Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 adp] Skromny Czarnuch na 18". Polifty na pokładzie ; D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec tak postanowiłem zaprezentowac wam moja Audi A4 1.6 ADP o przebiegu 217.000 i roku produjcji 1996.

Wyposażenie :

- ABS

- 2xpp

- wspomaganie kierownicy

- center zamek + alarm

- antynapad (zamontowany w niemcowni)

- szyberdach

W samochodzie wymienione zostało :

-kompletny rozrzad

-popychacze zaworów

-jakies tam wachacze

-osłony przegubow zewnetrznych obu stron

-termostat

-czyszczenie przepustnicy (falowanie obrotów)

-tarcze klocki przod i tył

-tuleje belki tył

-łożyska tył

Mody :

-podswietlenie nog po otwarciu drzwi (narazie przod)

-wszystkie mozliwe zarowki LED

-lapmy tył LED

-lampy przod DEPO ringi + HID 6000k krótkie i długie

-podłokietnik przod

-Radio CB Midland 199A + antena PRESIDENT MISSOURI

-Radio ALPINE CDE133rr + ori BOSE drzwi oraz głosniki ori w tylnej półce + sub JBL 1000watt i wzmacniacz .

-zawieszenie -40mm MTS BYŁO JEST GWINT

- alu 18" s-line + 215/40r18 Verdenstein ultra cento

- skóry placki czarne podgrzewane + boczki w skórze

- kiera z polifta w skórze

- gałka skóra podswietlata

- przerobienie lampki w suficie z diodami z panietu ambiente

- zderzak przód lift + spryski na lampy + halogeny H7 28 LED

- termometr w liczniku

- sciema wszystkich szybek

- grill rs4

- kluczyk scyzoryk

- swap hamulcow na wentyle 288mm

- podszybie lift

- poprawki lakiernicze + lusterka w kolor

- osłona pod skrzynie

- cos zrobic z dekorami

- ręczny i podłokietnik w skóre i odnowa kiery

- podłaczenie grzanych dupek( Fotel pasażera grzeje pieknie a z kierowcy walcze czeka mnie druga rozbiórka ) (Zrobione)

-podswietlane klamki

-schowek zamiast popielniczki i zapalniczka w tunelu srodkowym

-ringi w zegary

i napewno jeszcze cos by sie znalazło

Planowane mody :

- zimą swap 1.8T Miał byc swap a jest instalacja gazowa : D (Zrobione)

- gwinty KONIECZNIE NA WIOSNE (Zrobione)

- przednie lampki BI-xenon od GWERTY

-lampki w tylne słupki (czekaja na montaz ) (Zrobione)

i napewno cos sie urodzi z czasem : )

Zdjecia (potem jakies ciekawsze):

DSC00043.jpg

DSC00089.jpg

DSC00150.jpg

DSC00147.jpg

DSC00148.jpg

w87i.th.JPG

Nowe dekory kiera mieszek reczny ringi i lamka z passata z diodami ambiente ; )

0hpe.th.jpg

ltfp.th.jpg

DSC00998.jpg

Aktualizjcja 2014

Nowy rok i zmiany . Audi dostała nowy gwint firmy Tatechnix (kupiłem nowy ze wzgledu na gwarancje) , pomalowałem zaciski na czerwono no i zregenerowałem tylne poniewaz hamowały skonczyło sie to na wymianie jednego ktory ciekl po wymianie uszczelniaczy , nowy wydech firmy ulter z koncowkami rs nowa siatka wydechu i katalizator OUT , słupki zewnetrzne polift i lampki w tylne slupki , no i najwazniejsze miał byc swap na 1.8T ale ze 1.6 mi wystarcza została załozona sekwencyjna instalacja LPG i jestem mega zadowolony 10l/100km oczwyiscie butla w kolo zapasowe i wlew gazu we wlewie paliwka , zalozone lato.

