Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 AirRide by wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra ta nuna:wink: oblukana na zonie:naughty:

kolor :slina:malina:kox:

powodzenia i bezawaryjności

Opublikowano
  • Autor

audi już u Czesława się robi, a w międzyczasie jakby ktoś chciał to może oglądnąć polo w najnowszym GT ;)

15cp.th.jpg je41.th.jpg pgzj.th.jpg

Opublikowano
:shock3:
Opublikowano

widzę, źe sterowanie zaworami idzie z zestawu elmesa :] polecam te sterowniki :] Są nie zawodne :]

u mnie działa jako bajer m.in

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/comming-and-leaving-home-pilota-inaczej-247205/

reszta opcji do zabezpieczeń :]

Opublikowano
  • Autor

Elmes nigdy mnie nie zawiódł, 3 lata i nawet baterii nie wymieniałem ;)

Koła już zamówione płyną z usa kontenerem, tylko czekać

Jest to nowy Vossen CVT kierunkowe 20x9J ( opcjonalnie przymierzę 10,5J ale wątpię by to dobrze zeszło na glebę na tej szerokości )

queg.jpg

Gdyby ktoś był zainteresowany felgami Vossen, zapraszam na PW ;)

Opublikowano

Dziwne, że dopiero teraz zauważyłem ten temat:facepalm: Widze budujesz kolejne auto na wysoki poziom, koła moim zdaniem strzał w dyche:jerk: Polo będzie teraz bardziej hardcorowo przebudowane, czy powoli szykujesz się je sprzedać??

Opublikowano
  • Autor

polo już ma dożywocie w moim garażu, zmienia się jedynie "inwestor" :decayed: mój brat je przejmuje i będzie pod moim okiem dłubał dalej :naughty:

Z tym budowaniem na wysoki poziom to bez przesady, na polo się trochę nauczyłem i swoje wtopiłem. Audi ma być użytkowane bezstresowo na codzień, bez ścigania się na scenie tuningowej ;)

Opublikowano

Jakie opony planujesz założyć ?

Opublikowano
  • Autor

na 99% będą 9J więc wlatuje 225/30/20 vredestein Ultrac sessanta.

Opublikowano

Wojtsen nie przymulaj i laduj szersze kolo

Sent from my GT-19505 using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

wszystko wyjdzie w praniu jak kontener z felgami przyjdzie, zmierzymy i 9J i 10,5J :decayed:

Opublikowano
na 99% będą 9J więc wlatuje 225/30/20 vredestein Ultrac sessanta.

Dobry rozmiar opon do jazdy na codzień :wink:

To są skręcane felgi ?

Opublikowano

Wojtek, będziesz robił je w takim setupie kolorów

nie mogłem znaleźć oooo ale kolorystycznie podobnie:

nissan-gt-r-gets-vossen-cvt-directional-wheels-video-photo-gallery-68532-7.jpg?1381305376

Opublikowano
  • Autor

10-12 za 20" jakoś tak wychodzi za komplet

darecy

u mnie na razie będą srebrne/szare na ten sezon, potem się zobaczy :) kolorystycznie będzie podobnie

Opublikowano

słysze pikanie

to wykrywacz nadchodzącego mega rozpierdolu :decayed::banan:

Vosseny będą tu pasować po prostu idealnie

:slina:

nie zawiodłem się :decayed:

Opublikowano
  • Autor

f6wt.jpg

Takie tam od Czesława, Kolorowy AP w wersji z poduszką 6"

reszta jak już odbiorę bo mam trochę roboty.

Kontener Vossenów do Audi przypłynie na koniec grudnia, gdyby ktoś szukał kółek zapraszam, mamy spore rabaty na pierwsze komplety kół i sporo gratisów.

Opublikowano

coś w 19 będzie??

Opublikowano

jestem ciekawy jak siądzie na kole :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.