Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan


grzesiek646

Rekomendowane odpowiedzi

To juz sam powinienes wyciagnac wnioski jakie to egzemplarze.

Sprzedalem w swojej karierze juz 6 swoich aut i nigdy ogloszenie nie bylo dluzej niz 3dni. Polecam kazdem prowadzic pelna historie pojazdu a wtedy "widzialy galy co braly" i nie ma problemu zeby sprzedac takie auto a klient jezdzi zadowolony

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci się wydaje ;) nie róbmy sobie żartów że tak powiem [emoji6]

A czy szkoda że 2.0TDI ? Wszystko hula jak trzeba i porobione wiec fajny oszczedny silnik a i wmiare fajnie jedzie

P.S Jakby ktoś był zainteresowany to od kiedy auto w moich rekach to mam okolo 300 stron historii serwisu włącznie z każdym tankowaniem i zdjęciem paragon + przebieg [emoji6] Niebawem chyba będzie aukcja na allegro

Przypominam, ze mamy już prawie 2016r a ty chcesz za zwykłe 2.0tdi (opinie w sieci, na portalach itp straszne) z 2007roku w B7 z 40tysięcy?

Powodzenia w szukaniu jelenia, latka lecą, B9 już na salonach, B8 za 40tys pełno.

Widze tu syndrom człowieka co sie naogladał allegro i bedzie B8 za 40 tys kupował.... polecem zobaczyc kilka egzemplarzy z przebiegiem 160 - 190 tys ktore naprawde maja okolo 400 tys - wtedy wniosek bedzie tylko jeden - warto dopłacic by miec cos dobrego.

B7 S-Line doinwestowany musi kosztowac, zobacz sobie na mobile.de (przeciez te auta sa z niemiec wiec jakim cudem moga byc tansze w PL niz w DE?????) jak nie pasuje to kup sobie Fabie :)

Sprawdzam codziennie mobile de sa i po 9tys euro ktore stoja od kilku miesiecy a sa i za 7tys ktore znikaja dosc szybko :) (zapytaj forumowego miszela za ile kupuje sie dobre b7 w niemcach, skoro sam sprzedaje 2xsline za 32-33tys to chyba nie traci na tym.

No chyba, ze miales na mysli b7 z 1.8t quattro + sline 2x to tak za takie w niemcach trzeba dac te 9-10tys ojro ale NIE Z 2.0TDI

Nie brakuje tez na mobilach b8 za 10tys euro od prywatnych jak i od handlarzy

To juz sam powinienes wyciagnac wnioski jakie to egzemplarze.

Sprzedalem w swojej karierze juz 6 swoich aut i nigdy ogloszenie nie bylo dluzej niz 3dni. Polecam kazdem prowadzic pelna historie pojazdu a wtedy "widzialy galy co braly" i nie ma problemu zeby sprzedac takie auto a klient jezdzi zadowolony

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja nic Ci nie wycenilem, zapytalem czy w ~30tys sie zmieszcze to zostalem wysmiany ze jestem nie powazny, stad wnioskuje, ze chcesz 38-40 za swoje auto co jest chora suma jak za b7 z 2.0tdi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaśmiecanie tematu.

Kończąc - Kupujcie to co Wam sie podoba, nawet i po 20tysi :) ważne żebyście byli zadowoleni :) [emoji123]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, po prostu chcialem wiedziec skad takie oburzenie moim zapytaniem o cene... drozszej b7 chyba na allegro nawet nie ma wystawionej :naughty:

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-prywatny-wlasciciel-ID6yfAuR.html

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-2-0-tdi-140km-stan-idealny-ID6yfr7T.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, po prostu chcialem wiedziec skad takie oburzenie moim zapytaniem o cene... drozszej b7 chyba na allegro nawet nie ma wystawionej :naughty:

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-prywatny-wlasciciel-ID6yfAuR.html

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-2-0-tdi-140km-stan-idealny-ID6yfr7T.html

Hahahahahahah monitoruj jaka cena bedzie za tydzien, za 2 za 7 :D W koncu albo sie nie sprzeda albo pojdzie za 30tys, no rozbawiles mnie tymi ogloszeniami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Ci kupic jakies auto i modzić a nie wyliczać za ile bedzie auto stało :) chyba ze ewidetnie szukasz "okazji" za 3dyszki miód malina :) to faktycznie jeszcze Ci sie zejdzie :)

