Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu zmogłem się, by przedstawić moje kolejne Audi, kolejne quattro ;)

W lutym po długich poszukiwaniach i po wielu rozczarowaniach stanem wystawianych Audiczek udało mi się trafić na A4B5 choć szukałem A6C5.

Przy okazji auto było od znajomego i nie zastanawiając się długom stałem się posiadaczem A4 1.8T quattro AJL czyli ori 180hp :decayed:

Wyposażenia samochodu nie bedę tutaj wypisywał, z niespotykanych rzeczy to mam elektrycznie składane lusterka :banan: a tak to poprostu A4 z 2000roku z podtlenkiem LPG.

Jeśli chodzi o plany to co najważniejsze:

- niżej, niżej i jeszcze raz niżej (proszę się nie śmiać z kozy)

- większe koło myslę nad 18", najchętniej Monoblock w12 lub Mercedes Segin ale czas pokaże (najszybciej 2014 sezon)

- ściemnienie przednich bocznych szybek

Auto z pewnością nie zostanie poddane wieśtunowi, zostanie klasyczne, spokojne.

Z wykonanych drobnostek mamy:

- yellow hallo

- ramki hallo i grill w mega prawdziwy carbon foliowy :wink::wink:

- zakupione ramiona wycieraczek z passata B5FL :decayed:

Teraz dość bzdur, parę fotek. Jako, że mieszkam na śląsku sceneria też pod temat miejsca...

nue9.jpg

6kxt.jpg

i867.jpg

sq2k.jpg

lqsf.jpg

4iua.jpg

A na koniec gadżet który raduje moje oko :decayed:

hexf.jpg

Opublikowano

fajna furka :naughty:

Opublikowano

Dobra baza do modów, powodzenia !:hi:

Opublikowano
  • Autor

W zimie zacznę zbierać graty, i na przyszły sezon mam nadzieję wyjechać na gwincie i na 18" tylko gwint do quattro na tył znaleźć to chyba tylko nowy...

Opublikowano

Ładna jest a będzie jeszcze ładniejsza:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

nie rzucający się w oczy detal a cieszy..

imjg.jpg

Opublikowano

ale carbon??

Opublikowano

fajna sprawa

Opublikowano

ja bym wybrał albo żółte halo albo carbon chyba że tu będzie jakaś głębsza wizja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tego ala carbonu wogole nie widac na aucie, swiatlo tak padło przy zdjęciu że on wydaje się jasny, tym samym carbonem oklejałem girll i zobacz na foto, że praktycznie nie ma różnicy odcieni z oryginalnym lakierem więc się to "traci"

1rd.JPG

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

W sumie w efekcie końcowym może byc ładnie bo grill jest ok :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

no grill ładnie wygląda :naughty:

Opublikowano

No kurde klon mojej :D Też AJL, też Quattro, też czarny Avant bez chrom listew i relingów, też w drewnie, też kierownica eSkowa :D

Jedyna różnica jaką widzę to to, że ja mam skórkę a Ty masz elektryczne szyby z tyłu :D

No i blisko siebie - ja mam rejestracje SB :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
No kurde klon mojej :D Też AJL, też Quattro, też czarny Avant bez chrom listew i relingów, też w drewnie, też kierownica eSkowa :D

Jedyna różnica jaką widzę to to, że ja mam skórkę a Ty masz elektryczne szyby z tyłu :D

No i blisko siebie - ja mam rejestracje SB :)

No i to bardzo, jestem z Czechowic :) może się kiedyś trafimy na mieście.

Takie nijakie

qzez.jpg

r2yi.jpg

---------- Post dopisany 18-12-2013 at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2013 at 22:11 ----------

Mały upik, wpadły ledy tylnej rejki, dodatkowo poszła na taśmę klejącą, wg mnie jest lepiej i nie trzaska się przy zamykaniu klapy.

zbuc.jpg

myo7.jpg

Opublikowano

Fajnie wyglada bez tej rejki -) .pzdr

Opublikowano
  • Autor
Fajnie wyglada bez tej rejki -) .pzdr

tz ramki chyba :wink:

Opublikowano
Fajnie wyglada bez tej rejki -) .pzdr

tz ramki chyba :wink:

RACJA :grin::grin:

Opublikowano

Ciekawe czy nie odpadnie :decayed: Ja też o tym myślałem ale najpierw Ty pojeździj i zobaczymy czy nie zgubisz blachy :naughty:

Opublikowano

Witam kolegę z czechowic :D auto zadbane widać serce w niego leci po kawałku, szerokości i czekam na dalsze mody :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Już dwa miesiące jezdzi, i czasem sprawdzam czy nic się nie luzuje i szczerze to chyba miał bym problem ją oderwać na siłę.

Jakieś dokładniejsze foto ran zadanych przez Toyotę :facepalm:

cq9h.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.