Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"


prezesik18

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to tylko fota ale wyglada jakbys mial krzywy schowek, dekor i poduche od pasazera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, panorama robiona telefonem była :) Słabo wyszło foto, ale flokowane dekory robią robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc mała aktualizacja:

w 2015r tak latałem:

DSCN0180.JPG

DSCN0158.JPG

DSCN0224.JPG

DSCN0234.JPG

DSCN0276.JPG

Koła już sprzedane, wpadły teraz riale 19" 4x9.5j et40

322176315_sehnwra.jpg

Od jakiegoś czasu leży na strychu:

1jpg_sehnwrr.jpg

podgrzewane, kubełkowe. Muszę porządnie wyczyścić, kupić oparcie tylnej kanapy i mogę wkładać do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego 1.8 gaje radę na kołach 18 bo się zastanawiam


auto bardzo ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze złotym akcentem bardziej mi się podobała niż na początku tematu :D. Pogratulować roboty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój młodszy brat Cie latem wyczaił na wybrzeżu, pokazywał mi fotki nawet i taki podjarany mówi że takiego niskiego b5 to nie widział :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To komuś oprócz mnie jednak się to auto podoba :grin: Przód może i nisko, ale tył sterczał wysoko. W tym roku tył będzie niżej, ale przód delikatnie wyżej bo ciężko będzie zmieścić 19" 9.5j :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry set na sezon 2016 się szykuje :thumbup1: jeszcze by się jakaś duża tarcza wypełniająca koło przydała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna fura, ja bym wywalił ten spoiler z tyłu z klapy i wrzucił taką lotkę http://www.wojtmar.pl/sklep/galerie/a/abs-audi-a4-b5-spojler-b_3277.jpg

Edytowane przez --Rafcio--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do hamuljców, na przód szukam 312, tył niecały rok temu wymieniłem na nówkę, także raczej nie tknę jego. Spoiler powiem szczerze że mi się podoba, może gdybym nie miał na dachu lotki to bym usunął ten spoiler. Założę się że jakbym zerwał z dachu lotkę to bym musiał dach lakierować :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania 312 z b6

Ładna B5'tka, wywal spojler ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To komuś oprócz mnie jednak się to auto podoba :grin: Przód może i nisko, ale tył sterczał wysoko. W tym roku tył będzie niżej, ale przód delikatnie wyżej bo ciężko będzie zmieścić 19" 9.5j :D

Podobało mi sie zestawienie kolorów i delikatne akcenty w postaci pomalowanych znaczków. Na niektórych autach wygląda to jak kombinowanie na siłę a tutaj wyglądało bardzo fajnie :) na 19 calach to już chyba jazdy nie będzie, co? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania 312 z b6

Ładna B5'tka, wywal spojler ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Powiedz mi jaki tam jest numer jarzma :)

To komuś oprócz mnie jednak się to auto podoba :grin: Przód może i nisko, ale tył sterczał wysoko. W tym roku tył będzie niżej, ale przód delikatnie wyżej bo ciężko będzie zmieścić 19" 9.5j :D

Podobało mi sie zestawienie kolorów i delikatne akcenty w postaci pomalowanych znaczków. Na niektórych autach wygląda to jak kombinowanie na siłę a tutaj wyglądało bardzo fajnie :) na 19 calach to już chyba jazdy nie będzie, co? :P

Podejrzewam że jazda będzie taka sama, może nieco ostrożniejsza z uwagi na większe naciągi. Chodź myślę że nie będę musiał aż tak uważać w koleinach bo nie będziesz tak nisko. Na zlocie w tamtym roku okazało się że od ziemi do mocowania wahacza miałem 2,9cm :grin: Miska w sierpniu ucierpiała i musiałem zmieniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...