Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

koło chyba zostanie, bo żeby zmienić na coś rozsądnego to trzeba mieć 6-8 tys conajmniej, zmienię zderzak, założę intercooler i to tyle... dolatam do końca sezonu, a potem papa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienie, ten jakiś za seryjny jest... poza tym chce fmic, ale zobaczę co lepiej siądzie bo oczywiście tego sobie zostawie. Założe, wrzuce zdjęcia to zobaczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś chętny na moje kółka ? chętnie sprzedam :wink: 3,5k zł całość, felgi w bdb stanie, prawie nowe dekle, opony 225/35 w bdb stanie, jak coś to PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzecz gustu :wink: dobra gleba i będzie wyglądać jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyś jest z tymi felgami gorzej niż baba:facepalm:fela:banan:,eske wsadz z fmic ale fela??Twój wybór:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba coś zmieniać, a nie stać w miejscu :grin:

---------- Post dopisany 09-06-2014 at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2014 at 22:37 ----------

Wystawiając felgi na sprzedaż dostałem chyba że 3 czy 4 PW odnośnie tego czy nie chce sprzedać całego auta :grin: odpowiadam tak mogę sprzedać jak znajdzie się chętny, jak nie to bujam się dalej, cena 25 tys zł tak jak stoi :wink: i bez głupich komentarzy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę żę cena jest bardzo atrakcyjna:kox: Ale jak to zawsze jest, milion pytaczy i żadnego zdecydowanego:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę żę cena jest bardzo atrakcyjna:kox: Ale jak to zawsze jest, milion pytaczy i żadnego zdecydowanego:grin:

Dokładnie, a Ci co pytają chcieli by za darmo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziana u Nosba jak zawoziłem moją :wink: i powiem Ci że jest kozak! :thumbup1::banan: Jak oglądam te Wasze B5 to czasami ślinka cieknie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nikt nie chce tego auta ? wystawione za 23k zł, mogę jeszcze ponegocjować :grin: mam na oku inne auto i chciałbym się pozbyć jej jak najszybciej bo brakuje mi trochę grosza :wink: jak się nie sprzeda to jadę na dub it, a potem rozbieram na graty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nikt nie chce tego auta ? wystawione za 23k zł, mogę jeszcze ponegocjować :grin: mam na oku inne auto i chciałbym się pozbyć jej jak najszybciej bo brakuje mi trochę grosza :wink: jak się nie sprzeda to jadę na dub it, a potem rozbieram na graty :wink:

mówiłem Ci że nie sprzedam jeszcze mojego:kwasny: to tak nalegasz:decayed:

jak będziesz rozbierał to daj znać:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha jak byś rozbierał to ja jestem chętny na osłony VR5:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to co wkładamy w b5 możemy mieć młodrzego wiec czas sprzedać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha przeje...e sprzedać.Sam myślę to zrobić po Ostrowie.
ile?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal;4349279]

Krycha przeje...e sprzedać.Sam myślę to zrobić po Ostrowie.
ile?

Pojęcia nie mam.Lepiej chyba na graty sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie szkoda aut,tyle chajsu włożone i pracy że wolałbym zostawić jak sprzedać i kupić drugiego chrapa i lepić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...