Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ALARM - montaż ori instalacji alarmu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kurde rozkmin mistrzu co odcina pompke po zaplonie to ja bede testowal :grin:

bo wkurza mnie zamykanie auta z kluczyka jak TT dziala :facepalm:

styki | Flickr - Photo Sharing!

A Wtyczka C -> 2 -> 'Przełączenie PLUSa / po włożeniu kluczyka' próbowal? :decayed:

albo:

Wtyczka C -> 8 -> PLUS zapłonu

Opublikowano
Kurde rozkmin mistrzu co odcina pompke po zaplonie to ja bede testowal :grin:

bo wkurza mnie zamykanie auta z kluczyka jak TT dziala :facepalm:

styki | Flickr - Photo Sharing!

A Wtyczka C -> 2 -> 'Przełączenie PLUSa / po włożeniu kluczyka' próbowal? :decayed:

albo:

Wtyczka C -> 8 -> PLUS zapłonu

obadam bo gdzies rozpiske kostek mam do siebie - kurdupel a3 fl :decayed:

badalem kiedys rozpiske i mialem to nawet przedzwonic miernikiem co i jak

tylko myslalem ze ktos dojdzie po schematach czy to masa jest sterowane czy +

wiem napewno ze cos jest odciete bo wyciagam kluczyk ze stacyjki auto pracuje i zamknac je moge jedynie z bebna - pilot nie gada

auto gasnie wsio jest jak powinno

Opublikowano

Bo turbotimer podtrzymuje napięcie na złączu zapłonu 15... czyli pewnie ta druga opcja którą podałem.

Kiedyś montowałem turbotimer w subaru... fajny bajer :decayed:

Opublikowano
Bo turbotimer podtrzymuje napięcie na złączu zapłonu 15... czyli pewnie ta druga opcja którą podałem.

Kiedyś montowałem turbotimer w subaru... fajny bajer :decayed:

w sumie prosta sprawa... miernik w dlon i sprawdzic na ktorym pinie pompki zanika plus przy pracy silnika

a potem przeciagnac z TT pod ten pin i zabezpieczyc diodami :decayed:

dla mnie nie tyle bajer co zabezpieczenie turbawki a ze noga ciezka i 180 kucy farbycznie w a3 to wiesz :wink::naughty:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

ja wlasnie czekam na pompke i bede chyba montował połączę to z montażem wiązki radia i całego nagłośnienia bose hehe.

Za każdym razem jak czytam to co zrobiłeś zastanawiam się czy oby na pewno mam to robić......

---------- Post dopisany 16-07-2014 at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2014 at 23:34 ----------

Marcin dzieki za pomoc :) po zakodowaniu pilota wciaz to samo centralka sie zawiesza:(((

Wysłane z mojego "I"kalkulatora:)))

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

8D0 862 257 "B" - 1999-2003 - Bez alarmu. Pilot. (433 MHz)

mam taką pompkę zamontowaną i obsługuje alarm ... normalnie się koduje i alarm działa tylko że brak czujek i działa na otwarcie drzwi ...

brak też oryginalnej syreny ... mam taką standardową od alarmów tylko że na pinie od pompki bak napięcia ??? dlaczego ? czy oryginalna syrena jest jakaś inna ... pompka wysyła tylko jakiś impuls czy jak to jest ??

Edytowane przez daro87

Opublikowano
  • Autor

A może "8L0.862.257 B - 1996-1997 - Alarm. Pilot (315 MHz)"

Ten spis pochodzi jak to już pisałem z digi...

O syrenach też już pisałem. Są 2 rodzaje. Jedna to chyba zwykły klakson a druga to ta z aku, więc pewnie aktywuje ją sygnał.

Opublikowano

nie kolego jestem pewien że 8D0 bo moje auto to polift i jest oryginalna a numery sprawdzałem ...

Opublikowano

aż jutro sprawdzę jeszcze raz i zrobię zdjęcie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie mogę zaprzeczyć, ale jak nie ma w opisie to tym bardziej ciężko będzie sprawdzić która syrena będzie działać. Tylko chybił trafił.

Opublikowano

CZYLI MAM POMPKĘ

8D0 862 257 "B" - 1999-2003 - Bez alarmu. Pilot. (433 MHz)

która ma jednak alarm ... a pilot jest

4D0 837 231 A 433MHZ :decayed:

i obsługuje syrenę z aku ...

