Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pseudo ''Chrom'' - opinie


h_ubertus

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Zastanawiam się nad kupieniem samoprzylepnych listewek okalających okna.

Oto oferta z której chcę skorzystac: AUDI A4 B5 B6 B7 B8 OBWÓDKI SZYB CHROM LISTWY SZYB (3526804602) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Pytanie do was czy ktoś juz kiedyś miał takie coś? Jak wygląda montaż takiego czegoś. Tzn chodzi mi o to czy listwa na końcach wygląda jakoś przyzwoicie czy nie odstaje itp. Może ktoś ma jakieś fotki ze swoich audiczek. Prosiłbym po wstawienie tutaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam.takie ala chromowe listewki wygladaja kiepsko i szpeca auto.jak juz to tylko ori

Tak wiadomo nic nie pobije ori lecz poczekam może ktos wypowie sie o tym pozytywnie i zapoda jakies zdjęcia. A nóż widelec takie tanie i proste rozwiazanie sie na cos przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt normalny nie wypowie Ci sie pozytywnie na temat tych pseudo chromów, oryginalne założysz raz i tylko czasem wystarczy je przejechać szmatką z pastą do chromów a to badziewie byś musiał wymieniać co rok jak nie częściej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjeciach aukcji b7 i b8 maja ori chromy chcą chyba kogos naprać na takie chromy z metra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, widziałem dzisiaj na mieście takie coś przy passacie i całkiem to dobrze wyglądało, ale możliwe że to tylko jednostka bo widac było że ktoś sie nameczył żeby listwy ładnie przyciąć.

Po to temat zrobiłem żeby kazdy sie wypowiedział. W dalszym ciągu licze na jakies fotki. Szczerze to sam nie wiem co o tym mysleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kalecz auta , takie rozwiązania może i pasują do Passata ale AUDI najlepiej wygląda w oryginale . Też kiedyś próbowałem upiększać na siłę ;)

W sumie masz racie czarne, autko, ciemne szybki to i listewki pozostaną czarne. Ale jak bedzie lewa kaska to i tak kupie te badziewie z czystej ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori jest bez porównania lepsze, wiem bo miałem w poprzedniej B6 w full wypasie ale dołożenie ori nie jest takie proste. Pomijając koszty używkę ciężko znaleźć a w dodatku tylne boczne szyby trzeba wymieniać poprzez wklejanie. Koszty ktoś tu podawał i wychodzi ponad tysiąc. Teraz mam czarne ale raczej się do nich przyzwyczajam.

Dodam tylko że te ori to też nie ideał. Po myjni zostają trudne do usunięcia zacieki, kupiłem nawet pastę do chromów ale niewiele pomagała. Ori to jest z tego co wiem polerowane aluminium i jak się nie dba potrafi się też zrobić paskudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki nie ori chrom zejdzie bardzo szybko i zrobi sie bialy.

Lepiej sobie dac z tym spokoj.

Zaloz pri ale pamietaj ze i ten ori przy zbyt mocnej chemi do mycia potrafi zrobic sie matowy.

Z czarnymi listwami tego problemu nie ma ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokoj. przyjdzie upal car postoim na sloncu zaczenie lac sie klej po karoserii to szybciej to zerwiesz niz przykleiles.a nie jest tak latwo pozniej resztki zerwac i doczyscic. pozatym blaknie to po jakims czasie. 100% nie polecam. stac Cie na takie auto to i z czasem sobie chromy kupisz ori a moze lepiej by wygladal bez. masz gdzies swoj watek z fotami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez odradzam

po tygodniu bedziesz narzekac ze sie wladowales

daj se spokoj

ori albo zadne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz! Wybiliście mi to z głowy. Nie kupuje tego plastiku, chromy jakoś do mojej nie pasują. Za bardzo się 'świecą' przmierzałem ori. Wam może sie podobać, mnie właśnie przestało.

Temat do zamknięcia, chyba że chcecie jeszcze na ten temat dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...