Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki Wosk na zimę ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie a co polecacie na srebrny metalik??

Colli 476

Opublikowano
  • Autor

Ja spukuje tylko woda na bezdotykowce bo piana może nadszapnac wosk. Jak auto przykurzone to tylko woda.

Opublikowano

A używał ktoś tego produktu SONAX Xtreme Wax 1?

Opublikowano

Panowie a co sądzicie o tym wosku na zimowe dni: MEGUIAR'S NXT Generation Tech Wax 2.0 Liquid ?

Opublikowano

Zdecydowanie najtrwalszy z gamy megsa pod wzgledem ingow i trwalosci to #16 bez dwoch zdan.

Opublikowano

Coli bez wątpienia dobre zabezpiecznie 2 cienkie warstwy i jest SI :whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jak myslicie k2 ultra wax bedzie za słaby na zime nie?

Opublikowano
jak myslicie k2 ultra wax bedzie za słaby na zime nie?

Tego wosku raczej nikt tu nie używa :decayed:

Opublikowano

Po samym opisie widac, ze to propagandowe banialuki, wiec nie sadze, zeby byl dobry. Kupiles to smaruj, pozostaje miec nadzieje ze to cos warte i lepsze niz nic. Tej kalsy srodkow testowalem wosk W5 z Lidla. Zajebisy zapach, latwe on/off i to tyle co mozna dobrego powiedziec o tym produkcie - czyli w sumie nie tak zle, az trzy pozycje na plus.

Opublikowano
Po samym opisie widac, ze to propagandowe banialuki, wiec nie sadze, zeby byl dobry. Kupiles to smaruj, pozostaje miec nadzieje ze to cos warte i lepsze niz nic. Tej kalsy srodkow testowalem wosk W5 z Lidla. Zajebisy zapach, latwe on/off i to tyle co mozna dobrego powiedziec o tym produkcie - czyli w sumie nie tak zle, az trzy pozycje na plus.

:grin: a roboty tyle samo co przy takim, który daje ochronę :wink:

Opublikowano

Po W5 nie spodziewal bym sie czegos nadzwyczajnego, stosowalem srodki tej firmy i nie ma szalu, lepiej stosowac kosmetyki ktore znaja temat. Osobiscie stosuje wosk nxt i jestem zadowolony, pieknie sie czern blyszczy, polecam.

Opublikowano

Widzisz a ja sadzilem, ze bedzie dobry bo W5 do szkla, do felg, cleaner to srodki godne polecania a przy ich cenie to juz w ogole duzy plus. Tez kiedys uzywalem NXT.

Opublikowano
Po W5 nie spodziewal bym sie czegos nadzwyczajnego, stosowalem srodki tej firmy i nie ma szalu, lepiej stosowac kosmetyki ktore znaja temat. Osobiscie stosuje wosk nxt i jestem zadowolony, pieknie sie czern blyszczy, polecam.

Jasna sprawa, przynajmniej wiesz, że pieniądze nie poszły w błoto :wink:

Opublikowano
Widzisz a ja sadzilem, ze bedzie dobry bo W5 do szkla, do felg, cleaner to srodki godne polecania a przy ich cenie to juz w ogole duzy plus. Tez kiedys uzywalem NXT.

Jakiego wosku teraz uzywasz? Konczy mi sie step1 megsa co bys polecil rownie dobrego?

Opublikowano

Chcesz wosk na zimę ? Weź colli spokojnie wytrzyma całą zimę

Opublikowano

Cos dobrego za rozsadna cene. Czy nxt jest trwalym woskiem? Jak uwazacie?

Opublikowano

Nie ma podejscia. Z tanich rozwiazan (ponizej 100zl) w temacie zimy sa 3 woski:

-Meguiars #16

-Collinite 476

-Finish Kare 1000 Hi Temp - mozna kupic rowniez jako tester 59ml za okolo 20zeta

lub typowo sealentowe zabezpieczenie

Duragloss 111

Nie ma nic tanszego na zime, co mialoby podejscie do w/w

Sa tylko duzo drozsze albo masakrycznie drozsze.

Dywagacje i pytania w stylu mam to albo tamto czy da rade nie maja sensu - rady nie dzadza.

Nie chcesz kupowac innych smaruj tym co masz, zdechnie trzeba posmarowac.

Na pytanie czego uzywam - roznie. Woreczki (woski z wysokiej polki) lub powloki ceramiczne.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zamówiłem ten Collinite 476, a co tam.Niech audiczka też coś z życia ma.:decayed:

Opublikowano

Panowie,

Deep see blue z pearl effect i szansa, że autko będzie bardzo często stało na mrozie i śniegu :( Jak lakier najlepiej zabezpieczyć ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.