Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Niebieskie 1,9 TDI (90KM) by asterixs


asterixs

Rekomendowane odpowiedzi

ok daj namiar na jakis watek bo latam po forum i nic nie znalazlem
auta forumowe maja często ponad 400/500 tys i latają na full syntetykach , co do twojego przebiegu 200 tys podchodził bym sceptycznie , kiedyś chciałem myśleć podobnie , ale życie wszystko zweryfikowało . większość naszych traktorków ma grubo ponad 400 , a jak kupujemy to wszystkie maja 189-212 tys km.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asterix tu Obelix fajne B5 ale już nie pij magicznego napoju :hi:

Ok moze i popelniam jakies wtopy-prosze miec na uwadze ze jestem od niedawna uzytkownikiem A4 i jeszcze sporo do ogarniecia. Zakladajac temat kierowałem sie tym, ze wiekszosc z was ''klubowicze'' pomozecie i doradzicie jak dbac o auto:wink:

Poprzedni wlsciciel zapewnial mnie ze to wersja s-line wy mnie w tym przekonaniu zapewniacie ze tak nie jest-ok czy to wersja pro sport czy pro style to nie wazne -wazne jest abym tym autem jezdzil dlugo.

Co do sugestii wyboru oleju kolega co ma B4 (tez 1,9 90 km klubowicz audi 80) zapewniał mnie ze bedzie to dobrym wyborem na 10w40 vavoline-tutaj slysze co innego..

---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

ok daj namiar na jakis watek bo latam po forum i nic nie znalazlem
auta forumowe maja często ponad 400/500 tys i latają na full syntetykach , co do twojego przebiegu 200 tys podchodził bym sceptycznie , kiedyś chciałem myśleć podobnie , ale życie wszystko zweryfikowało . większość naszych traktorków ma grubo ponad 400 , a jak kupujemy to wszystkie maja 189-212 tys km.

wiem kolego ze on tyle ma a dokladnie ma 350tys kolezka zwerifikował mi to podczas zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote

wiem kolego ze on tyle ma a dokladnie ma 350tys kolezka zwerifikował mi to podczas zakupu

Jeśli faktycznie masz 350 tys to tymbardziej Lej Full syntetyk , a na mineralny przyjdzie czas wtedy jak będziesz dolewał litrówkami do stanu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-olej-tdi-9726/

Temat o olejach. Ja w swoim 1.9tdi 110koni mam wlany: MOTUL 8100 x-cess 5w40 ten olej wybrałem po przeczytaniu tematu o olejach do tdi a także polecił mi kolega który sprzedaje oleje u nas na forum:

http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/www-oil-land-pl-tanie-oleje-filtry-czesci-motul-millers-mann-lemforder-ate-trw-itp-138727/

I jestem z niego zadowolony po zmianie silnik dużo ciszej zaczął chodzić niż wcześniej chodź i tak auto jeździło na shellu 5w40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj aczkolwiek to nie piątek 13ego!! spotkał mnie pech, w okolicach 15ej (przestało padać) chcąc zmienić W5W na diody smd (white) przeżyłem szok :facepalm: mają limuzynę dopadła gałąź (najbliższe drzewo ok 10m) nic poważnego tylko szyba do wymiany prawa strona pasażera w połowie szyby zrobiła się pajęczyna :kwasny: no i mała wgniotka na słupku nie duża.. ale wcurwiony byłem jak to zobaczyłem - dobrze że to tylko tak się stało.. Diody zmienione świeca super a po wszystkim na uspokojenie nerwa :drinks:

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ----------

DSC_0246.jpg

DSC_0247.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj aczkolwiek to nie piątek 13ego!! spotkał mnie pech, w okolicach 15ej mają limuzynę dopadła gałąź (najbliższe drzewo ok 10m) nic poważnego tylko szyba do wymiany prawa strona pasażera w połowie szyby zrobiła się pajęczyna

Jak nie miałeś AC to jesteś tałzena w plecy:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie miałeś AC to jesteś tałzena w plecy:facepalm:

Pewnie w ASO tyle by krzykneli podzwonilem po warsztatach i serwisach max 400zl ale nie maja z zielonym pasem(nigdzie)tylko szary..

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ----------

proszę cię zmień sobie to s-lajn w tylule bo aż boli w d*pie

Juz zmieniam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o takim prostym radyjku do A4? RADIO 2DIN DIVX RMVB SD USB RDS 7 CALI HD PROMOCJA (3544204443) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ewentualnie to:Dignity HT-869 – radio samochodowe z dużym ekranem LCD | GizManiak.pl

Wiem ze tp chińszczyzna ale mam dosyć seryjnego kaseciaka-w ktorym tylko i tak radia słucham ew. CB Uniden pro 510

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a konsole masz pod 2DIN? bo seryjnie jej tam nie miałeś w tym roczniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a konsole masz pod 2DIN? bo seryjnie jej tam nie miałeś w tym roczniku

Nie wiem narazie sie rozgladam za radiem bo standard jest na kasety w aucie..Myślę o czymś takim cos z dvd albo ekrany na zagłówki dla dzieciaków-to odległe plany :) miałem kiedyś podobne radio na 3,5 calowym wyświetlaczu fajne poszło wraz z autem.. Poszperam po forum moze jakies na mp3 sie trafi za nie wielkie pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi pyta czy masz konsolę 2 din czyli taki otwór żeby weszło radio które pokazywałeś:naughty: jeżeli byś chciał takie to będziesz musiał ostro rezać:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzi standard kaseciak a takiej dziury nie mam a nie da sie gdzies dorwac konsoli srodkowej taka by podeszla pod takie radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki

---------- Post dopisany 15-09-2013 at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2013 at 18:27 ----------

Witam.

Dzisiaj rozwiązałem problem radia od szwagra za dobre :drinks: (bardzo dobre) dostałem radio takie jak na tej aukcji radio JVC KD-G 501 MP3 4X50W (3545994484) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

mi pasuje - miałem podobne a tutaj cały panel sie otwiera chcac płyte wsadzić/wyjąć :grin:

Ale radio ori jest większe niż to moje więc raczej bede zmuszony zamówic Ramka do radia separator Audi A4 B5 antena klucze (3337458646) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. powinno dojsc do wtorku..

Aha albo moc za duza albo glosniki do wymiany bo pierdza - wczesniej tez trzeszczały ale tam było słabsze ori radio moze ktoś mi doradzi jakie zastosować głosniki tak aby pasowały w drzwi i tylnia półkę nie chce żadnych ala duzych ze trzeba by przerabiać cokolwiek na drzwiach

---------- Post dopisany 17-09-2013 at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2013 at 16:45 ----------

Witam, pada i pada a ja za montaz radia sie wzielem i zrobilem kilka zdjec środeczka

Tylko ta popielniczka od dłuższego czasu sie nie zamyka a radio cb zmieniło miejsce z pod podlokietnika na miejsce pod kiera - pasuje i nie przeszkadza podczas jazdy

DSC_0248.jpg

DSC_0249.jpg

DSC_0250.jpg

DSC_0251.jpg

DSC_0252.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...