Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż składanych i podgrzewanych lusterek


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem, po założeniu elektrycznie składanych lusterek i zakodowaniu w 42 i 52 lusterka normalnie się składają i rozkładają z przycisku, natomiast po zakodowaniu komfortu 46 nie pojawia mi się opcja w central locking, sterownik przyjmuje kodowanie i po ponownym włączeniu zapłonu i interfejsu dalej opcja jest zaznaczona, kodowanie jest niezmienione a mimo to opcja w car>central locking się nie wyświetla. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz moze jeszcze w zielonym menu, nie kojarze juz czy ustawialem to.

Druga sprawa-u mnie np. przy zapasowyn kluczyku nie dziala skladanie i nie ma opcji w mmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, po założeniu elektrycznie składanych lusterek i zakodowaniu w 42 i 52 lusterka normalnie się składają i rozkładają z przycisku, natomiast po zakodowaniu komfortu 46 nie pojawia mi się opcja w central locking, sterownik przyjmuje kodowanie i po ponownym włączeniu zapłonu i interfejsu dalej opcja jest zaznaczona, kodowanie jest niezmienione a mimo to opcja w car>central locking się nie wyświetla. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Jak masz Concert to tam chyba też trzeba zakodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem lusterka składane z fotochromem mają 14 pinów więc są z pamięcią. Mam sterowniki drzwi z literą H obsługują składanie ale nie sądzę żeby obsługiwały pamięć. Czy po podłączeniu będą jakieś błędy w związku z pamięcią w lusterkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem lusterka składane z fotochromem mają 14 pinów więc są z pamięcią. Mam sterowniki drzwi z literą H obsługują składanie ale nie sądzę żeby obsługiwały pamięć. Czy po podłączeniu będą jakieś błędy w związku z pamięcią w lusterkach?

jak nie zakodujesz to nie bedzie błedów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem lusterka składane z fotochromem mają 14 pinów więc są z pamięcią. Mam sterowniki drzwi z literą H obsługują składanie ale nie sądzę żeby obsługiwały pamięć. Czy po podłączeniu będą jakieś błędy w związku z pamięcią w lusterkach?

jak nie zakodujesz to nie bedzie błedów :)

Jeśli występują konfiguracje lusterek typu 10 pin kierowca 14 pin pasażer to czy jest możliwe osiągnięcie pełnej funkcjonalności przy obniżaniu prawego lusterka na wstecznym ? Co potrzebne i jak to zrobić? :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie w pełni funkcjonalne poniewaz jak nawet zakodujesz to bedzie bład komunikacyjny

Czyli potrzebny jest moduł pamięci lusterek (te guziki w drzwiach kierowcy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie w pełni funkcjonalne poniewaz jak nawet zakodujesz to bedzie bład komunikacyjny

Czyli potrzebny jest moduł pamięci lusterek (te guziki w drzwiach kierowcy)?

nie........sterownik pamieci fotela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie w pełni funkcjonalne poniewaz jak nawet zakodujesz to bedzie bład komunikacyjny

Czyli potrzebny jest moduł pamięci lusterek (te guziki w drzwiach kierowcy)?

nie........sterownik pamieci fotela

Dzięki a czy w wolnej chwili nie wrzuciłbyś paru schematów jak to jest pospinane elektrycznie bo temat pamięci lusterek nie był jeszcze rozwinięty w tym wątku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy można cały mechanizm przełożyć z lusterka 10 pin z kostka do lusterka 6 pin bo mam takie lusterko w tym samym kolorze a wszystko mam sprawne tylko ktoś mi na promie uszkodził na zgięciu i cale lata a obecnie mam sklejone taśmą ... czy ktoś się orientuje i przekładał już ... czekam na odp . z góry dziękuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat poruszanu ale nie bylo odpowiedzi,czy ktos przekladał same silniki w lusterkach składanych.

Mam tak jak by silnik ledwo dociągał lewe lusterko.Zastanawiam sie czy to silnik juz wyeksploatowany.

Edytowane przez kapax5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z oznaczeniem sterownikow i ich zdolnoscia do obslugi skladania luster? Wiadomo, ze pelne prostokaciki swiadcza o skladaniu luster a zapelnione w polowie nie maja tej opcji. Ale moje pytanie dotyczy oznaczenia cyli tylko 8K0... musza byc do obslugi skladania czy tez 8T0 beda dzialac? Wlasnie widze na alledrogo sterownik 8T0...793M z pelnymi prostokacikami??? Zawsze widzialm takie ale z oznaczeniem 8K0. Jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...