Pany tak odbiegajac od tematu - mam do sprzedania w idealnym stanie multifunkcje do kiery 3ramiennej sline. Oddam za przyzwoite pieniadze a lezy w szufladzie i sie kurzy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez grzesiek646
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja dorzucę parę groszy. Też noszę się z zamiarem sprzedaży auta A4 b7 2.0 tdi brd quattro i też mam zamiar wystawić za 40+tys. Do tych którzy twierdzą ze b8 z allegro i innych portali za 40 tys można mieć Ja twierdzę ze tak a można. Ale ile wyjdzie b8 z powiedzmy pakietem s line, skórą/alcantarą, bezwypadkowe, doinwestowane mechanicznie(wtryski,turbina,sprzęgło,zawias), doinwestowane stylistycznie, realny przebieg do 200 tys km. Takie auto kosztuje dużo powyżej średniej allegro i innych portali. Wiec 40 tys za auto z wątku jak najbardziej adekwatna cena. Powodzenia w sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38-40tys to ja rozumiem ale np za 1.8t quttro z 2x sline albo za 3.0tdi quattro 2xsline ze zrobionym rozrzadem lub wtryskiwaczami, bo to na swoj sposób auta bardziej wyjątkowe (ciezkie do znalezenia) ale nie za zwykle 2.0tdi 140km ludzie.

Zauwazcie, ze tylko w dziale b7 jest taka tendencja do zawyzania cen, allegro, audi klub polska, podforum b8 lub zakup kontrolowany na naszym forum czy inne motoryzacyjne fora od dawna twierdza podobnie do mnie co pisalem kilka postow wyzej :)


http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-quattro-s-line-super-stan-ID4p86qI.html#dc507e86b7

Tu masz oferte forumowicza, niunia 2.0tdi quattro sprzedaje juz ROK czasu cena z 36 ładnie spadła do 32900 a kupców nadal brak :) (ciekawe ile hajsu wsadzone juz w ogłoszenia)

Zreszta, moze sam sie wypowie bo widziałem juz nie raz jego posty w "zakup kontrolowany", gdzie podrzucal link i opisywał auto, ponoc naprawde zdrowe i pedantycznie zadbane, cena teraz jak najbardziej godna uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kto zapoczątkował sprzedaże b7 igieł ? handlarze, którzy kupili za grosze rozbitego albo nie wiadomo w jakim stanie, podpicowali i sprzedają tanio. A jeśli ktoś dba cały czas a nie tylko na sprzedaż to ceni też swoje auto. Ja rozumiem , że każdy chciałby kupić auto jak najtaniej bo sam bym tak chciał, ale tak się nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego johnystw przykład z ogłoszenia wg. mnie mało trafiony takie dwie rzeczy pierwsze z brzegu: w treści ogłoszenia ,,W styczniu 2014 wymieniony rozrząd (przy przebiegu 137 tyś km"- rozrząd wymienia się co 120 tys km lub co 5 lat, druga rzecz to przednie lampy z kierunkami w środku wg. mojej wiedzy nie ma opcji żeby auto z polskiego salonu z roku 2007 posiadało takie lampy. Chodzi mi że w ogłoszeniu może pisać wszystko a co innego weryfikacja auta na żywo i potwierdzenie ogłoszenia. Widać coś nie halo jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mowi o jak najtaniej? Stary lecąc po cenie to B7 można już za 20tysiecy kupić, nie brak takich ofert, sam sprawdź ogłoszenia oczywiscie takiego za 20tys bym kijem nie dotknal ale piszemy o dwoch ekstremalnych przypadkach 20-40tys jest cos posrodku szczegolnie gdy mowimy o zwyklym 2.0tdi cieszacym sie bardzo zla opinia co przyszlemu wlascicielowi tez nie ulatwi za te 2 lata sprzedazy.

Chociaz auto grzeska jest naprawde ladne i zadbane (nie wspominal co prawda jak rozwiazal typowe usterki tego modelu) to realia rynku sa jakie sa, czytujcie tez czasem inne fora niz to z podforum "B7" gdzie sztucznie sami wlasciciele zawyzaja sobie ceny a pozniej jest placz bo auto wisi od roku, na dodawanie ogloszen zmarnowane kupe pieniedzy, cena co 2 tygodnie w dol a chetnych brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu na naszym forum jest teraz do sprzedania kilka b8 i jakoś tam cenny 40-50 tys nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego johnystw przykład z ogłoszenia wg. mnie mało trafiony takie dwie rzeczy pierwsze z brzegu: w treści ogłoszenia ,,W styczniu 2014 wymieniony rozrząd (przy przebiegu 137 tyś km"- rozrząd wymienia się co 120 tys km lub co 5 lat, druga rzecz to przednie lampy z kierunkami w środku wg. mojej wiedzy nie ma opcji żeby auto z polskiego salonu z roku 2007 posiadało takie lampy. Chodzi mi że w ogłoszeniu może pisać wszystko a co innego weryfikacja auta na żywo i potwierdzenie ogłoszenia. Widać coś nie halo jest.

