Skocz do zawartości
IGNOROWANY

obnizenie i utwardzenie


lukii007

Rekomendowane odpowiedzi

siema:-) mam sprawe ale moze zaczne od poczadku. Posiadam A4 b5 ,takie :

View image: DSC07482 View image: DSC07469

jak widac na zdjeciach jest na fabrycznym zawieszeniu i troche razi w oczy taka kozica + na dodatek kupilem dystansy przod 2cm tyl 3cm i pojawil sie kolejny problem, do puki jezdzilem sam albo z 1 pasazerem to bylo spoko ale ostatnio kiedy mialem komplet w aucie i troche bagarzu to na 2 wiekszych wybuleniach docislo i bylo sluchac szorniecie,potem patrzylem to na nasamym koncu plastikowego nadkola bylo widac przerysowanie od kola.i mam takie pytanie.nie chce rezygnowac z wysunietych kol bo bardzo mi sie to podoba , ani nie chcerezygnowac z szybkiej jazdy bo to lubie.co mi radzicie? gwintowane zawieszenie? jak tak to jaka firme polecacie interesuje mnie ceda do 2tys zl. z gory dziekuje;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-20mm z utwardzeniem

zrób zdjecie wlepki z bagaznika, zobaczymy co tam masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dopiero za 3tyg bo jestem w robocie za granicom a auto w polsce w garazu:-) ale jek przyjade to zrobie i wrzuce;-) a w ktorym miejscu ona dokladnie jest?:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BE nie pomoże... mam ten sam problem a springi własnie mam od 1BE i też mam dystans ale z tyłu 20mm. wg mnie rozwiązaniem sa springi twardsze niż BE np H&R lub eibach i zmniejszenie dystansu, wydaje mi sie ze 17mm lub 15mm (zalezy od felgi) byłoby ok :wink: sam bede zakładał taki komplet do siebie ale dopiero na wiosnę i mam jak co drugi komplet H&R na sprzedaż :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może chcesz 1bv ?? Tylko że sam przód mi został...

Dla Ciebie i tak mój tył by nie podpasował, bo quattro ma inne mocowania z tyłu :P

Na tył dokupisz jakieś springi -30 i będziesz miał niżej :]

1bv daje -30mm i najtwardszy jest z seryjnych :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie planuje zrobic:-D ile sprubowac tego co wszyscy chwala.Czyli jazdy na gwincie:-D za 2 tygodnie bedzie zalozony:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...