Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie lepiej przygotować je do lakierowania, a samą czynność zlecić komuś, co by cieszyć się z efektu? :wink:

Opublikowano

i od jutra powoli będę brał się za przygotowanie felg do malowania :wink: Chcę to zrobić samemu bo mam dostęp do kompresora i pistoletu lakierniczego, lecz mam wątpliwości, bo takich łatwych felg do malowania nie mam :kwasny:

no to łącze się w bólach bo też się powoli zbieram za malowanie keskinów kt4 :decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

jutro będę zrzucał z nich opony, na myjkę gonił. A potem powoli będę SCANSOLem usuwał z nich lakier, pracy będzie :decayed:

---------- Post dopisany 08-03-2014 at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 20:58 ----------

Dawno nic nie pisałem, niedawno był przegląd, zrobiony ale wydech trzeba naprawić. A tak poza tym to zmieniony dolny zawias drzwi kierowcy. Tak poza tym to ostatnio wpadły 2 jakieś przeguby + osłony Spidan, 2 gumy 215/35 na przód (:naughty:) i elektryka szyb tył która w niedalekiej przyszłości wpadnie do środka :wink:

GDEFCYHFmcJ-wesppq-5l4SMfxuyn871wc9YNO4qnnk=w687-h515-no

FRfJ4bznW3s3yPqzWBYRV8zYQKuAPrCZszjON8IBgik=w687-h515-no

DSCN3772.JPG

zewknaCOxQX76nO2tbgrWtRntmtfVWfQTi3CgGnimXc=w687-h515-no

W poniedziałek wiozę koła do prostowania i malowania :decayed: Kolor jeszcze nie wybrany na 100%, ale jestem raczej przekonany na biały.

---------- Post dopisany 15-04-2014 at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2014 at 11:25 ----------

W końcu założyłem koło :naughty:

DSCN3830.JPG

Opublikowano

Powiem że kozak nisko siedzi :oklasky:

Opublikowano

A mnie kolor felgów się nie widzi jakoś, czarne lepsze chyba były.

Opublikowano

Mam takie samo zdanie

Czarne lepsze :naughty:

Opublikowano

Czarne się gubiły troche, teraz jest kozak :naughty:

Opublikowano

tyłu nie kręcisz w pół opony jeszcze ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Z tyłu musiałbym wypchać nadkola, tam siedzi felga 10" szeroka :wink: Dziś będzie sesyjka z inną A4 :decayed:

Opublikowano

:decayed:

P1140039.jpg

P1140042.jpg

P1140050.jpg

Opublikowano
  • Autor

Świetne zdjęcia wyszły :)

Opublikowano

bajeranco wyszło :yeah:

z przednim nadkolem coś działałeś?

Opublikowano
  • Autor

No niestety nic jeszcze nie ruszalem :)

Opublikowano

fela kozak kolor, tez mam w takim kolorze, pewnie teraz na koszalinie bedziemy sie widywać wiecej. ja juz wyzdrowialem z gwintu, mialem gwint kw, jezdzic sie tym nie dalo, tyle,ze dobrze wyglądała fura. teraz 1be mam , to jest troche koza, ale komforcik spoko :)

Opublikowano
  • Autor

hmmm, Twojego przecinaka jeszcze nie widziałem na Koszalinie :decayed:

Opublikowano

zlote fele juz mialem dwa sezony temu ;)

IMG_20120603_175936.jpg

w tym roku juz bez gwintu, pewnie kijowo bedzie wyglądać, ale w sumie juz mam wyjebane :P

teraz znak rozpoznawczy, brak koncówek wydechu, jedna zgubilem a druga ktos zajebal i okopcona cala klapa:) mam dziure w dolocie,ze hej, wale chmury takie,ze ludzie swiata za mna nie widza:) na dniach powinienem ogarnąć te bąki :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mimo klubowych ramek, w ciągu 4lat i tak nie spotkałem na ulicach Koszalina :decayed:

---------- Post dopisany 04-05-2014 at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2014 at 00:43 ----------

23_Kopiowanie_Kopiowanie.jpg

24_Kopiowanie_Kopiowanie.jpg

34_Kopiowanie_Kopiowanie.jpg

DSC_1031_Kopiowanie.jpg

wiem, wiem, przód wąski :decayed: ale dystanse 13mm już w drodze :naughty:

Opublikowano

jest dobrze :thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

opony wanli ? dobrze widziałem,jak sie jezdzi -głosno !

Opublikowano
  • Autor

Powiem szczerze że są ciche :) Może to dlatego ze zrobiłem na nich dopiero ok 1000km

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.