Skocz do zawartości
IGNOROWANY

190km bex quattro czy z tym silnikiem wystepowała skrzynia 5 biegowa?


karol2266

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Natrafiłem na a4 b6 1.8T QUATTRO ściągnięte z USA ze skrzynią manualną 5-cio biegową. Czy występowała taka opcja? Właściciel mówi że jest to wersja silnika bex 190KM. A może silnik tam był wymieniany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Natrafiłem na a4 b6 1.8T QUATTRO ściągnięte z USA ze skrzynią manualną 5-cio biegową. Czy występowała taka opcja? Właściciel mówi że jest to wersja silnika bex 190KM. A może silnik tam był wymieniany?

Który rok? Moze w stanach wychodzily takie, Europa miala tylko 6... w 2003 GEA, w 2004 HES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci wrzuci foto wlepki albo da VIN to sie wyjasni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ta full opcja nie taka "full" bo nawet nie ma ciemnego sufitu a jak USA to chyba inna klapę powinien mieć i blacha kwadrat był by ,a BEX to od 2003r był produkowany ,niech koleś daje vin i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bex był produkowany od 11.02-12.04

Sciema, to nie BEX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, Tylko to amerykaniec i jak tam to było robione z silnikiem to nie wiadomo.... co do klapy i dziwnych świateł (białe a nie zadymione) to też mnie zastanawia a sprzedający mówi że on nic nie wie o wymianie tej klapy..

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 05:22 ----------

ale nikt nie odp na pytanie czy w wersji 190KM była skrzynia 5-cio biegowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie napalaj sie na tego złoma!!!pośpiech i napalanie sie na auto to najgorszy doradca!Posłuchaj kolegów niby full a nic takiego nie widze do tego gaz wlew widać w tylnym zderzaku groza!!!!3 sprawa amerykaniec???jakoś na amerykańca mi to nie wygląda a uwierz mi troszkę ich widziałem gdyby nie miał nic do ukrycia już dawno byś miał nr vin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, Tylko to amerykaniec i jak tam to było robione z silnikiem to nie wiadomo.... co do klapy i dziwnych świateł (białe a nie zadymione) to też mnie zastanawia a sprzedający mówi że on nic nie wie o wymianie tej klapy..

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 05:22 ----------

ale nikt nie odp na pytanie czy w wersji 190KM była skrzynia 5-cio biegowa?

Hmm :whistling: no myślałem że moja pierwsza odpowiedź wystarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...