Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi AMG do budy a4 b5 sedan. Jak myślicie?? Proszę o opinię


Dżordż

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście że robie auto dla siebie a nie na pokaz dla innych :wink: mam tylko mały problem bo felgi maja małe wżery na rantach ok 0,5mm i nie wiem czy dadzą się spolerować hm? :kwasny: Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasować będzie tylko sprawa czy zostawiasz jednolite czy malujesz środek, bo fele fajne ale z pomalowanym środkiem chyba lepiej wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tylko mały problem bo felgi maja małe wżery na rantach ok 0,5mm i nie wiem czy dadzą się spolerować hm? :kwasny: Ma ktoś jakiś pomysł?

Ja mam

http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/wzery-rantach-zrobic-287995/

Tylko po co pytasz raz jeszcze o to samo ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się również podoba, też myslalem o podobnych felgach do czarnego kombiaka b5, zaczynam sie powoli rozglądać, ogolnie myślę ze dobrze bedą sie prezentowały "pełne" felgi w optycznie cieżkim aucie jakim jest b5, a powiedzcie panowie jaki max profil mozna wpakować do felgi 18" żeby zachowac cokolwiek komfortu, myslalem o oponie 215/50/r18 lub 225/50/r18 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się również podoba, też myslalem o podobnych felgach do czarnego kombiaka b5, zaczynam sie powoli rozglądać, ogolnie myślę ze dobrze bedą sie prezentowały "pełne" felgi w optycznie cieżkim aucie jakim jest b5, a powiedzcie panowie jaki max profil mozna wpakować do felgi 18" żeby zachowac cokolwiek komfortu, myslalem o oponie 215/50/r18 lub 225/50/r18 ?

Takie felgi AMG będą tragicznie wyglądać z opnami z dużym profilem. Co innego z oponami 215/35 lub 225/40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie świruj pawiana tylko kup własciwy rozmiar dla A4 B5 przy 18cali czyli profil 40mm:whistling: zakładajac 50 robisz jakbyś na siłe chciał mieć 17ki, bo tak z wygladu bedzie wygladało:whistling: zreszta nawet niewiem czy wejdzie bo średnica koła sie powiększy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...