Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami


feti

Rekomendowane odpowiedzi

1.) Na szybko patrzyłem

No ale żeby nie było, gotowce:

a.) LINK -250$

b.) LINK - 290$

c.) LINK - <----- nawet z grafikami z twojej aukcji, widać sprzedawcy się nie chciało robic własnych tylko "zerżnął" 270$

d.) Ta sama historia grafiki znajome? <----- czy ktos widzi podobieństwo grafiki z tej strony a z Allegro? Zabawne prawda???

e.) LINK <----- podobienstwo grafik ? Ciekawe... 242 $

2.) Nie pisz, że dedyk kosztuje 450$ - 500$ + cuda wianki (PATRZ PUNKT 4 PONIŻEJ)

Kosztuje dokładnie 350$ i tyle, bo takie właśnie mam.

3.) Zrób zdjęcie całej konsoli, chętnie zobaczę jak wygląda radyjko po zamontowaniu

Jak pisałem widziałem to radio co masz, powód dla którego nie kupiłem akurat tego, to:

- nie jest ono "for Audi B6/B7" , mam na myśli niestety jest kwadratowe, a radio for Audi jest zakrzywione na bokach, przez co pasuje idealnie, a nie ma szpar po bokach (ja wiem, rameczkę można sobie dorezać, dokupić i cacy) jednak 1499 nie jest FIT- troche szkoda

- słabszy procek, niestety ilość rdzeni nie ma takiego wpływu, jak właśnie procek, a dokładnie jego ilość MHz

- nie jestem jeszcze pewien czy ma takie pudełeczko do CAN, wtedy kiera też śmiga, bez programowania czegokolwiek

4.) Nie wie czy dobrze patrzę, ale grajek z aukcji też przyszedł z Chin, jeśli zatem kupiłeś z tej aukcji, to byłeś opłacić cło? VAT?

Bo nie wydaje mi się, aby ktokolwiek z Allegro latał i płacił cła i Vat 23%.

Czyli de facto, ktos kto kupuje grajka, płaci sprzedającemu 1499zł , ten sobie zamawia z chin za ~ ach niech będzie nawet te 280$ = 900zł i za nic inkasuje 599zł

Rewelacja !!!!!

Cytat "Wysyłka Kurierem DHL Shenzen Dostawa 2-3 dni od nadania" . Paczka China Post- 0zł

(dla niewiedzących, Shenzen, to taki obszar gospodarczy, bardzo znany w Chinach)

Jeszcze lepsze, cytat z regulaminu aukcji:

10. Dostawa zamówionego towaru wynosi 10-45 dni roboczych od momentu opłacenia aukcji. Średni czas dostawy według doświadczenia wynosi 5-9 dni roboczych.

Chyba że towar idzie z naszej Siedziby z polski Wtedy czas dostawy to 24-48H Gwarantowane

16. Kupujący jako "importer" akceptuje że towar jest wysyłany na adres kupującego bezpośrednio z kraju sprzedawcy/producenta.(Chiny)

Przesyłki mogą być objęte procedurą celno Podatkową Koszta te pokrywa Kupujący

17. W przypadku nie dokonania opłat celnych (vat) przez kupującego i nie odebrania towaru ,nie przysługują żadne roszczenia od firmy China-Import.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przepraszam, ale mnie się wydaje, że przez ostatnie naście postów mówiłeś, żę płaci się podatki, że Cło, a podajesz link do aukcji, gdzie sprzedawca robi dokładnie tak jak ja pisałem.

Nie wiem co powiedzieć. Niech mi ktoś powie, że źle myślę, może ja to źle rozumuję, za co z góry przepraszam, jeśli tak faktycznie jest.

Edytowane przez sentinell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zdarzyło się kupić mysz na allegro od firmy zarejestrowanej w USA, z wysyłką bezpośrednio z Chin :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie o gustach się nie dyskutuje....czy ktoś woli Windows czy Andka, jego pieniądz...

Tylko że widać jakąś "lipę" od początku z tym kupnem...

pytanie kto chce na tym zarobić i ile, żeby wszyscy było zadowoleni :-)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


panowie o gustach się nie dyskutuje....czy ktoś woli Windows czy Andka, jego pieniądz...

No wiesz Winda CE nie jest wspierana Więc lepszym rozwiązaniem jest Android A i do Windy są gorsze Procki i wyświetlacze Dlatego Android jest lepszy Może droższy ale lepszy



Kosztuje dokładnie 350$ i tyle, bo takie właśnie mam.

