Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż składanych i podgrzewanych lusterek


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne bo mone oryginalne sterowniki z A4 bez skladania maja wlasnie taki poczatek oznaczenia 8T0. Nie wiem czy majac oryginalne sterowniki w tylnych drzwiach 8T0... N i wkladajac 8K0...B do przodu nie robie problemu komunikacji miedzy sterownikami. Dodam, ze szyby w tylnych drzwiach nie dzialaja po zmianie sterownikow z przodu pod skladane lustra. Nie wiem czy mam zamawiac jakies inne o innym oznaczeniu czyli zamiast obecnyxh B zamowic np M ale dalej 8K0 bo takie sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, po schematach wychodzi że 8K0 i 8T0 występują wymiennie i w A4 i w A5, i tak samo mają pełne i połowiczne prostokąty. Każdy znajdzie coś dla siebie :)


Dodam, ze szyby w tylnych drzwiach nie dzialaja po zmianie sterownikow z przodu pod skladane lustra.

A long coding ze swojego starego przekopiowałeś? Może właśnie przednie sterowniki myślą, że tył nie istnieje, bo dawca nie miał tylnich szyb :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8T0 nie pasuja pod skladane lustra tak?

W moim przypadku chyba mam sterowniki od A5ki albo co innego. Kodowanie skopiowalem oczywiscie. Mam nawet w .txt liste skanu z kazdego modulu jak i liste juz po wymianie sterownikow. Kodowanie w drzwiach rozni sie tylko jedna cyfra zamiast 4ki jest 5ka po wymianie.

Zostaje mi tylko zamowic nastepne sterowniki z innym oznaczeniem/literka. Mize t9 cos da. Juz myslalem, zeby kupic sterowniki z taka sama literka czyli B do tylu zeby sie dogadywaly ale takich prozno szukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy sterowniki 8K0 959 792 J, 8K0 959 793 J obsłużą składane lusterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

Capture.PNG

Składają się, jakby ktoś pytał.

To sa sterowniki od A5 Sportback

Pytanko, czy sterowniki 8K0 959 792 J, 8K0 959 793 J obsłużą składane lusterka?

Nie obsluza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


cronix, dnia 04 Gru 2016 - 20:03, napisał:
Pytanko, czy sterowniki 8K0 959 792 J, 8K0 959 793 J obsłużą składane lusterka?
Nie obsluza .

Ale to zależy od modelu auta do jakiego zamontuje, czy w ogóle nie mają w sobie takiej opcji?
Konkretnie chodzi mi o A5 Coupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cronix, dnia 04 Gru 2016 - 20:03, napisał:

Pytanko, czy sterowniki 8K0 959 792 J, 8K0 959 793 J obsłużą składane lusterka?

Nie obsluza .

Ale to zależy od modelu auta do jakiego zamontuje, czy w ogóle nie mają w sobie takiej opcji?

Konkretnie chodzi mi o A5 Coupe.

Panowie ale nie mieszajcie tutaj tematów z A5

Tutaj jest o A4 B8 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cronix, dnia 04 Gru 2016 - 20:03, napisał:

Pytanko, czy sterowniki 8K0 959 792 J, 8K0 959 793 J obsłużą składane lusterka?

Nie obsluza .

Ale to zależy od modelu auta do jakiego zamontuje, czy w ogóle nie mają w sobie takiej opcji?

Konkretnie chodzi mi o A5 Coupe.

Panowie ale nie mieszajcie tutaj tematów z A5

Tutaj jest o A4 B8 :hi:

Ok Ok, obiecuję poprawę ;) Myślałem że to na tyle bliźniacze konstrukcje, że można wtrącić pytanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozniej ludziom sie miesza jakie maja kupic sterowniki do A4

na Forum sa programy gdzie mozna sobie sprawdzic jakie sterowniki ida do danego medelu


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/280544-etka-sprawdzanie-czesci/


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/71963-ceny-czesci-aso-online/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć na ile pin muszę szukać lusterek żeby były składane do góry ?? mam a4 b8 kombi 2009r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lusterka 9+2 pin od Lifta są też składane do góry ?? jeżeli tak to do czego są te 2 dodatkowe Piny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lusterka 9+2 pin od Lifta są też składane do góry ?? jeżeli tak to do czego są te 2 dodatkowe Piny ??

2 dodatkowe PINY sa do lampki : AUDI SIDE ASSIST

do poczytania "

https://a4-klub.pl/index.php?/topic/184901-montaz-i-dzialanie-asystenta-zmiany-pasa-audi-side-assist/?p=2588803#entry2588803

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć na ile pin muszę szukać lusterek żeby były składane do góry ?? mam a4 b8 kombi 2009r

Są dwa modele starsze większe które nie składa się do góry i nowsze mniejsze które składa się do góry ,mniejsze ma taki rowek u góry na obudowie

Jeszcze żeby się składało elektrycznie musi mieć minimum 10Pin

Nowsze

13056f903dec13d1fce858c4e8d437f5.jpg

Starsze

419061249_1_644x461_lusterka-audi-a4-b8-

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Forumowiczów,

Jestem tu nowy na forum i mam pytanie, mianowicie piszecie, że po 2010r lusterka są mniejsze takie jak po liftingu, który był z tego co się orietuje po 2012r to jak mogą być takie same, dodatkowo face-lift ma kierunki w lusterkach, czy przed liftem też posiadają? proszę o podpowiedź bo poszukuje właśnie od face-lift ponieważ auto mam z 2014 S line. Chciabym zrobic retrofit,bo nie posiadam el. zamykanych, a brakuje mi tej opcji!.

Mam pecha, bo fajnie wyposażone, jednak jak i w ostatnim moim aucie F10 też brakowało i robiłem tzw. full.

Tyle, że po przeczytaniu całego posta wnioskuję, że jest dużo łatwiej [emoji1]

Dziękuję z góry za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zrozumiałem, tzn po ostatnim liftingu lusterka pozostały te same.

Chciabym jeszcze zapytać czy ktoś mógłby mi sprawdzić po VIN czy mam sterowniki, które poradzą sobie z sterowaniem lusterek bo nie chce rozbierać boczków jeśli to możliwe i na koniec czy jest ktoś z Wrocławia na forum kto ogarnia retrofit.

Dziekuje za odp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...