Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"


prezesik18

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli masz zamiar robić polerkę i zgłębiasz temat to polecam artykuł: Polerowanie maszynowe lakieru z użyciem polerki obrotowej. Autor-DaveKG-Poradnik Detailing World. | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe

Od siebie dodam, że nad swoim a4 pracowałem około 40 godzin i miewałem momenty zwątpienia ;) Ale efekt finalny cieszy oko :)

Zakupy kosmetyków już zrobione, także jak na wycieczkę nie pojadę w przyszłym tygodniu to działam z autem :wink: Co do poradników to właśnie z tej strony korzystałem :thumbup1:

A jak tam sprawuje sie ten komputer uniwersalny cenowo jak roznica jezeli chodzi o montaz ori FIS chyba spora

a jak z podswietleniem ? pasuje do czerwonego ?

Tu założyłem temat z montażem UKP: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-uniwersalnego-komputera-pokladowego-267858/

Jest tam także fotka jak wygląda w nocy. Kolor wyświetlacza to bursztynowy, wcale tak źle nie wygląda. Za to ma tyle opcji ten sprzęt że FIS przy nim się chowa :decayed: Cenowo to wychodzi niecałe 300zł.

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

Trochę zakupów od wczoraj zrobiłem :decayed:

Kupiłem halogeny z lifta, brakuje mi tylko lewej kratki (http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/34/90/79/49/3490794903 - jak ktoś ma tą lewą kratkę na sprzedaż jak z foto proszę o PW)

I w kosmetyki do lakieru prawie 400zł zainwestowałem.

A z eksploatacyjnych to zakupiłem świece NGK bo coś ostatnio czuć jak jej wypadają zapłony :thumbdown:

Na dniach zamawiam oleje i filtry, narazie szukam najkorzystniejszej oferty :decayed:

Aktualnie szukam żarówek i oprawek aby zrobić z przodu kierunki jak w USA, tak aby cały czas się lekko świeciły:wink:

---------- Post dopisany 23-09-2013 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2013 at 22:39 ----------

Ma ktoś namiary na pewnego sprzedawcę POMARAŃCZOWEJ folii do świateł?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do obrysów nie musisz zmieniać oprawek, wystarczą Ci te żarówki: ŻARÓWKA ŻARÓWKI DWUWŁÓKNOWA POMARAŃCZOWA 1 py21/5w (3518869588) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje..

Odnośnie pomarańczowej folii to dziś zamówiłem do B6, jeśli okaże się ok to Ci podeślę link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarówki od tygodnia mam w szufladzie, jutro będę walczył z lutownicą - jakoś nie mam talentu do lutowania mimo dobrego sprzętu :facepalm: a folie z chęcią bym zmienił na lampach bo żółta słabo imituje te US'y :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że całkiem przyjemna zabawa z modelowaniem kratki, a tego bałem się najbardziej :facepalm:

---------- Post dopisany 28-09-2013 at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2013 at 09:17 ----------

Dziś zrobione obrysówki jak w US'a i podłączone halo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam takie same na zimę ;) ale bez dekielków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamówiony grill RS type, folia pomarańczowa na lampy. Dotarły do mnie również ramki halogenów (te małe) - w końcu dorezam lewy halogen i jednookim nie będę jeździł :decayed: Na dniach mam w planach kupić Hidy 5000k z przetwornicami slim. Nie wiem jak to z modzeniem będzie wyglądać, jutro wyjeżdżam na strudia :decayed: Grill założę bez problemu, gorzej z wyrezaniem halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne foto :decayed: Wpadło: drugi halogen oklejony na żółto, grill RS type, HID 5000K, postojówki smd, folia pomarańcz a nie żółta, kierunki jak w US`a załączane włącznikiem z kabiny.

DSCN3137.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższe plany to pomalowanie błotnika i malowanie/zmiana przedniego zderzaka :wink: Co do innych modów to narazie zapas gotówki się wyczerpał:kwasny: Narazie tylko rozpórkę zamówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osłona pod kierownicą a dokładnie w tym miejscu gdzie jest czerwony prostokąt.

https://lh6.googleusercontent.com/-rGio3PCHMAg/UlEExysMGMI/AAAAAAAAAek/GhDxLXbvmAI/w640-h480-no/3531727118.jpg

czas zaktualizować najbliższe plany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill widze chiński badziew za 150zł za allegro - ja bym założył ORI, mały detal między znaczkiem audi a już widać ze chinol :naughty:

Apropo folii pomarańczowej Originalne lampy poliftowe właśnie miały nie typowy ten kolor bardziej żółty niż pomarańczowy ciężko trafić na dobrą.....

coś takiego USA 99 00 01 AUDI A4 S4 B5 REPLACEMENT HID D2S HEADLIGHTS LAMPS LEFT+ RIGHT PAIR | eBay

Gdzie spryski zgubiłeś ? Niebiescy się nie czepiaja ? :wink:

Załóż prawe lustro duże bo pewno znosi Cie na jedną strone jak jeździsz :polew:

Ogólnie to autko fajne mody na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...