Możesz dać linka do dedykowanej w tej cenie z androidem oczywiście Nie Windows CE . Wysyłka kurierem DHL Bo Pocztą 3-6 tyg mnie nie bawi



Czyli de facto, ktos kto kupuje grajka, płaci sprzedającemu 1499zł , ten sobie zamawia z chin za ~ ach niech będzie nawet te 280$ = 900zł i za nic inkasuje 599zł

No wiesz Kupujesz wtedy na allegro w Polsce i Polskie prawo kupującego Chroni. Kupując za 300USD bezpośrednio Kupisz taniej lecz czy będzie gwarancja pomoc wsparcie w czym kolwiek. A i Polskie prawo konsumenta do żółtych nie sięga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie cła i innych dopłat

LINK DO ARTYYKUŁU

Cło do 150 euro nie obowiązuje od grudnia 2007 roku, może kolega East Trade kupował ponad 6 lat temu.. bo przepic nie obowiązuje od Grudnia 2007 :grin: , przed 2007 faktycznie było 25 Euro potem podnieśli do 150Euro :grin:

Oczywiście może wystąpić VAT, bo ten niby nie jest zwolniony aż do 150Euro, jednak kiedy nie podlega CŁU, to nikt nie dolicza Vatu.

Edytowane przez sentinell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Vat 23% nadal powyżej 22 USD Więc jak navi 350 USD + 23% = 80.5USD Czyli dodatkowo około 290 zł i koszta odprawy DHL około 74-76zł

+ cło bo 350USD to więcej niż 150EURO

Ale z tego co czytałem na forach nie wszystkim naliczają opłaty Loteria jest z tym

JA mam Radyjko za 1500zł i jestem zadowolony Bo taki model u Kenwooda kosztuje 6k I tak o wiele taniej wychodzi :)

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrążasz się... Jeszcze chwilę temu pisałeś o cle 25USD, a teraz już zmieniłeś myślenie na 150USD?

Przeczytaj ze zrozumieniem, bo mnie zaczyna śmiech brać.

1.) Radyjko warte Jest najczęściej 180-190 USD (150 EURO) + koszt wysyłki. Chińczyk jak wystawia fakturę to pisze 80 USD do wysyłki, więc nikt tego nie cli. Bo jak paczka wchodzi i widzi facet 80 euro, to puszcza najczęściej po prostu dalej i tyle.

DHL (3-7 dni) owszem - oni lubią sobie zarobić, więc nawet jak skleją ci paczuszkę taśmą bo się rozleciała, to ci za to policzą, więc oni doszukują się, aby zarobić, no bo w końcu jak coś znajdą, to zarobią, bo na pewno chcesz odebrać...

Poczta China/ Poczta Polska (1,5 tygodnia - 4 tygodni)- tutaj jeszcze się nie spotkałem, aby coś robili, po prostu stempel "Dopuszczone do obrotu, Urząd Celny i tyle" , żadnych Vatów, Ceł. Żadnych dopłat, opłat, czegokolwiek. Po prostu ci listonosz dumnie do rąk przynosi.

2.) Mam wrażenie, że próbujesz wmówić że to jest taaaaaaaakie ciężkie kupowanie z chin, a wystarczy e-karta USD z mbanku, 2 minuty i tyle.

Albo Ci głupio, że dałeś się zrobić jak murzyn , albo robisz uczucie trudności, żeby ludzie nic nie zaoszczędzili i kupili na aukcji.

A może to Twoja aukcja? Albo kogoś ze znajomych Ci ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym kupil takie radyjko tylko nie na allegro od kogoś kto chce przytulić na mnie 100% wartości towaru:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrążasz się... Jeszcze chwilę temu pisałeś o cle 25USD, a teraz już zmieniłeś myślenie na 150USD?

Przeczytaj ze zrozumieniem, bo mnie zaczyna śmiech brać.

1.) Radyjko warte Jest najczęściej 180-190 USD (150 EURO) + koszt wysyłki. Chińczyk jak wystawia fakturę to pisze 80 USD do wysyłki, więc nikt tego nie cli. Bo jak paczka wchodzi i widzi facet 80 euro, to puszcza najczęściej po prostu dalej i tyle.

DHL (3-7 dni) owszem - oni lubią sobie zarobić, więc nawet jak skleją ci paczuszkę taśmą bo się rozleciała, to ci za to policzą, więc oni doszukują się, aby zarobić, no bo w końcu jak coś znajdą, to zarobią, bo na pewno chcesz odebrać...