1029644_Bez%20tytulu1.jpg

Edytowane przez daro87

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Próbuje właśnie montować ta instalacje u siebie ale mam problem już na starcie z pompką. Kupiłem pompkę 8D0 862 257 "E" (wcześniej miałem 8LO) z pilotem i syreną z aku ale po podłączeniu pompka jedynie zamyka auto a otworzyć można tylko od strony kierowcy i tylko te drzwi, żadne zmiany kodowania pompki nie odnoszą skutków. Nie można również zakodować pilota gdyż pompka go nie widzi.Co zrobić z tym fantem

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy montował ktoś może fabryczny alarm w B6?

Opublikowano

kolego moze podpowiesz jakie kodowanie mam wpisać w pompce,jak mam podłączone w kostce kierunki a przy zamykaniu i otwieraniu nie migają mi one, z pilota po dłuższym przytrzymaniu przycisku ( ON-OFF ) otwierają się i zamykają szyby, czy mozna zrobić tak by po zamknieciu czyli chwilowym przycisnieciu same się zamkneły do końca? oczywiście te kirunki tez by sie przydały

Opublikowano
  • Autor

Pierwszy post:

Do posiadanego kodu pierw dodajemy:
+00008 aktywacja alarmu (jeśli jest zamontowany)
Bo inaczej nie dawało się nic innego z alarmu dodać.
Następnie dodajemy np.:
+00002 DWA Potwierdzenie migaczami (DWA - to fabryczny alarm)
+01024 zamykanie centrala potwierdzone wyciem syrenki (jeśli mamy firmowy alarm)

Co do szyb to tutaj nie ma modułu komfortu, więc nic takiego nie zakodujesz. Taka zabawka tylko z dodatkowym zewnętrznym modułem osobnym lub z nie ori alarmem.

Opublikowano

dobra robota jak zawsze :thumbup1: Pisałeś, że będziesz zmieniał diody na mocniejsze... kombinowałeś już coś w tym kierunku? bo mam ten sam problem :eusathink: Jakbym był złodziejem to bym tych diodek śmiesznych nie zauważył raczej :ph34r:

Opublikowano
  • Autor

Jak na wszystko, nie ma czasu. ;/

Diody leżą i nie mam kiedy wlutować a to wystarczy tylko poodkręcać masę śrubek, ściągnąć boczek, poodczepiać linki i kable, wyjąć ten pierdutnik z diodą, który trzyma się na chorych zatrzaskach, zabrać do domu, wydłubać diodę i opornik z zalanego kleju no i już tylko wlutować diodę z takim samym opornikiem.

A reszta to już tylko czytać co napisałem od dołu do góry ;)

Opublikowano

a jeśli w aucie niema alarmu? to tez trzeba dodać

+00008 aktywacja alarmu (jeśli jest zamontowany)
Bo inaczej nie dawało się nic innego z alarmu dodać.
Następnie dodajemy np.:
+00002 DWA Potwierdzenie migaczami (DWA - to fabryczny alarm)

Opublikowano
  • Autor

Pytasz o funkcje pompki z temacie o alarmie. Jakbyś poszukał mojego tematu o dorabianiu pilotów i działaniu pompki to byś znalazł odpowiedzi.

+00512 sygnał kierunkowskazami [1x] potwierdzenie zamknięcia drzwi
+04096 sygnał kierunkowskazami [2x] potwierdzenie otwarcia drzwi
+00001 otwieranie bagażnika pilotem
+00002 DWA - Potwierdzenie kierunkami aktywacji (DWA - to fabryczny alarm)
+01024 DWA - zamknięcie drzwi potwierdzone przez sygnał alarmu
+00004 selektywny centralny zamek (1 naciśnięcie otwiera drzwi kierowcy, 2 naciśnięcia otwierają wszystkie drzwi)
+00008 DWA - aktywacja alarmu (Da się dodać jeśli jest zamontowany)
+00016 zamknięcie pokrywy bagażnika po przekroczeniu 5km/h
+00032 zaryglowanie drzwi po przekroczeniu 15km/h, otwarcie po wyjęciu kluczyka ze stacyjnki
+00064 zamykanie i otwieranie szyb/szyberdachu pilotem
+00128 kierownica po prawej stronie
+00256 logika tylnej klapy (Trunk Logic (Anti-Theft))
+02048 po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki i otworzeniu drzwi nie można opuszczać/podnosić szyb
+08192 wyłączenie funkcji SAFE - po zamknięciu drzwi pilotem można odryglować je od wewnątrz. Zdalne sterowanie radiowe
+16384 Side Windows with Insulated Glass (tylne boczne szyby avant z kontrolą wybicia)

Edytowane przez soulmaster3m

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.