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.