Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT


tomcrack27

Rekomendowane odpowiedzi

Ladnie Tomek dzialasz :wink:

Pieknie sie pakiet s4 prezentuje:kox:

dzieki :wink: w styczniu dochodzi d*pa z s4 i wydech takze wtedy bedzie git:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w styczniu dochodzi d*pa z s4

następny chce mnie wkurzyć :decayed:

nie pitol Marcin akurat zderzakow esowych do avantow to jest troche wiecej niz do sedana:decayed:a ja swoj gdzies rok temu kupilem bo akurat byla okazja:decayed::jezyk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w styczniu dochodzi d*pa z s4

następny chce mnie wkurzyć :decayed:

nie pitol Marcin akurat zderzakow esowych do avantow to jest troche wiecej niz do sedana:decayed:a ja swoj gdzies rok temu kupilem bo akurat byla okazja:decayed::jezyk:

kurde znajdz mi w normalnej kasie :doh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna A4. Guziczki chrom super. Zazdroszczę. :decayed:

dzieki Patryk:wink:

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

no powiem ci Marcin ze chyba nie latwo bedzie znalezc tego zderzaka ja za swoj dalem 900 paczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę rezal elektryczne szyby z tyłu i zmieniał przełączniki to się szarpnę hehe a będę musiał bo boczki z roletami i elektryką leżą już w domu tylko trzeba skompletować wiązki itp :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę rezal elektryczne szyby z tyłu i zmieniał przełączniki to się szarpnę hehe a będę musiał bo boczki z roletami i elektryką leżą już w domu tylko trzeba skompletować wiązki itp :facepalm:

no to moge ci powiedziec ze jest troche roboty z tym:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem ci Marcin ze chyba nie latwo bedzie znalezc tego zderzaka ja za swoj dalem 900 paczek

ja miałem 3 po 250plna ale pchnąłem bo kasy było brak :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

a teraz nie mam dla Siebie i z wgniotem się bujam :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy za 150zł kupiłem :polew: dwa za 250-jeden miał być dla mnie ale przyszedł szary i do Rafała poszedł :decayed: też za grosze.

teraz allegro jest tak czesane że nic nie ma :thumbdown::thumbdown::thumbdown:.

jeszcze ze dwa lata temu Czester przód za 350 nie mógł sprzedać a przód po pincet chodziły :doh::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Dobrze że jest wątek, będę śledził :naughty: Gratuluję modów i jestem ciekaw jak będzie się prezentować d*pa od eski, powiem Ci szczerze że coraz bardziej myślę o zmianie na B6 jak patrzę na Twoją :decayed: Akurat avant dla mnie jest miodzio :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...