Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"


prezesik18

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam złe doswaidczenia z wanli lecz moze cos od tamtej pory sie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe jakby wyglądał ze złotymi ramkami wokol szyb,

Pięknie tu wyglada, kurcze noo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wg mnie byłoby lekkie przegięcie :decayed: Z najbliższych planów jakie chce zrealizować to zderzak przód polift, rozpórka kielichów przód z a6, kubły w materiale :decayed:

---------- Post dopisany 06-05-2014 at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 21:53 ----------

z6rp6wcl8yxw.jpg

no i dystans 13mm założony, koło idealnie spasowane z błotnikiem. Na szczęście nie musiałem kręcić gwintem w górę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ranty pozaginane, przy glebie na 58cm na szczęście w zakrętach nie trze. felga 8,5" et35 + dystans 13mm, opona 215/35 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle niezle.kurde duzo daje zrolowanie blotnika widze jak dystans 13 przy et 35,choc szerokosc mam inna.

Tak czy owak ładnie sie wpasowało :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ża zamówiłem z Tuningkingz 10mm z kołnierzem, ale że takim nie było to wziąłem 13mm. Po założeniu, stwierdziłem że mogłem śmiało brać 17mm, ale po zastanowieniu wiem że musiałbym gwintem w górę kręcić, chyba że bym wypychał nadkola. Jestem zadowolony bo całkiem fajnie się to ułożyło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, nie miałem sprzętu żeby je elegancko zawinąć/podgiąć. W ruch poszedł klucz do kół który zapierałem o opone i wyszło spoko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, nie miałem sprzętu żeby je elegancko zawinąć/podgiąć. W ruch poszedł klucz do kół który zapierałem o opone i wyszło spoko :decayed:

Nic nie popekało? bez grzania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat się udało, delikatnie wyginałem po całym obwodzie, potem troszkę więcej. Grunt że nie powyginałem rantów, lakier nie odprysnął :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat się udało, delikatnie wyginałem po całym obwodzie, potem troszkę więcej. Grunt że nie powyginałem rantów, lakier nie odprysnął :wink:

No to gratki. Kurcze jestem chetny u siebie zrolowac blotniki lecz nie ukrywam boje sie by nic nie popekalo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze podgrzejesz lakier i nie będziesz podginał na wariata to nic nie popęka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze podgrzejesz lakier i nie będziesz podginał na wariata to nic nie popęka.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem Cie Cycu dzisiaj na bohaterów warszawy :) ale tylko przelotem ;)

a co do rozpórki ,mam zalozone obie, gorną z a6 i dolną i powiem Ci tak, najpierw zalozylem górna, róznicy zero, a zakladalem jak jeszcze gwint mialem, ale jak zalozylem dolną rozpórke, to roznica byla znaczna, auto sztywniejsze, lepiej sie prowadzilo i tak nie strzelalo wszystko w aucie. jak zalozylem górną to juz nie moglem zamontować mocowania na akumulator i teraz lezy sobie tak na wcisk aku :) aha i ja zakladalem rozpórki jak przód mialem w powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już założyłem :decayed: widziałeś mnie wtedy jak wracałem od kumpla z montażu, nie wiedziałem że bohaterów tak poryte. Powiem tak, dolną rozpórkę już miałem, a po założeniu górnej jazda jeszcze lepsza :D

---------- Post dopisany 27-05-2014 at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 00:13 ----------

vy0lc0cxuws8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...