Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan


grzesiek646

Rekomendowane odpowiedzi

To nie mój tok myślenia tylko Twoj. Sam napisałeś ze rozumiesz rodzyna ze chce 40k za swoją bo 30 wpakował w jeden rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie ... Johnystw mam wrazenie ze rozmowa jest z gowniarzem ktory nudzi sie przed laptopem. Obejrzyj kilka aut z roznych przedzialow cenowych a dopiero sie wypowiadaj bo jebiesz glupoty co post.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miesiąc temu pisałeś ze szukasz b7 za 35-40k 2.0tdi

Wtedy nie wiedziałeś nic a teraz jesteś mądrzejszy od gości z Ingolstadt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie mój tok myślenia tylko Twoj. Sam napisałeś ze rozumiesz rodzyna ze chce 40k za swoją bo 30 wpakował w jeden rok.

No i co w tym niejasnego? Skoro 90% mechaniki i takie istotne graty jak opisałem wyżej są wymienione to cena 40tys wydaje się normalna, bo wymienił praktycznie wszystko z mechaniki.

Grzesiek pomimo, że auto zadbane nie może się poszczycić wymianą głównych i najdroższych gratów w mechanice w tym samochodzie które jak wiemy z wiekiem i przebiegiem będą do wymiany, w rodzyna już wiemy, że nie będą bo są NOWE.

Ja jebie ... Johnystw mam wrazenie ze rozmowa jest z gowniarzem ktory nudzi sie przed laptopem. Obejrzyj kilka aut z roznych przedzialow cenowych a dopiero sie wypowiadaj bo jebiesz glupoty co post.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wybacz to rozwinięcie i zejście z tematu, ale poucza mnie typ który twierdzi, że CAHA to pd i trochę zeszliśmy z tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz to rozwinięcie i zejście z tematu, ale poucza mnie typ który twierdzi, że CAHA to pd i trochę zeszliśmy z tematu.

Masz rację zeszliśmy z tematu bo to nie jest miejsce na takie dyskusje. Przeczytaj ze zrozumieniem co Tomek tam napisal.

Aha czyli jak ktoś wszystkiego nie wymienił to nie może wołać więcej niż 30k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz to rozwinięcie i zejście z tematu, ale poucza mnie typ który twierdzi, że CAHA to pd i trochę zeszliśmy z tematu.

Masz rację zeszliśmy z tematu bo to nie jest miejsce na takie dyskusje. Przeczytaj ze zrozumieniem co Tomek tam napisal.

Aha czyli jak ktoś wszystkiego nie wymienił to nie może wołać więcej niż 30k?

To już TY napisałeś, wołać to sobie może i 200 tylko skończy się jak z większością B7 2.0tdi wystawioną w tych pieniądzach, pół roku wystawiania i co odświeżenie ogłoszenia cena w dół.

U rodzyna wysoka cena jego B7 jest uargumentowana tym, że wpakował w auto kupe kasy i najbliższego właściciela przez pare lat nie interesuja dwumasy, pompki i cała reszta więc tu warto dopłacić te kilka tysięcy do średniej rynkowej.

Rozumisz teraz? Czy jeszcze inaczej Ci to wytłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumisz teraz? Czy jeszcze inaczej Ci to wytłumaczyć?

Gościu... ja przy Tobie wysiadam i kończe dyskusje . dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumisz teraz? Czy jeszcze inaczej Ci to wytłumaczyć?

Gościu... ja przy Tobie wysiadam i kończe dyskusje . dobranoc

Tak myślałem, że Cie przytka bo cieniutko z tą wiedzą Twoją, żadnych konkretów nie podałeś, żadnych wartościowych argumentów, wsparcie bardziej doświadczonych kolegów się skończyło więc musisz znikać, ale pewnie wrócisz gdy wrócą i oni.

