Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Schowki sedan quattro


alani2

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd Wy się wszyscy bierzecie :facepalm:

Jak nie wielcy znawcy samochodów wystawianych na allegro, to dealerzy długopisami a teraz przemytnicy - wymiękam :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy to takie śmieszne jak z każdego kartonu masz 35zł mniej więcej jak leci na Niemcy to jeszcze więcej prosto mówiąc za taki kurs masz ze 100tys zł ;)

Proste przeliczenie :

West siwy

paczka rosja 3zł paczka niemcy 5,19E tyle że w ruskiej paczce jest 20szt a w niemieckiej 19 szt

Karton 30zł a w niemczech 51,9E sprzedaj karton po 40E

200 kartonuw wkład 6tys sprzedając w niemczech 32800zł odjąc 6 tys wsadzone 26800zł zarobek zły interes ? tyle że śliski :D

rozmawiać można o wszystkim. tylko ze jest to portal ogólnie dostępny dla wszystich. to może jeszcze podaj kto i po ile wozi.

temat na przejściu gusiew-gołdap jest mi doskonale znany. jestem z Suwałk

służba celna wbrew pozorom jest czujna on-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boje sie bo choć mam 2 km do przejścia nigdy tam nie byłem a nawet szkoda było bi mi audiolki widziałem samochody po wyciąganiu peta są po prostu rozprute a ja za dużo kasy ładuje w ten samochód żeby ktoś miał mi go zniszczyć za marne 100zł zarobku :). A pozatym staram sie teraz o prace w wojsku więc nie chcę sobie jak to sie mówi za***ć papierów :) tylko że mieszkając tak blisko zainteresowało mnie to ostatnio :) I trochę drażniące to jest bo np ja uczę sie pracuje i wgl mam swój własny samochód kupiony za swoje pieniądze a nie za rodziców <jaki jest taki jest ale za legalne dochody> a gałgan który ma 19 lat buja sie audi a8 d3 i szczerzy zęby bo wkręcił sie w przemyt... troche to irytujące... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiedzmy, że przemyciłeś te fajki. Powiedz mi kto Ci kupi od ręki taką ilość? Znasz takich ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycha1236 Przemek taka zmiana :D z Seicenta na a4 b6 bravo :D border chyba popłaca :D w B6 też na pewno coś sie upcha :D

---------- Post dopisany at 06:39 ---------- Poprzedni post napisany at 06:38 ----------

a i myślałem o przewozie ludzi ale mam lepszy sposób :D zobaczcie sami hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam też niedaleko granicy.Swego czasu też się jeździło w celach "turystycznych".

Miałem wtedy poloneza plus, celnicy nie raz obstukiwali auto.

Jeden powiedział że mają spis wszystkuch zakamarków w polonezie.

Chciałem aby mi skopiował- roześmiał się tylko.

Zarabiało się prawie legalnie nie na papierosach tylko na butach.

Mieli podruby pumy adidas itp.

Kupowało się parę za 30-40zł a na allegro szły za ponad 100zł.

Wykonanie nawet b.dobre to nie chińskie.Na przejściu nic nie robili za buty.Potem czepiali się że jedna para na pasażera ale i tak zawsze było więcej to i tak puszczali.

To były czasy chyba z 12lat temu

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alani2, gwarantuję Ci że jeżeli zaczniesz jeździć z takim podejściem jakie masz, to szybko Twoja a4 po wizycie na przejściu w BKS ( czyt. budynek kontroli szczegółowej) będzie wyglądała właśnie tak:

DSC03643.jpg

:wink:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycha1236 Przemek taka zmiana :D z Seicenta na a4 b6 bravo :D border chyba popłaca :D w B6 też na pewno coś sie upcha :D

---------- Post dopisany at 06:39 ---------- Poprzedni post napisany at 06:38 ----------

a i myślałem o przewozie ludzi ale mam lepszy sposób :D zobaczcie sami hahaha

Na Border nie narzekam :wink: , wracając do tematu daj na luz takie transporty po 1k + kartonów to nie osobówkami ludzie którzy zarabiają na tym krocie stawiają wszystko na 1 kartę albo się uda albo nie tiry , autobusy ew. jakiś camper . Kumplowi połamali schowek pasażera co prawda w starym Passacie b3 ale jednak mimo wszystko szkoda auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema co brać tego na poważnie przecież jest powszechnie wiadomo że krowa co dużo ryczy mało mleka daje.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boje sie bo choć mam 2 km do przejścia nigdy tam nie byłem a nawet szkoda było bi mi audiolki widziałem samochody po wyciąganiu peta są po prostu rozprute a ja za dużo kasy ładuje w ten samochód żeby ktoś miał mi go zniszczyć za marne 100zł zarobku :). A pozatym staram sie teraz o prace w wojsku więc nie chcę sobie jak to sie mówi za***ć papierów :) tylko że mieszkając tak blisko zainteresowało mnie to ostatnio :) I trochę drażniące to jest bo np ja uczę sie pracuje i wgl mam swój własny samochód kupiony za swoje pieniądze a nie za rodziców <jaki jest taki jest ale za legalne dochody> a gałgan który ma 19 lat buja sie audi a8 d3 i szczerzy zęby bo wkręcił sie w przemyt... troche to irytujące... :P

Wole jezdzic starą Audi niż wozić się ciul wie czym za ojca kasę. Ojciec nie da mu kasy i sra pod siebie. 19lat i dorobienie sie z przemytu? No sory, ale nie uwierze. Tak młody pajac nie jest w stanie "w takim biznesie" takie siano kręcić, bez pleców, bez doświadczenia i kontaktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nie znam typa ale co nie co sie słyszy :P a skąd wiesz że jego ojciec nie lata na tak zwanych układach ? i że nie wkręcił w to syna ? prawko na 18 a przez rok latania np kamperem albo econoline kasy można natłuc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem zezwolenie, Pojechałem 2 razy i szczerze ? Popatrzyłem co tam sie dzieje to nie ma co nastawiać sie na przemyt jedynie co to jechać co raz zatankować sobie bo tam taniej za 1L ropy wychodzi 3,3 i powiem wam że nie czułem różnicy w spalaniu ani pod pedałem. Więc jak można zaoszczędzić czemu nie :) będzie kaska na dalsze modzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...