Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"


prezesik18

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, przewody poszły przez puszkę od kompa :wink:

MatUSh, za ori grilla dałbym x2, z folia to chyba teraz jest lepiej niż wcześniej z tą żółtą, zresztą żółta mam na halogenach, pomarańcz kierunki :decayed: A hidy dopiero wczoraj wrzucone także nie wiem czy będą się czepiać czy nie. Tak czy siak mają powody do zabrania dowodu, koła z tyłu wystają, kierunki świecące i ten hid :decayed: Jest ryzyko, jest zabawa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przewody poszły przez puszkę od kompa :wink:

MatUSh, za ori grilla dałbym x2, z folia to chyba teraz jest lepiej niż wcześniej z tą żółtą, zresztą żółta mam na halogenach, pomarańcz kierunki :decayed: A hidy dopiero wczoraj wrzucone także nie wiem czy będą się czepiać czy nie. Tak czy siak mają powody do zabrania dowodu, koła z tyłu wystają, kierunki świecące i ten hid :decayed: Jest ryzyko, jest zabawa :wink:

No niestety za rarytasy się płaci :wink: ale kto co lubi :) to nie ja tym jeźdzę :) ważne aby sie właścicielowi podobało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, muszę się zgodzić podróbka grilla RS wygląda słabo (siatka jest tak jakby zapadnięta).

Moim zdaniem, lepszym i tańszym wyjsciem byloby pomalowanie ramki seryjnego, nawet przedliftowego grilla na czarno i "polowanie" na ori grill od esy czy rsa, ktore da sie kupić w podobnej cenie co fake.

Ale co kto lubi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Koszalinie akcja w szczytnym celu "wrzuć miedziaka dla dzieciaka", szkoda byłoby nie pomóc i wjechać na tor kartingowy pośmigać za 20zł :wink:

PB175112.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Ci idzie z modami :wink:

Co to za aktualne alu? bardzo mi się podobają :decayed: już sobie wyobrażam jak by moja wyglądała w nich z srebrnym ranten:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bz1t.jpg

Tu podziurkuj dla poprawnego działania klimatronika i uniknięcia zjebania silniczka/czujnika temperatury wewnętrznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wypadałoby, tylko że to auto wkrótce 18stuknie, wartość rynkowa jaka jest taka jest, także lakierowanie całej fury nie opłaca się. Wystarczy że ogarnę lewe nadkole przód i zderzak, a reszta w polerę i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja właśnie o tym mówie. U mnie jest do zrobienia też własnie lewe nadkole i ogarnięcie pamiątki po zawistnym sąsiedzie na tylnych lewych drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że dawno w temacie nie pisałem to odświeżę co nieco.

Na pierwszej stronie wrzucone 4 fotki z śmigania po torze :decayed: Podczas tej zabawy skończyły mi się klocki z tyłu :decayed: Na początku listopada wysiadła listwa wtryskowa LPG, także odwiedziłem gazownika i zostawiłem 600zł - jak się okazało reduktor też już nie ogarniał, wtryski wymienione, w dodatku ecu lpg głupiało z temperaturami gazu i reduktora. Instalka elegancko wystrojona i śmiga bez najmniejszych problemów.

Jakoś w połowie listopada zrzuciłem 18" na rzecz 15" stali, auto siadło niżej, koła się schowały :kwasny: I jak na złość polskie drogi dały o sobie znać:

20131214_135720.jpg

Tak więc fela do prostowania, w planach mam na nowy sezon zmienić kolor felg. Znalazłem identyczny model felg jak ja mam w białym lakierze:

3742194538_1.jpg

3742194538_3.jpg

Co sądzicie o tym kolorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie spojrzałeś na te białe fele, co mają każda inny dekielek :D a ja u siebie mam 4x PORSCHE i zmieniłbym je na coś innego :D

a tu dla porównania jak się koła pochowały:

DSCN2180.JPG

DSCN3577.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee, jakoś w tego rodzaju felgach nie podoba mi się polerowany rant. Chodzi mi po głowie zwyczajny srebrny:

devon4.jpg

a właściwie bardziej taki:

3857477680

i od jutra powoli będę brał się za przygotowanie felg do malowania :wink: Chcę to zrobić samemu bo mam dostęp do kompresora i pistoletu lakierniczego, lecz mam wątpliwości, bo takich łatwych felg do malowania nie mam :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...