Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[a4 b5] chrom pod lampami jak w a6


limal19

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy jak w temacie , co myślicie o listwach chromowych pod przednimi lampami tak jak w a6, ma ktoś morze fotki jak by to wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reflektory Audi A6 Daylne Chrom nie wygląda to źle

nie o to chodzi.

ale ten chrom moim zdaniem beznadzieją. jak to widzisz b5?

chcesz przykleić do zderzaka tylko pod lampą, na lampie? i do czego to ma nawiązywać. będzie wyglądało to jak chrom na metry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaryzykowałem i nakleiłem na lampę mi się osobiście podoba jak mi się znudzi to odkleję:wink:

CAM00031.jpg

CAM00033.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i tak ale mi się podoba:decayed:

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

a tak wygląda to w a6 zresztą jak mi się znudzi to odkleję

3530303467.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały ten pomysł nietrafiony z chromem na metry, to jak byś se ranty drzwi w pionie obkleił i nie pisz mi, ze są rózne gusta, bo to jest tak że ma sie gust albo nie ma, na zasadzie potrafisz sie ładnie ubrać(inni to zauważą), albo nie potrafisz(stylistyczny nieład):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra niech będzie większości się nie podoba i jak mi się kor..... podobało zaczynam myśleć:kwasny: nad zerwaniem tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały ten pomysł nietrafiony z chromem na metry, to jak byś se ranty drzwi w pionie obkleił i nie pisz mi, ze są rózne gusta, bo to jest tak że ma sie gust albo nie ma, na zasadzie potrafisz sie ładnie ubrać(inni to zauważą), albo nie potrafisz(stylistyczny nieład):wink:

+100

:sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhahaahhaha ten to jeszzcz ma troche ale ten ziomek ( Audi A4 B5. Felgi 17 RS4 (3553569003) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ) to dojeba. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytasz co sądzimy?

każdy ma prawo wydać osąd. jak widzisz mod nietrafiony.

jak ci się to podoba, to powiem tak o gustach się nie dyskutuje, ale poszukaj innego forum bo z takim modem do batalionu nie trafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wystarczy tylko tyle napisać a nie jakieś dzikie podśmiec**jki, a ogólnie auto jak możne być???????????????

bez listew pod lampami

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

i kolego mam jeszcze audi 80 wiec już jestem w jednym batalionie a to kopiłem zęby polatać czymś nowszym , a le moja 80dziesiona to jest moja miłość a to a4 to coś w stylu żeby niejezdzic czymś oklepanym wiec tak sobie tu pisze i pytam czy coś sie komuś podoba jeśli nie to ok, bez obrazy , i tez jest ładna ale moim zdaniem do 80dziesiatki to się chowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...