Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po przymiarce na pewno będzie kombinacja. ; ) Szerokość w sam raz ale osadzenie troszku duże.

Opublikowano
  • Autor

Kilka dni temu MAT1000 wymienił mi termostat wraz z płynem ... Ale teraz pytanie do Was czy taka sytuacja jak na filmie ponizej to normalna sprawa ?

Mega nudny film no ale :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

To po wymianie tak masz ?

Opublikowano

Nie powinno się tak dziać u mnie cały czas trzyma 90 stopni jak się rozgrzeję . Czesto nowe termostaty nie działają prawidłowo nawet te oryginalne .

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano
  • Autor

To po wymianie tak masz ?

Pierwsze kilka dni bylo ok a wczoraj podjechalem do garazu i takie rzeczy :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Termostat żle działa .

Opublikowano

Termostat z podruby ;-)? Też się tak przejechałem

Opublikowano
  • Autor

Teraz zrobilem traske do Zakopca, stalem w mega korku na zakopiance przez 40min i temp byla ok wiec nie ogarniam o co chodzi :|

A tak wogole to Srebrna pozdrawia z pod Giewontu ;)

ad16cde03753f56bed3587c81858c94c.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja tez wymienialem termostat w lipcu, jak jest zimno to tez temperatura na poczatku spada,ale po dluzszej jezdzie trzyma 90C,mam juz kupiony czujnik temperatury jakby co..

Opublikowano
  • Autor

Pany chciałbym poznać Wasze zdanie na temat:

PODMIANKA MANUALA NA AUTOMAT

Koszty? Awaryjność skrzyni ?

Generalnie stoje przed decyzją zmiany auta - gdyby nie to ze mam manual u siebie to napewno zostałbym przy B7 :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Do wymiany dyfer wał skrzynia i barowanie sie z elektronika od skrzyni

Opublikowano

Czyli wolałbyś np. Multitronic zamiast swojej skrzyni?

Opublikowano

Gdzie najlepiej kupić termostat i czujnik oryginalny, aso, allegro ? To samo będzie tu i tu ? Ktoś orientuje się jakie są ceny w aso ? Na allegro już sprawdziłem i termostat ok. 60 zł - ponoć oryginalny.

Opublikowano

Gdzie najlepiej kupić termostat i czujnik oryginalny, aso, allegro ? To samo będzie tu i tu ? Ktoś orientuje się jakie są ceny w aso ? Na allegro już sprawdziłem i termostat ok. 60 zł - ponoć oryginalny.

Nie zaśmiecaj koledze tematu są inne działy od tego

Opublikowano

Jak jest quattro to nie da rady multitronika tylko tiptronik

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Multitronika nawet bym nie chcial :P

Ciekawe jak finansowo wyszlaby taka podmianka na tipa

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

f10af2930b9c52b407b84ef1146924ba.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kilka dni temu zrobiłem przegląd.

20.02.2014 przebieg 188tys km

17.02.2015 przebieg 209tys km

Osobiście zglądałem w każdy zakamarek i nie wyszło nic. Wycieków brak, zawias idealny, zestaw napędowy idealny, hamulce git, zbierzność super, kontrola spalin i świateł rownież idealnie.

Jestem w szoku że po roku użytkowania wszystko jest w najlepszym porzadku !

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podkładki 1br do zawiasu sline wpadly.

Przy okazji wpadły rownież ori sprezyny na tył sline.

Opony lato zamówione. Lada dzien montaz nowego felunku na auto :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dc64bd5e429a3f8a264020eeb133c56c.jpg

d2ca73d0daf0ce94a6896d70713da297.jpg

Takze tak ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

weź wsadzaj to na auto, ile mam czekać na efekty ? :D

Opublikowano

Nie tylko Ty czekasz :D

Opublikowano
  • Autor

weź wsadzaj to na auto, ile mam czekać na efekty ? :D

Spoko spoko :D póki co to mam nadal allroad z tyłu :/ [emoji20]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

EGR wyczyszczony + nowy oring.

05f5b88f2f4024ccf99103f142777a22.jpg

8a32b42c681bbafdea32793a68294b14.jpg

12092b3f963a59f80628ee27010c82cc.jpg

721ffc04dc8515e4cbf8dab4aa7db7f1.jpg

Dolot naprawiony !

bc72650976d317fa9ef308e1007a1299.jpg

Dodatkowo umyty silnik

MAT1000 zmechanikował wszystko ! [emoji6][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez grzesiek646

Opublikowano

Ale zaj...ny był :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.