Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"


prezesik18

Rekomendowane odpowiedzi

Koło konkretnie wygląda, spasami się jaram :banan: Aż bym się bał jeździć u siebie po poznaniu na takim naciągu, dlatego w zasadzie zaczynam od tej samej opony z tym, że 18 i profil 40 na próbę jak to będzie się śmigało u mnie, będzie względnie to pójdą inne laczki :decayed: Czekam jak to siądzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaranko, ale z tyłem musisz popracowac ;p moze, zeby przyniosło to lepszy spas, jakies kąty ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierówne podłoże :) Rant błotnika z tyłu będzie wchodził między oponę a rant felgi, jeśli tylko przód mi się uda odpowiednio nisko posadzić, żeby nie było efektu kangura. Jeśli nie uda mi się wystarczająco posadzić przodu, to na tył wpadnie większy dystans aby wysunać fele1-1,5cm poza obrys(aktualnie wystaje sam rant felgi). Jutro będę miał maszynkę do rolowania i wypychania nadkoli to będę działał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu lepiej :P ale skoro chcesz juz zrobić takie spasy na tyle, to nie boisz sie o jazde ? :P bedzies niezle zabijał opony :P Chyba, ze gdzies przeoczyłem, ale z tego co pamietam, to masz gwint, tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gwint. Opony? Pojadę geometrie ustawić i powinno być git :) 2 sezony temu kupiłem 215/35 na przód, to wytrzymały ledwo te 2 sezony. Gruba gleba, negatyw z przodu i ostra jazda w zakrętach i rondach znacznie im pomogła dokończyć żywot :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle teraz, jak zrolujesz nadkola i posadzisz elegancko będzie miód :) Chociaż ja na przód dałbym odrobine większy dystans, tak samo żeby nadkole było między rantem a oponką. Wygląda elegancko, ale jazda tym to już zaczyna być wyzwanie, ale podejrzewam, że jeśli moja a4 zostanie na dłużej też stanie się kaleką, póki co zaczynam raczkowanie od tego sezonu. No i teraz znaczek z przodu znowu w chrom powinien iść żeby pasowało ;)

Edytowane przez enczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, wszystko będzie dopięte na ostatni guzik :) Z przodu znaczek ori lub pomalowany na srebrno, z tyłu znaczka OOOO nie będzie. Halogeny wrócą na auto lecz bez żółtej folii, prawe duże lusterko wleci niebawem. W środku siedzi już skóra, muszę jedynie ogarnąć boczki i klapkę podłokietnika.


DSCN5344J_swpnnrp.jpg

DSCN5353J_swpnnre.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta lotka psuje efekt jak dla mnie.
Ale to Twój tron:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lotka nadaje się do malowania, także jeszcze nie wiem co z nią będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiam dlaczego przez tyle lat nie zmieniłem paskudnej ori końcówki :facepalm:

IMG201603_swqpqeh.jpg

IMG201603_swqpqee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała rzecz a cieszy :wink: Nie wiem już czy ktoś wspominał, czy nie ale nie myślałeś o wywaleniu tego spojlera? Wiadomo, każdy ma swój gust ale byłby fajny clean :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spoilerem jeszcze się waham :wink: Nadaje się on do lakierowania, tak więc 300-400zł musiałbym liczyć. Jeśli kupiłbym klapę w kolorze do założenia to koszt maks 250zł + nówki siłowniki, sprężyny i zrobiłbym klapę otwieraną z pilota :D

Jeśli chodzi o końcówki: http://allegro.pl/koncowka-wydechu-nakladka-tlumik-podwojna-dyfuzor-i6050133365.html

Wczoraj zamówiłem zestawik hamulców 312mm na przód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same końcówki kupione i zastanawiałem się jak to siądzie, ale u Ciebie jest przyzwoicie :P

Auto ogólnie bardzo ładne, gruby projekt. Jedyne co mnie razi w oczy to ten przedliftowy zderzak z przodu... Może chcesz zostać w oryginale ale moim zdaniem ze zderzakiem S4 albo zespawanym liftem całe auto wyglądało by całkiem inaczej. Tylko tego mi brakuje, tak to cała reszta super dograna (no może po za lotkami :naughty: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...