Najblizsze plany :

-zejsc gwintem jeszcze 1cm nizej i zbieznosc ZROBIONE

-zamontowac projektory w drzwi ZROBIONE

-wymienic listwe progu prawego bo pekla przez zime

-Xenon HID w halogeny ZROBIONE

-jakas sesja zdjeciowa ; )

Teraz pare fotek :

DSC01411.jpg

DSC01417.jpg

DSC01418.jpg

DSC01419.jpg

DSC01420.jpg

DSC01421.jpg

DSC01422.jpg

IMG_4078.jpg

DSC_0015.jpg

Opublikowano

Jak dla mnie to za dużo diódek ale ładnie :thumbup1:

Też mnie ostatnio korci wyjebanie popiołki i zrobienie tam takiej półeczki :jerk:

A mógłbyś przybliżyć co to tam za halo w tym zderzaku? To jest jako DRL? :eusathink:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja

Opublikowano

kolejny pozytywny wariat na 18' i 1.6 :naughty: o jakie projektory w drzwi masz na myśli? jak te o których myśle to odpuść :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Powitalny Projektor Logo BMW AUDI VW W LAMPCE (4113523686) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

myslałem o czyms takim wywalasz seryjna lampke wkladasz to i smiga ; ) kolega ma w A6 C5 i całkiem ladnie to wyglada ; )

---------- Post dopisany 18-04-2014 at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 22:05 ----------

No i przeswiateczne krecenie gwintem i pucowanko ; ) mysle zeby jeszcze tak z ok 0.5cm nizej , móglby ktos napisac jak te ranty z przodu mozna saklepac ?

pare foto z kalkulatora :

DSC_0072.jpg

DSC_0073.jpg

DSC_0076.jpg

DSC_0077.jpg

DSC_0079.jpg

DSC_0082.jpg

DSC_0083.jpg

No i efekt koncowy :naughty:

DSC_0088.jpg

DSC_0089.jpg

Opublikowano

No ładniutka ta twoja Audiola:)

Opublikowano

piękna sztuka taka jak moja:decayed:jak ci się jeździ na gwincie??i jakiej firmy masz?? a zderzak z przodu to polift?? czy zwykły???

Opublikowano
  • Autor

gwint ta technix narazie spoko kupilem taki bo ..... gwarancja ; ) ta zderzak polift ; ) wie ktos cos o tych rantach ?

Opublikowano

Powiem szczerze, że podoba mi się :D. Ale najbardziej chyba Ci zazdroszczę poliftowego zderzaka. Mógłbyś podać parametry opon i szerokość felgi?

Działaj tak dalej, powodzenia :wink:

Opublikowano
  • Autor

Felgi 18" et 45 a szerokosci nie pamietam chyba 7j , a oponki verdestein ultra cento 215/40/18 Y chyba do 300km/h ; )

Opublikowano

Wielkie dzięki, o to mi chodziło. Ładnie spasowane, a sam szukam 18" i chciałem mieć orientacje. :wink: Nie masz żadnego tarcia na tych kołach? Żeby nie było, że tylko słodzę, wymień sobie wkład lusterka, bo Ci 'gnije' :wink:.

Opublikowano

ranty się roluje było na forum poruszane

chłopaki mają nawet maszynkę, musisz poszukać :)

graty samochodu :hi:

Opublikowano
  • Autor

nie nic nie szoruje ; ) wiem wiem musze wymienic narazie mam niegrzane chce to ogarnac jak prog pekniety bede wymieniac tylko jeszcze nie wiem czy liftowych nie montowac : )

Opublikowano

No kolego ładniutka a4 twoja powodzonka w dalszych modach :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Tak na szybko dwa Zdjecia ; ) takie z lekka normalne wkoncu ; )

DSC01440.jpg

DSC01441.jpg

DSC01442.jpg

DSC01444.jpg

Opublikowano

Na ile cm masz skręcony gwint? od ziemi do błotnika?:decayed: ja mam takie fele i gumy 215/40, gleba 60cm i przód przytrze o nadkole a tak to git, więc możesz kręcić :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatni mierzyłem i przod miałem na 62cm , ale czesto jezdze w 4 osoby i te policjanty lezace ; / mysle zeby tył tak jeszcze o 1cm obciac ; D

---------- Post dopisany 09-07-2014 at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2014 at 10:52 ----------

No i wpadły polifty z xenonem : ) Pany chce fele zmienic moze ktos zapoda jakis pomysł najlepiej z fotka i tylko 18" wchodzi w gre bo mam nowki oponki ; )

DSC_0027.jpg

DSC_0029.jpg

DSC_0030.jpg

DSC_0032.jpg

Opublikowano

ładna furka ale nie dał bym rady jezdzić 1.6 :wink:

stare lampki na sprzedaż?:naughty:

Opublikowano

piękna furka:)

Opublikowano
  • Autor

Tak na sprzedaz ; D ringi firmy depo ; ) 1.6 daje rade ma wygladac i jechac z punktu A do B za mała kase ; ) do zapierd... mam motorek ; p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.