Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ubywający olej ZDJĘCIA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od momentu kiedy kupilem autko a przejechałem juz nim prawie 80000km między każdą zmianą oleju tj. 15000km ubywa mi około jednej miarki. Wczesniej sie tym zbytnio nie przejmowalem gdyz przy przebiegu 200tys. km "podobno" to ze auto bierze olej to normalka. Ale od dwoch zmian oleju zauwazam pewnien wyciek. Przecierałem i czyscilem to miejsce juz kilka razy i po pewnym czasie znow pojawia sie brudny olejowy osad. Czy to może byc wina jakiejs uszczelki albo zlego skrecenia układu silnikowego? Prosze o rade co to moze byc i jakich ewentualnie napraw trzebaby sie bylo podjac. Dzieki za pomoc

IMG_0783.jpg

IMG_0785.jpg

IMG_0786.jpg

IMG_0787.jpg

IMG_0790.jpg

Opublikowano

Miałem to samo co ty po wymianie EGR problem ustaje:decayed: .Nowy nie jest juz taki drogi oczywiscie kup orginał,zamiennik niewiem jak sie bedzie spisywał.Jaki masz kod silnika??

Opublikowano
  • Autor

AWX, a co jest przyczyna? Egr przepuszcza czy cały układ? Jaki są koszta tego? Można to samemu wymienić?

Opublikowano
  • Autor

Ale z czym to się wiąże? Silnik na czymś traci czy nie? Wyskakuje jakieś błędy, będzie pózniej z tym problem? A nowy jakie koszta ?

Opublikowano

moj AWX tez ma 200 tys. przebiegu, tez w tym miejscu troszke mokry od ojelu, a na miarce od wymiany do wymiany nie ubywa nic

Opublikowano
Ale z czym to się wiąże? Silnik na czymś traci czy nie? Wyskakuje jakieś błędy, będzie pózniej z tym problem? A nowy jakie koszta ?

u ciebie wyskoczy check engine na zegarach ,trzeba wyłączyć programowo,nowy od 500 allego do 1000 aso ,mam zaślepiony i jak narazie nie zauważyłem negatywnego wpływu na silnik

Opublikowano

Tak z innej beczki. Nie wiem jak wyjeździcie swoimi dieslami mając na blacie po 200 tys km w rocznikach 2001, to jest jakieś szaleństwo przecież benzynę ciężko znaleźć z taki stanem silnika, z tego rocznika.

Opublikowano
  • Autor

Ojj jeździsz albo bierzesz od Niemca i nie wiesz co było. Probujesz doprowadzić temat do stanu w jakim Niemiec ma jak kupuje fure w salonie i tyle.

Opublikowano
Tak z innej beczki. Nie wiem jak wyjeździcie swoimi dieslami mając na blacie po 200 tys km w rocznikach 2001, to jest jakieś szaleństwo przecież benzynę ciężko znaleźć z taki stanem silnika, z tego rocznika.

Też się temu dziwię, co drugi pisze że auto z 2001 roku, bezwypadkowe i 200000 na blacie :grin: ja mam AVF z 2004 roku i 218 tyś przebiegu :decayed:

Co do EGR wystarczy poszukać ja wywalałem w zeszłym miesiącu całe to ustrojstwo tylko klapę gaszącą zostawiłem, z tej okazji założyłem nowy temat w tym dziale i opisałem co trzeba zrobić- wystarczy poszukać :naughty:

---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ----------

http://a4-klub.pl/1-9-194/wywalenie-programowe-mechaniczne-egra-281294/

Opublikowano
Tak z innej beczki. Nie wiem jak wyjeździcie swoimi dieslami mając na blacie po 200 tys km w rocznikach 2001, to jest jakieś szaleństwo przecież benzynę ciężko znaleźć z taki stanem silnika, z tego rocznika.

Też się temu dziwię, co drugi pisze że auto z 2001 roku, bezwypadkowe i 200000 na blacie :grin: ja mam AVF z 2004 roku i 218 tyś przebiegu :decayed:

Co do EGR wystarczy poszukać ja wywalałem w zeszłym miesiącu całe to ustrojstwo tylko klapę gaszącą zostawiłem, z tej okazji założyłem nowy temat w tym dziale i opisałem co trzeba zrobić- wystarczy poszukać :naughty:

---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ----------

http://a4-klub.pl/1-9-194/wywalenie-programowe-mechaniczne-egra-281294/

Mój AVF został zakupiony przez Niemca w listopadzie 2004 roku i ma obecnie 240 tys km :) (ps: rejestracja auta w Niemczech w grudniu )

Opublikowano

ja jak moją brałem od niemca to płakał

Opublikowano
ja jak moją brałem od niemca to płakał

do tej pory dzwoni tak tęskni :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.