Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 AirRide by wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam druga wizje chyba już by bardziej przypadła ci do gustu :),ogólnie się trochę zagłębiłem w twój temat,LB PERFORMANCE ,wide body i te poszerzenia ,które zawitają w twojej b8 co kojarzy mi się z autami japońskimi bo tam tego dużo montują i jestem pełen podziwu,kibicuje projektowi i efekt finalny przejdzie zapewne najśmielsze oczekiwania,małe pytanie na koniec obejdzie się bez ciecia nadkoli?

eqaty6yn.jpg

Edytowane przez AMON

Opublikowano
  • Autor

te foto już widziałem jakiś czas temu i według tego robiłem swój projekt. Nie nie obejdzie się bez cięcia nadkoli ;) im więcej wytnę tym niżej siądzie auto.

Opublikowano

Kiedy planujesz zakończyć projekt ? bo czekam i czekam na jakieś fotki :)

Opublikowano
  • Autor

to nie jest założenie klamki czy kierownicy ;) to jest gruntowne przebudowanie auta. Za tydzień będą koła na lotnisku,

Body już jest po finalnym szejpie i jest ściągana szpachla z auta. Za tydzień dostaję auto i porobię jakieś fotki jak na kołach wygląda. A body to myślę że na Worthersee chciałbym się wyrobić. Wcześniej nie ma opcji.

Opublikowano

Lecimy razem? My jedziemy (bardzo wstępnie) w trzy auta z Łodzi.

Opublikowano
  • Autor

Ja mam klepnięty termin 1-6 także w nocy 1.maja z Czewki chyba. A Wy jak ?

Opublikowano

Też ruszamy 1 maja z Łodzi.

Opublikowano
  • Autor

o to git w razie bym się z autem nie wyrobił wiem gdzie szukać stopa :decayed: będę czekał z walizkami przy trasie w Czewce :facepalm:

Opublikowano

Pany macie już bilety, noclegi?

Opublikowano
  • Autor

tam nie ma biletów ;) noclegi trzeba szukać na bookingu

Opublikowano

tam nie ma biletów ;) noclegi trzeba szukać na bookingu

No jak auto 35 € +5€ za pasażera :-\

Opublikowano
  • Autor

to jeśli jedziesz w terminie oficjalnym ( na który defacto nikt normalny nie jedzie tylko golfy w kameleonie z lambo doorsami ) to faktycznie w Refinitz jest opłata.

Najlepiej jechać w naszym terminie wtedy są najgrubsze wozy i najwięcej normalnych ludzi.

Opublikowano

A którędy jedziecie? Lecicie przez Śląsk na Czechy itp?

Opublikowano
  • Autor

no ja właśnie jeszcze nei wiem czy będę z Częstochowy leciał na cieszyn czy wcześniej podjadę do domu w Jeleniej Górze i stamtąd na Czechy

Opublikowano

jak by szło to bym dołączył w Cieszynie. Bukowalem hotel 1-3 a Wy do kiedy siedzicię?

z mądrego telefonu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Też się wybieramy 1-3 maj , jade tam pierwszy raz , powiedzcie mi w jakiej mojscowości dzieje się najwięcej , gdzie wy będzoecie "koczować" macie jakieś namiary na nocleg bo dość ciężko znakść wolne miejsce w tym terminie ....

Opublikowano

Ja mam nocleg w Klagenfurt czy jakoś tak i też będę pierwszy raz.

z mądrego telefonu

Opublikowano

Wrzucaj foty z przymiarki :D

Opublikowano

Kibicuję

Opublikowano

Foty !!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.