Naprawdę kończę już ten offtop żałuje, że napisałem w ogóle w tym temacie bo narobiłem niepotrzebnego bałaganu Grześkowi, napisze zaraz do moda by wywalił moje posty z tego tematu.

Boleje nad tym niestety, że nikt nie próbował mnie normalnie przekonać do swoich racji ja napisałem co swoje, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróć lepiej do kupna b8 na wypasie za 40k .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróć lepiej do kupna b8 na wypasie za 40k .

Domyśl sobie jeszcze więcej i przypisz mi jeszcze kilka innych słów których nie wypowiedziałem i wyrazów których nie napisałem :) bo "na wypasie" to Twoje słowa, ja pisałem o normalnej, zwykłej B8 za 40k żaden sline, żaden wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przy tym czego wymagasz jeszcze moment to i zwykła b8 nie będzie warta 40k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przy tym czego wymagasz jeszcze moment to i zwykła b8 nie będzie warta 40k

To nadal Twoje słowa nie moje, widzę, że znasz mnie lepiej niż ja siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johnystw myślisz że jak trochę poczytasz na motoświat o 2.0TDI to dużo wiesz, a pewnie nie wiesz co w tych silnikach trzeba poprawić, jaka jest różnica w oznaczeniach silnika i wszystkie te jednostki wrzucasz do jednego worka. A że B8 można tanio kupić, to pamiętaj że od jakiegoś czasu powiedzenie "im nowsze, tym lepsze" przestało być prawdą.

W tym przypadku dużo wiem, przyjaciel kupił 3 letnie b7 z 2.0tdi bpw z 2005roku od 1 właściciela w niemcowni z przebiegiem 50tys. Auta szukał pół roku, w niemczech dopiero za 3 razem udało sie kupić.

Przez te lata użytkowania robił już:

Turbine, 2 pompki, pękniętą głowicę, dwumasę, wał, imbusa 2 razy o rozruszniku czy alternatorze wspominać nie wypada, normalna cześć eksploatacyjna.

Co do powiedzenia im nowsze tym lepsze, tu akurat jest prawdą nie ma co porównywać 2.0TDI PD o oznaczeniach XXX z np B7 do 2.0TDI na common railu o oznaczeniach XXXX z np B8 A5 itp

Tu musiały być jakieś grube kombinacje lub dużo jeździł..

Dlatego ja polecam 16V..

ps nigdzie nie napisałem, że grześka jest brzydka, po zdjęciach widać, że jest śliczna ale to dalej owiane zła sławą 2.0tdi bpw bez swapa z jakiegoś nowszego audi z oznaczeniem np caha czy innego czteroliterowego pozbawionego już wad pd, więc życzę powodzenia w sprzedaży i kończę ten offtop

ps2 i naprawdę nie dziwiłbym się tak gdyby to było powiedzmy 1.9tdi sedan z 2x sline, 1.8t quattro z 2xsline czy 3.0tdi quattro z 2xsline bo to rzadkość w takiej konfiguracji i silniki cieszące się w b7 bardzo dobra opinią rzadko występujące w 2xsline.

O tym mówię, caha to pd :facepalm:

Wiesz czym się różni 1.9tdi od 2.0tdi w B7? Poza tym że nie jedzie i było ich mało? Wtryskami i turbo, słupek jest ten sam co w BPW....

CAHA to CR :)

Wiem co to CAHA, ma taki sam napęd pompy oleju co PD która jest wadą tych silników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie po ile są dywaniki welurowe w ASO ?

Trzy dni temu spadł mi redbull na dywanik pasażera i o dziwo nie moge niczym wyprać. Plama wielkosci 5x5cm i caly czas sie trzyma a dywan zrobil sie czarny w tym miejscu (ori mam szare/grafit)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Knurowie jest firma która produkuje dywaniki jak ori, stopery też mają ori. Cena połowę tańsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dasz jakiś link ? Stopery kiedyś kupiłem ori wiec mam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Synek googluj :decayed:

http://www.pfi24.com/

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1690141

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...