Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Srebrny AFN+, pewnie niektórym znany ;)


Misza86

Rekomendowane odpowiedzi

:naughty: no i jest telewizor :kox: Jeszcze trochę i ją od Ciebie odkupię :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: no i jest telewizor :kox: Jeszcze trochę i ją od Ciebie odkupię :decayed:

hehe, tak łatwo jej nie oddam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz zmieniaj ten kredens na cos co jest na czasie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że przed modami miał tapicerkę taką jak ja :naughty:. Nie zostały może gdzieś graty w postaci tylnego siedziska ? Może poprzedni właściciel jeszcze nie sprzedał ? Chodzi mi w sumie o sam materiał bo nie wiem czy siedzisko z avanta jest takie same jak w sedanie. Fotele to mam identyczne jak przed zmianą na skóry. A poszukuję takiego siedziska :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się wiosna, więc czas na kolejne zmiany, kilka nowych fantów, czekają już w garażu:

66d05fa0b2095956m.jpg10fab9b759ac5087m.jpgb0017a3d1a9f1fcdm.jpg

gwint oczywiście do odchamienia, ale może coś z niego będzie ;)

---------- Post dopisany 25-03-2014 at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 08:59 ----------

efekt sobotnich prac, na żywo cieszy jeszcze bardziej, tył na pewno jeszcze trochę do skręcenia ale niech to się ułoży wszystko:

a4027b50dc3d49d6m.jpg7ce580145963fb2dm.jpgec540958b87d357dm.jpg

---------- Post dopisany 27-04-2014 at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2014 at 08:23 ----------

pamiątkowa fota z Bukowiny, dzięki koledze rafalekx:

5d254f3b674090e0m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niżej ją bo pieje

to ma być samochód do jazdy ;) na razie wystarczy i tak jest nisko, szczególnie żeby przejechać przez super wiadukt w Radomiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 60cm normalnie sie jeżdzi, przez radom również :wink: tylko parkowac nie mozna:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konosla z polifta pasuje do przedlifta? wlasnie sie zastanawiam czy duzo jest rzeźby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konosla z polifta pasuje do przedlifta? wlasnie sie zastanawiam czy duzo jest rzeźby

pasuje, trochę rzeźby jest szczególnie z przyciskami od awaryjnych i przeciwmgielnych, ale jak ktoś trochę ogarnięty to zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...