Skocz do zawartości
IGNOROWANY

biały dym i problem ze startem


dandek90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ze swoją niunią. wszystko zaczęło się od usunięcia dpf chwilę później poszedł popychacz zaworów na 3 cylindrze wiec do wymiany poszły wszystkie szklanki (8 sztuk) oraz nowy wałek rozrządu i panewki wałka oraz nowy olej i uszczelka pod dekiel. wszystko złożone błędy skasowane teraz samochód dymi na biało zaraz po odpaleniu i podczas powolnej jazdy na wstecznym dzisiaj rano pojawił się problem z odpaleniem. samochód trzeba kręcić chwilke wcześniej palil na dotyk. Wczoraj podczas jazdy znów wywaliło check i auto straciło moc po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu silnika wszystko wraca do normy ale check świeci cały czas zauważyłem że włacza się tryb serwisowy przy obrotach powyżej 3 tys wcześniej jest ok.. ktoś ma jakiś pomysl na to co się dzieje mnie już rece opadają i mam serdecznie dość tego samochodu...

błagam pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy operacja usunięcia dpf-a została dobrze zrobiona. Może tu tkwi problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie walka były kasowane błędy i tylko byl przeplywomierz dzisiaj rano blad zniknal sam ale przy predkosci ok 150 km/h znow wlaczyl sie tryb serwisowy po ponownym uruchomieniu silnika bylo wszystko ok... sam nie wiem. Jesli chodzi o dpf to wszystko bylo ok bo jezdzilem ponad miesiac i zero objawow ze cos jest nie tak. Wiec problem tkwi gdzies indziej. Jest moze ktos z okolic katowic dabrowy górniczej kto ma kabelek diagnostyczny i moze mi pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...