Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)


Garet

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu zmogłem się, by przedstawić moje kolejne Audi, kolejne quattro ;)

W lutym po długich poszukiwaniach i po wielu rozczarowaniach stanem wystawianych Audiczek udało mi się trafić na A4B5 choć szukałem A6C5.

Przy okazji auto było od znajomego i nie zastanawiając się długom stałem się posiadaczem A4 1.8T quattro AJL czyli ori 180hp :decayed:

Wyposażenia samochodu nie bedę tutaj wypisywał, z niespotykanych rzeczy to mam elektrycznie składane lusterka :banan: a tak to poprostu A4 z 2000roku z podtlenkiem LPG.

Jeśli chodzi o plany to co najważniejsze:

- niżej, niżej i jeszcze raz niżej (proszę się nie śmiać z kozy)

- większe koło myslę nad 18", najchętniej Monoblock w12 lub Mercedes Segin ale czas pokaże (najszybciej 2014 sezon)

- ściemnienie przednich bocznych szybek

Auto z pewnością nie zostanie poddane wieśtunowi, zostanie klasyczne, spokojne.

Z wykonanych drobnostek mamy:

- yellow hallo

- ramki hallo i grill w mega prawdziwy carbon foliowy :wink::wink:

- zakupione ramiona wycieraczek z passata B5FL :decayed:

Teraz dość bzdur, parę fotek. Jako, że mieszkam na śląsku sceneria też pod temat miejsca...

nue9.jpg

6kxt.jpg

i867.jpg

sq2k.jpg

lqsf.jpg

4iua.jpg

A na koniec gadżet który raduje moje oko :decayed:

hexf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zimie zacznę zbierać graty, i na przyszły sezon mam nadzieję wyjechać na gwincie i na 18" tylko gwint do quattro na tył znaleźć to chyba tylko nowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wybrał albo żółte halo albo carbon chyba że tu będzie jakaś głębsza wizja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego ala carbonu wogole nie widac na aucie, swiatlo tak padło przy zdjęciu że on wydaje się jasny, tym samym carbonem oklejałem girll i zobacz na foto, że praktycznie nie ma różnicy odcieni z oryginalnym lakierem więc się to "traci"

1rd.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w efekcie końcowym może byc ładnie bo grill jest ok :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde klon mojej :D Też AJL, też Quattro, też czarny Avant bez chrom listew i relingów, też w drewnie, też kierownica eSkowa :D

Jedyna różnica jaką widzę to to, że ja mam skórkę a Ty masz elektryczne szyby z tyłu :D

No i blisko siebie - ja mam rejestracje SB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde klon mojej :D Też AJL, też Quattro, też czarny Avant bez chrom listew i relingów, też w drewnie, też kierownica eSkowa :D

Jedyna różnica jaką widzę to to, że ja mam skórkę a Ty masz elektryczne szyby z tyłu :D

No i blisko siebie - ja mam rejestracje SB :)

No i to bardzo, jestem z Czechowic :) może się kiedyś trafimy na mieście.

Takie nijakie

qzez.jpg

r2yi.jpg

---------- Post dopisany 18-12-2013 at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2013 at 22:11 ----------

Mały upik, wpadły ledy tylnej rejki, dodatkowo poszła na taśmę klejącą, wg mnie jest lepiej i nie trzaska się przy zamykaniu klapy.

zbuc.jpg

myo7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy nie odpadnie :decayed: Ja też o tym myślałem ale najpierw Ty pojeździj i zobaczymy czy nie zgubisz blachy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę z czechowic :D auto zadbane widać serce w niego leci po kawałku, szerokości i czekam na dalsze mody :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dwa miesiące jezdzi, i czasem sprawdzam czy nic się nie luzuje i szczerze to chyba miał bym problem ją oderwać na siłę.

Jakieś dokładniejsze foto ran zadanych przez Toyotę :facepalm:

cq9h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...