Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki gaz do 1.8


brN23

Rekomendowane odpowiedzi

siema

Jaki gaz polecacie do 1.8 ADR ??

chodzi Ci o stację czy o co ?

Bo ja tankuje tylko na Orlenie i nie nie mam żadnych problemów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz z kuchenki sie na pewno nie nada:hi:

jesli chodzi Ci o instalacje to ja mam sterownik lpg tech + ac r01 + wtryski hana, butla w kolo wlew w klapce, calosc 2900 we wro, 0 problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stag 4 plus, ACR01, hana zielona, butla w kole, wlew pod klapka. 2900 na podkarpaciu w partnerskim warsztacie staga. zapisy na styczeń.

u druciarzy wrzucenie pod maske i wystrojenie w garazu na wolnych obrotach na nastepny dzien za 2300;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy 2400 zł i wcale nie druciarze jak pisze kolega Śliwek instalację montowały trzy osoby od 8 rano do 14 a później strojenie postój i trasa około 40 minut do godziny. Sterownik STAG 4 plus, reduktor AC R01, wtryskiwacze AC W01, zbiornik do 55L pojemności wodnej, gwarancja 36 miesięcy bez limitu przejechanych kilometrów, wlew w zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego masz jakiś problem? mówię ogólnie o większości bo tak niestety jest. a potem gaz beee. akurat twoj zestaw tez bralem pod uwage. miałem go w tych samych pieniadzach co ty, jednak dołożyłem do hany zamontowanej pod kolektorem i wlewu pod klapką. niestety hana/barracuda kosztuje i stąd wzrost ceny. powiedz jeszcze czy zdjeli ci kolektor do nawiertów ;) a moze powrzucamy fotki swoich instalacji co? :) spokojnie tak dla ciekawosci tylko nie to zebym sie czepial. ogolnie mam wstret do gaziarzy ktorzy maja sie za magikow a popelniaja podstawowe bledy, montuja byle co i byle jak a ciesza sie powodzeniem wlasnie za niska cene montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam propan-butan ;-)

Najlepiej wspominam BRC ale jak sie ma troche pojecia i dobrego gazownika to Tomasetto tez OK

Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Śliwek myślę że piszesz do mnie z tym problemem chociaż nie zaznaczyłeś tego. Źle mnie zrozumiałeś nie mam problemów bo i po co? Odpisałem tylko na twoje zdanie że za 2400 nie muszą montować druciarze jeśli cię uraziłem sorki powiem więcej przepraszam. A jeśli chodzi ci o kolektor to zdejmowali do nawiertów zresztą cały dzień plątałem się po warsztacie nie chciało mi się wracać do domu a monterzy byli spoko. A wracając do kolektora to jak komuś zakładają lpg bez demontażu kolektora to powinno się to podciągnąć pod przestępstwo tyle tych wiórków z aluminium było że!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyleca co niektórzy ze są specjalne wiertła itp. W ty.... Sobie te wiertła mozna wsadzic.

Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brc możesz sobie odpuścić

niby dlaczego ?

sama instalacja nie jest zła ale sposób jej montażu w wielu autach pozostawia wiele do życzenia,wężyki między kolektorem a listwą często bywają różnej długości a niekiedy wynoszą i z 50 cm co raczej nie wpływa na stabilną pracę silnika-brak pojedynczych wtrysków,nie za bardzo idzie tam coś poustawiać no i cena części jak się skończy gwarancja nie jest niska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem BRCSQ24 w 210konnym AEB, na zwykłym reduktorze i pomaranczowych wtryskach, chodziło bez zastrzezen

jedynie co było nie tak to przy brudnym filtrze fazy ciekłej zapętlał wtryski

w zwykłym 1.8 taki zestaw to az nadto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli podsumowujac bo na srode musze auto oddac do gazownika i mam sie zdecydowac ;)

Sterownik STAG 300

reduktor AC R01 czy landi renzo IG1

wtryskiwacze AC W01 , hana czy barracuda ?

---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ----------

To jaki byscie polecili zestaw ?? moze cos innego co podalem ;> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez staga 4 plus. jak sie chlopaki postaraja to zamontuja Ci go w kabinie. wtryskiwacze wszystkie wymienione beda ok.

ad hary111. Jeszcze raz napiszę, celem mojej wypowiedzi było ostrzeżenie potencjalnych userów którzy chcą zagazować swoje auto, aby nie sugerowali się tylko ceną i koloryzowaną gadką gaziarzy. a napiszę poraz kolejny, że niestety często tak jest a potem ludzie mają problemy. proponuje po prostu sprawdzić zaklady w swojej okolicy, prześledzić forum lpg-forum.pl i poszukać informacji o zakładach, są tam odpowiednie działy polecane i niepolecane w danym regionie. koncząc: 2400 to jest normalna cena za Twoj zestaw, ale nie za hanke/barakude pojedynczo z wlewem pod klapka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...