Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spokojnie na tył 10 -12 mm mozesz pakować tylko wiadomo szpilki musisz miec dłuższe.

Jak jazda na gwincie ? różnice, odczucia ?

Opublikowano
  • Autor

Twardo ale przyjemnie :) Na początku był szok ale pojeździłem chwile i jest naprawde fajnie...

Trzeba uważać na zapadnięte pobocza i większe uskoki asfaltu. Po mniejszych dziurach leci sie tak samo jak na 1be.

No i auto przy przyspieszaniu i hamowaniu nie podnosi sie i nie nurkuje, super sprawa :wink:

Generalnie zmiana na plus ale nie wykluczam że pewnego dnia zapragne komfortu i wróci na pokład 1be :P

Opublikowano

nadal auto do użytku codziennego ? masz KW z regulacja twardosci ?

Opublikowano

Pikne.. zazdroszcze siodeł :P i tez chce pełny fis... :(

Opublikowano
  • Autor

nadal auto do użytku codziennego ? masz KW z regulacja twardosci ?

Nie, v1 inox bez regulacji. No niestety auto codzień wozi mnie po okolicznych ciulowych drogach :-)
Opublikowano

Z tyłu mam 17 mm przód 13 z tego co czytałem to dystanse bez kolnierza powinny być do 8 mm

Opublikowano

Now koncu ta strychnina jakos wyglada :grin::decayed::naughty:

Opublikowano

Now koncu ta strychnina jakos wyglada :grin::decayed::naughty:

:grin:

Opublikowano
  • Autor

Now koncu ta strychnina jakos wyglada :grin::decayed::naughty:

:grin:

Można w auto wpakować kupe hajsu ale nic nie daje takiego efektu jak większe koło i delikatna gleba :kox:

Dzisiaj troche więcej polatałem po ciulowych drogach- gwint zostaje bo lata sie cudnie :naughty:

Opublikowano

No proszę podczas tranzakcji zakupu recaro wspominalismy o gwincie a tu juz siedi na pokładzie:P Będę sledził pozdro

Opublikowano

coraz ladniej :) oby tak dalej :)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj miałem troche czasu więc auto na podnośnik i wszystkie tuleje z przodu i tylna belka poluźnione i dokręcone pod obciążeniem tak jak powinno być bo przy wkładaniu nie było czasu na to ;)

Dodatkowo przód poszedł 1cm w dół ale troche mi sie geometria położyła i dziwnie to wygląda :eusathink: btw niżej już być nie może bo przy wyjeździe z podwórka przycieram :doh:

Na tył wrzuciłem dystans 10mm i taki jak narazie zostaje a nad przodem musze jeszcze pomyśleć

20150311_132308.jpg

a z grubszych modów to odświeżyłem klucze do gwintu :D

20150311_125157.jpg

Opublikowano

Z tyłu spoko by wszedł 15-17mm. Przód też musisz wypchać bo jest licho.

Geometria położyła czyli co? Negatyw się zrobił? To normalne przecież. Wręcz przez wielu oczekiwany efekt :wink:

Przy takim obniżeniu warto też podjechać i sprawdzić zbieżność kół.

Opublikowano

mam 8 mm jak CI na przod by przypasowaly :whistling:

ze o 20mm na tyl nie wspomne ^_^

Opublikowano
  • Autor

mam 8 mm jak CI na przod by przypasowaly :whistling:

ze o 20mm na tyl nie wspomne ^_^

8mm to nawet ori centrowanie by chyba złapało :wink: pw

Z tyłu spoko by wszedł 15-17mm. Przód też musisz wypchać bo jest licho.

Geometria położyła czyli co? Negatyw się zrobił? To normalne przecież. Wręcz przez wielu oczekiwany efekt :wink:

Przy takim obniżeniu warto też podjechać i sprawdzić zbieżność kół.

ja negatywów nie trawie, wolałbym zeby kola staly prosto :) no ale co poradzę

Opublikowano

Po pierwsze według mnie 8mm z przodu to mało. Po drugie z tyłu i tak jest fabryczny negatyw. Jak przód się trochę położył to nawet lepiej bo wygląda podobnie jak tył. Podaj parametry felg to powiem Ci jakie dystanse założyć żeby było piknie.

Opublikowano
  • Autor

7.5j et 43.

Z moich przymiarek wychodzi że z przodu 13mm a tył 17mm daje koło idealnie równo z błotnikiem :wink: Jak się odkuje trochu z hajsem to właśnie takie sobie sprawie a aktualnie będzie 8/10mm ;)

Opublikowano

Jop takie będą w sam raz.

Opublikowano
  • Autor

powymieniałem sie fantami z Alanem i skończyłem z kompletem pod 4x ele. szyby :decayed: Troche popracuje nad boczkami i albo pójdzie do mnie albo na handel :)

fotki z placu boju:

20150315_120437.jpg

20150315_104522.jpg

Opublikowano

pokaz foto skończonych boczków

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.