Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przejażdżka Passatem


xandmar

Rekomendowane odpowiedzi

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem ostatnio na forum paska takie coś:

stary jak się przejedziesz passatem to do A4 już nigdy nie wsiądziesz :polew::zemdlal::nabijasie: :laghing2:

co Wy na to

Moze juz do zadnego innego auta..

A moze.. w ogole z niego nie wysiadziesz.. :rolleyes:

Bo nie bedziesz w stanie.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem ostatnio na forum paska takie coś:

stary jak się przejedziesz passatem to do A4 już nigdy nie wsiądziesz

Może ktoś miał na myśli passata policyjnego i jak będą kogoś wieść do aresztu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jezdził wcześniej pół życia malaczem albo trapezem to potem pisze takie rzeczy. A wrzucając kamyczek do naszego ogródka to istnieją na tym świecie samochody lepiej zawieszone i lepiej prowadzące się niż A4 ale puki co to nie stać na taką dorożkę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim sie przesiadlem do A4 w pazdzierniku zeszlego roku, jezdzilem przez 1,5 roku paskiem B5 FL, jedyna rzecz jaka byla na minus w A4 po przesiadce to ilosc miejsca w srodku, bo spodziewalem sie mniej wiecej tego samego, oczywiscie ocenialem to wczesniej "na oko"... reszta wszystko na plus ale chyba bardziej dlatego, ze A4 wzialem z mocniejszym silnikiem i w lepszym wypasie...[br]Dopisany: 30 Lipiec 2008, 21:19 _________________________________________________a tak szczerze powiedziawszy to nie obrazilbym sie gdybym mial znowu jezdzic tamtym paskiem, ale glownie ze wzgledu na 1.9 tdi 130 PS ktory dawal rade w tym autku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewien moderek od "nas" zakochał się w pasku CC, wiadomo, new brand ale nazwa ta sama-ja myślę ,że trzeba coś z tym (z nim) zrobić!!! Musashi-pozdrawiam :polew: hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie też widzi sie pasiorek CC :kox:

łeee no kox jest mnie tez on tam się widzi...to tylko taki żart z tym był
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie też widzi sie pasiorek CC :kox:

łeee no kox jest mnie tez on tam się widzi...to tylko taki żart z tym był

I ja się pod tym podpisuję mi też się widzi i to nawet bardzo :kox: nowy passacik CC :kox:

Kto kupił zadbanego passata z mały przebiegiem i z super wypasem ma prawo tak mówić. Tym bardziej jeśli ma dużo nowszy egzemplarz niż A4. Jeśli porównamy równorzędne modele to Passacik wcale nie wypadnie tak super :gwizdanie:

A tam na marginesie żeby życie miało smaczek... :polew: raz A4ka raz passaczek :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka prawda porownajmy sobie rocznikowo paska z a4 i jak dla mnie to audi jest o pare latek do przodu nie tylko pod wzgledem stylistycznym...pasek moze jak bede mial okolo 55lat :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdze nieraz nowym paskiem szefa. full opcja. plastik w srodku twardy jak skala. materialy tandetne. czasem cos zatrzeszczy. nic ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...