Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Amortyzatory tylne,jakiej firmy kupić?1.9 TDI B5


Enigma79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Ostatnio podczas jazdy słychać stuki z tyłu,patrząc na amortyzator myślę że to on jest przyczyną.zależy mi aby auto jak teraz miało wysokie zawieszenie.Nie wiem czy obecne to oryginały czy jakieś zamienniki.Dodaje zdjęcie.

DSC00103.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam KYB/BILSTEIN/SACHS to czołówka oczywiście Szitu nie brakuje,. ale to może być tak że stary był by lepszy niż nowy, Tak więc zakładaj coś normalnego na PW poszło info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info.Jutro jadę na stacje diagnostyczną do znajomego,zobaczę co tam jeszcze wyjdzie.Rozumiem że najlepiej wymienić dwa.A co ze sprężynami?Czy należy je też wymienić?

Jeśli chcesz żeby auto stało tak jak do tej pory to nie musisz zmieniać sprężyn, jeśli są w dobrym stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z takim cieknącym i stukającym amortyzatorem można bezpiecznie jeździć,czy lepiej sobie odpuścić jazdę?

Wątpię żeby to zużyty amorek stukał. Możesz jeździć ale ostrożnie w na zakrętach i w miarę powoli, jeśli rzeczywiście masz padnięte amory to może Ci wyząbkować opony, nie czekaj z wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z takim cieknącym i stukającym amortyzatorem można bezpiecznie jeździć,czy lepiej sobie odpuścić jazdę?

Wątpię żeby to zużyty amorek stukał. Możesz jeździć ale ostrożnie w na zakrętach i w miarę powoli, jeśli rzeczywiście masz padnięte amory to może Ci wyząbkować opony, nie czekaj z wymianą.

U mnie np. amor stukał ale tylko pod obciążeniem znaczy jak jechałem sam to nic, ale jak jechało 3 osoby plus jakiś tam bagaż to już dość głośno stukało, dodam że przy większych prędkościach rzucało trochę tyłem. Amory wymieniłem na sachs i jest ok jak do tej pory, myślę że mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...