Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mrugające podśw. deski, przerywające wycieraczki i el. szyby


Daras

Rekomendowane odpowiedzi

mam takowy problem. ostatnio zauważyłem że nie działa mi el. szyba od strony pasażera (mam tylko przednie w prądzie). czasami działa czasami nie, nie wiem od czego to zależy. w sumie trochę sprawe olałem... potem zauważyłem że nie zawsze działa mi domykanie szyb z pilota ale skojrzylem to z nie zawsze działającą szybą. dziś problem się nasilił. podczas jazdy czasami mruga podświetlenie zegarów i konsoli oraz przy padającym deszczu wycieraczki chodzą nie zawsze regularnie. raz majtną 2 razy pod rząd, za chwile długa przerwa żeby znowu chodzić normalnie (na opcji przerywanej). zauważyłem też że jadąc na tempomacie gdy mrugnie podświetlenie deski to tempomat sie wyłączy.

do glowy przychodzi mi jedynie moduł komfortu ale czy moduł ma cokolwiek do wycieraczek i podświetlenia deski?

jak dla mnie czarna magia... macie jakieś pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem niedziałających szyb to najczęściej uszkodzenia wiązki. U mnie w drzwiach kierowcy przy zamykaniu szyby mrugały awaryjne ale tylko w szafie. Po naprawie wiązki ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem tzn zanikające zasilanie manetek, podświetlana kierownicy i panelu klimatyzacji.

Zamieszczone przez sztachetaszalony

......wyświetlacz od ogrzewania, przygasa środkowa kontrolka na liczniku tam gdzie wyskakuje radio, nie ma kierunków, klakson też nie działa również takie objawy występują na postoju do tego dochodzi taki dźwięk jakby centralny się zamykał i otwierał.....

Mam ten sam problem .... Definitywnie brakuje (zanika) zasilania na kierownicy (brak podświetlana przycisków na kierownicy, nie działające kierunki tempomat i wycieraczki) Problem występuje po dłuższym postoju, kiedy temperatura spadnie do okolic +10C. Wymieniłem kostkę stacyjki, przekaźniki 53 i 370, sprawdziłem wiazkę w drzwiach kierowcy i dalej to samo. Po odpaleniu i nagrzaniu wnętrza po 10 min wszystko wraca do normy. Czasem po wyjęciu, bezpiecznika nr13 wszystko wraca do normy. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...