Poszukaj sobie jego posty, pisal sam o tym, ze lampy takie byly, znalezli sie uzytkownicy ktorzy to potwierdzili, ze byly takie wersje a niektorzy nawet takie maja, rozrzad z tego co pamietam zrobil zapobiegawczo drugi raz po 1 wlascicielu, nie z musu.

Poza tym zalil sie na brak zainteresowania swoja oferta, ponoc ogladac przyjechal tylko jakis handlarz proponujac 30tys wtedy gdzie auto stalo jeszcze za 34-35 wiec sie nie zgodzil, jest temat zalozony przez niego gdzie pyta co jest nie tak z ogloszeniem, ze nie budzi nawet zainteresowania dzwoniacych a wlasciwie braku tych dzwoniacych, uslyszal CENA, SILNIK, ubezpieczalnie ktore nie wycenia tak drogo b7 z 2.0tdi no i kiepskawe zdjecia (nie zmienione do dzis)

Wracając do tematu na naszym forum jest teraz do sprzedania kilka b8 i jakoś tam cenny 40-50 tys nie widziałem

Bo wszystkie sa powyżej 2010roku, wiec ciezko zeby ktos 2010 lub 2011 za 45tys sprzedawal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie tematu z mojej strony. Polska to nie rynek zbytu na takie auta. Koniec kropka. Ps johnystw życzę powodzenia w przyszłej sprzedaży VW


ja nie długo może swoje wystawie w dziale sprzedam więc będzie o czym pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pojeździjcie pooglądajcie te padaki za 30tysięcy, a potem obejrzyjcie te droższe. Jak ktoś lubi mieć zadbane auto, będzie wolał dopłacić, a jak komuś auto ma się tylko taczać to zadowoli się tą niższą półką cenową. Klikając na klawiaturze auta się nie obejrzy i bez sensowne jest wycenianie.
Grześka auto widziałem nie raz i raczej pójdzie wśród znajomych, którzy docenią stan auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale dopłacać 10 tysięcy więcej niż średnia rynkowa? Weźcie nie przesadzajcie bo nikt tu nie pisze o oględzinach B7 za 20 tysięcy bo takich jest dużo (ba nawet za 18 już są) a najwięcej za ~25, pisałem tu o ofertach za 30-32tysiące i dałem przykłady kolegów z forum.

40 tysięcy za B8 to też nie jest najniższa cena, bo zaczynają sie od 36tys :) Więc za 42 powinno się już znaleźć coś dobrego i TO NIE SĄ TYLKO MOJE SŁOWA tylko większości zmotoryzowanych z for internetowych, tu panuje widze jakiś chory kult ceny i później zjeżdżanie co 2 tygodnie o tysiąca inwestując w kolejne odświeżenie ogłoszenia.

ps nigdzie nie napisałem, że grześka jest brzydka, po zdjęciach widać, że jest śliczna ale to dalej owiane zła sławą 2.0tdi bpw bez swapa z jakiegoś nowszego audi z oznaczeniem np caha czy innego czteroliterowego pozbawionego już wad pd, więc życzę powodzenia w sprzedaży i kończę ten offtop

ps2 i naprawdę nie dziwiłbym się tak gdyby to było powiedzmy 1.9tdi sedan z 2x sline, 1.8t quattro z 2xsline czy 3.0tdi quattro z 2xsline bo to rzadkość w takiej konfiguracji i silniki cieszące się w b7 bardzo dobra opinią rzadko występujące w 2xsline.

Nawet forumowy rodzyn sprzedaje swoją brd 2007rok czarny sedan z wymienioną chyba 90% mechaniką auta (ma faktur na ok 25tysięcy wsadzone w rok w samą mechanikę , nawet lampy i bixy nowe zakładał, nowe wszystkie pompki, nowa dwumasa no i jest pracownikiem aso) i chce za nią około 40tys, dobra to rozumiem, bo w jego auto zostało wpakowane w rok 30tys albo i więcej.

