Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie głośniki tylna półka a4 98r sedan


kondi169

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w swoim audi posiadam nagłośnienie bose + wzmacniacz w bagaju. Chciałbym wymienić głośniki w tylnej półce, ponieważ są kompletnie rozklekotane i teraz moje pytanie na jakie? jaki wymiar? jakiej firmy? Chodzi mi o coś w miarę taniego ale nie najtańszego, aby chodź trochę uzupełnić ten ubytek dźwięku, basu. Dzięki za pomoc

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

Czy ktoś wie może jaki jest rozmiar seryjnych głośników??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien na 100% ale wydaje mi się ze idą tam 16.

Ja u siebie mam Hertz DCX 690 6x9 musiałem rezac bo nie miałem otworów na głośniki.

Hmmm .... co do firm to najlepsze pod wzglądem ceny do jakości są właśnie głośniki firm Hertz albo Helix.

Ja bym Ci polecił np cos takiego :

HERTZ DIECI DCX-165.3 16,5 GWARANCJA PL SKLEP W-WA (3531072617) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź powiem, że chyba narazie odpuszczę sobie wymianę tylnych głośników, ponieważ rozebrałem półke i okazało się, że kopułki na membranach się odkleiły i to one robiły tyle hałasu. Wyczyściłem wszystko ładnie i przykleiłem na silikon i efekt jest bardzo przyzwoity. Wszystko ładnie gra nic nie trzeszczy ;) Różnica jest bardzo znaczna ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...