Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki Wosk na zimę ?


.Pablo.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również jestem już po nałożeniu wosku fk1000p, łatwy w aplikacji, efekt też okej, zobaczymy ile wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do tematu. Jestem zielony w detalingu. Jaki wosk do koloru LZ5L. Ogólnie chce przygotować auto do zimy, niestety nie mam żadnych środków chemicznych i akcesoriów do aplikacji. Z miejscem do mycia ręcznego tez lipa :( Możecie mi coś polecić w rozsądnej cenie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.


Poszukuję czegoś dla amatora, Łatwego w ręcznym nakładaniu i polerowaniu, coś co nie będzie brudziło czarnych plastików, nie będzie załaziło w szpary ,nie będzie zostawiać białego nalotu i nie będzie ścierać lakieru.


Do tej pory stosowałem twardy wosk w płynie SONAX i się sprawdzał .



Zaufany sklep motoryzacyjny polecił mi coś takiego http://www.formula1.com.pl/index.php?option=com_provider&task=prod&id=33&Itemid=12


Mieliście z tym styczność ?


Jeszcze tego nie używałem ale z produktów tej marki korzystałem niejednokrotnie i byłem zadowolony z efektów.



Jeszcze myślałem nad czymś takim.


http://www.prestone.pl/produkty/kosmetyki-samochodowe/prestone-silikonowe-mleczko-woskujaco-czyszczace.html


Edytowane przez szymek20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja użyłem wosku Coli 476 powiem tak, jestem pod wrażeniem -robi swoje na ciemnym lakierze ładnie go odżywia super wygląda lakier teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co położyć jak garaż nieocieplany i nie ma tych 15 stopni ? Co proponujecie by zabezpieczyć lakier ? Sonax BSD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dni są bardzo ciepłe wyczekaj moment kiedy będzie ciepło i woskuj na dworze jeśli garaż mocno wychłodzony. Dziś u nas było 18 stopni i mało słońca.

Sonax BSD ma super ingi ale nie chroni przed ptasimi odchodami, więc nie zabezpiecza tak do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na cieplejszy dzień i połóż FK 1000 - 2 warstwy, mi przetrwał przez poprzednią zimę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dodatkowo przed kładzeniem FK 1000pmozna przelcieć zmywaczem silikonowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zimą testuje Coli 476, zobaczymy czy wytrzymie do wiosny :D

22 marca, wosk nadal zachowuje sie jakby wczoraj był nakładany wiec chyba przyzwoita wytrzymałość :eusathink: mycie raz na tydzień 4nano uv a od niedawna jako prewash sg fruit foam :)

powiedzcie co powiecie na temat soft99 fusso coat? Kolega twierdzi że w tym przedziale cenowym jest bezkonkurencyjny pod każdym względem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nieco odgrzebany, ale lada moment pewnie znowu pojawią się tego typu pytania...

FK 1000p jest naprawdę niezły, ale to Soft 99 Fusso jest faktycznie bezkonkurencyjny.

Jeśli ktoś nie lubi woskować co chwilę i chce mieć produkt całoroczny to innego wyboru nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym przyciemnić kolor w mojej audi czy ten wosk podejdzie pod ten kolor ? Może inny zestaw polecacie ?http://www.directupload.net/file/d/4138/tazn8bpa_jpg.htm

4ysqg8gk.jpg

Dodam że jest to kolor siwy metalik kod LX7V Monza Silver.

Edytowane przez marian2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...