Edytowane przez johnystw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johnystw myślisz że jak trochę poczytasz na motoświat o 2.0TDI to dużo wiesz, a pewnie nie wiesz co w tych silnikach trzeba poprawić, jaka jest różnica w oznaczeniach silnika i wszystkie te jednostki wrzucasz do jednego worka. A że B8 można tanio kupić, to pamiętaj że od jakiegoś czasu powiedzenie "im nowsze, tym lepsze" przestało być prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce za nią około 40tys, dobra to rozumiem, bo w jego auto zostało wpakowane w rok 30tys albo i więcej.

Czytając co piszesz rozumiesz tylko to jak kogoś auto kosztowało 80tys i chce sprzedać za połowę. Ale nie wszyscy oddają auta za połowę ceny bo nie zależy im na kasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps nigdzie nie napisałem, że grześka jest brzydka, po zdjęciach widać, że jest śliczna ale to dalej owiane zła sławą 2.0tdi bpw bez swapa z jakiegoś nowszego audi z oznaczeniem np caha czy innego czteroliterowego pozbawionego już wad pd, więc życzę powodzenia w sprzedaży i kończę ten offtop

ps2 i naprawdę nie dziwiłbym się tak gdyby to było powiedzmy 1.9tdi sedan z 2x sline, 1.8t quattro z 2xsline czy 3.0tdi quattro z 2xsline bo to rzadkość w takiej konfiguracji i silniki cieszące się w b7 bardzo dobra opinią rzadko występujące w 2xsline.

O tym mówię, caha to pd :facepalm:

Wiesz czym się różni 1.9tdi od 2.0tdi w B7? Poza tym że nie jedzie i było ich mało? Wtryskami i turbo, słupek jest ten sam co w BPW....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johnystw myślisz że jak trochę poczytasz na motoświat o 2.0TDI to dużo wiesz, a pewnie nie wiesz co w tych silnikach trzeba poprawić, jaka jest różnica w oznaczeniach silnika i wszystkie te jednostki wrzucasz do jednego worka. A że B8 można tanio kupić, to pamiętaj że od jakiegoś czasu powiedzenie "im nowsze, tym lepsze" przestało być prawdą.

W tym przypadku dużo wiem, przyjaciel kupił 3 letnie b7 z 2.0tdi bpw z 2005roku od 1 właściciela w niemcowni z przebiegiem 50tys. Auta szukał pół roku, w niemczech dopiero za 3 razem udało sie kupić.

Przez te lata użytkowania robił już:

Turbine, 2 pompki, pękniętą głowicę, dwumasę, wał, imbusa 2 razy o rozruszniku czy alternatorze wspominać nie wypada, normalna cześć eksploatacyjna.

Co do powiedzenia im nowsze tym lepsze, tu akurat jest prawdą nie ma co porównywać 2.0TDI PD o oznaczeniach XXX z np B7 do 2.0TDI na common railu o oznaczeniach XXXX z np B8 A5 itp

chce za nią około 40tys, dobra to rozumiem, bo w jego auto zostało wpakowane w rok 30tys albo i więcej.

Czytając co piszesz rozumiesz tylko to jak kogoś auto kosztowało 80tys i chce sprzedać za połowę. Ale nie wszyscy oddają auta za połowę ceny bo nie zależy im na kasie

?? Nie rozumiem co napisałeś napisz to składniowo jakoś poprawnie, bo wyszło masło maślane.

CZyli idąc tokiem Twojego myślenia, skoro za moje VW w 2006 roku zapłaciłem 65tysięcy to teraz mam je dla Ciebie wystawić za 32.500? Bo połowa ceny?

ps nigdzie nie napisałem, że grześka jest brzydka, po zdjęciach widać, że jest śliczna ale to dalej owiane zła sławą 2.0tdi bpw bez swapa z jakiegoś nowszego audi z oznaczeniem np caha czy innego czteroliterowego pozbawionego już wad pd, więc życzę powodzenia w sprzedaży i kończę ten offtop

ps2 i naprawdę nie dziwiłbym się tak gdyby to było powiedzmy 1.9tdi sedan z 2x sline, 1.8t quattro z 2xsline czy 3.0tdi quattro z 2xsline bo to rzadkość w takiej konfiguracji i silniki cieszące się w b7 bardzo dobra opinią rzadko występujące w 2xsline.

O tym mówię, caha to pd :facepalm:

Wiesz czym się różni 1.9tdi od 2.0tdi w B7? Poza tym że nie jedzie i było ich mało? Wtryskami i turbo, słupek jest ten sam co w BPW....

CAHA to CR :)

Edytowane przez johnystw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...