Poczta China/ Poczta Polska (1,5 tygodnia - 4 tygodni)- tutaj jeszcze się nie spotkałem, aby coś robili, po prostu stempel "Dopuszczone do obrotu, Urząd Celny i tyle" , żadnych Vatów, Ceł. Żadnych dopłat, opłat, czegokolwiek. Po prostu ci listonosz dumnie do rąk przynosi.

2.) Mam wrażenie, że próbujesz wmówić że to jest taaaaaaaakie ciężkie kupowanie z chin, a wystarczy e-karta USD z mbanku, 2 minuty i tyle.

Albo Ci głupio, że dałeś się zrobić jak murzyn , albo robisz uczucie trudności, żeby ludzie nic nie zaoszczędzili i kupili na aukcji.

A może to Twoja aukcja? Albo kogoś ze znajomych Ci ludzi?

Ale ja nie mówię że jest trudne Jest banalnie proste Przecież każdy kupuje tam gdzie chce wolny rynek Tylko Urząd konumenta tam nie sięga Wiec jak coś Padnie w radiu kosz odwiedza Lub na własną rękę za własne dodatkowe pieniądze trzeba sobie naprawić

a ja bym kupil takie radyjko tylko nie na allegro od kogoś kto chce przytulić na mnie 100% wartości towaru:)

Dlatego masz podane linki do aukcji z Chin i tam możesz zakupić Bez Prowizji z allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrążasz się... Jeszcze chwilę temu pisałeś o cle 25USD, a teraz już zmieniłeś myślenie na 150USD?

Przeczytaj ze zrozumieniem, bo mnie zaczyna śmiech brać.

1.) Radyjko warte Jest najczęściej 180-190 USD (150 EURO) + koszt wysyłki. Chińczyk jak wystawia fakturę to pisze 80 USD do wysyłki, więc nikt tego nie cli. Bo jak paczka wchodzi i widzi facet 80 euro, to puszcza najczęściej po prostu dalej i tyle.

DHL (3-7 dni) owszem - oni lubią sobie zarobić, więc nawet jak skleją ci paczuszkę taśmą bo się rozleciała, to ci za to policzą, więc oni doszukują się, aby zarobić, no bo w końcu jak coś znajdą, to zarobią, bo na pewno chcesz odebrać...

Poczta China/ Poczta Polska (1,5 tygodnia - 4 tygodni)- tutaj jeszcze się nie spotkałem, aby coś robili, po prostu stempel "Dopuszczone do obrotu, Urząd Celny i tyle" , żadnych Vatów, Ceł. Żadnych dopłat, opłat, czegokolwiek. Po prostu ci listonosz dumnie do rąk przynosi.

2.) Mam wrażenie, że próbujesz wmówić że to jest taaaaaaaakie ciężkie kupowanie z chin, a wystarczy e-karta USD z mbanku, 2 minuty i tyle.

Albo Ci głupio, że dałeś się zrobić jak murzyn , albo robisz uczucie trudności, żeby ludzie nic nie zaoszczędzili i kupili na aukcji.

A może to Twoja aukcja? Albo kogoś ze znajomych Ci ludzi?

Ale ja nie mówię że jest trudne Jest banalnie proste Przecież każdy kupuje tam gdzie chce wolny rynek Tylko Urząd konumenta tam nie sięga Wiec jak coś Padnie w radiu kosz odwiedza Lub na własną rękę za własne dodatkowe pieniądze trzeba sobie naprawić

a ja bym kupil takie radyjko tylko nie na allegro od kogoś kto chce przytulić na mnie 100% wartości towaru:)

Dlatego masz podane linki do aukcji z Chin i tam możesz zakupić Bez Prowizji z allegro

1.) Najpierw gadałeś że to nie Android OBALIŁEM

2.) To się przerzuciłeś ,że CŁO i koszta ogromne- OBALIŁEM

3.) Teraz o Urzędzie Konsumenta? Nie masz poczucia, że to zaczyna być śmieszne?

Co ty pleciesz...

Czytaj dokładnie regulamin firm które sprzedają taki towar:

1. Konto XXXXXXXXX jest pośrednikiem w realizacji zamówienia pomiędzy producentem lub agentem producenta a kupującym na naszych aukcjach. W rozumienia prawa Klient jest Importerem My tylko pośredniczymy.

2. Składając ofertę kupna na naszych aukcjach, zlecasz nam realizację zamówienia opisanego przez nas na aukcji towaru w Twoim imieniu. Czyli nawiązujesz umowę pośrednictwa zakupu.

20. Pamiętaj aby wystawiając komentarz oceniać wykonaną przez nas Usługę ,

Taki zapis powoduje:

- Urząd Konsumenta nie ma nic do tego, przedmiotem sprzedaży pomiędzy XXXX a klientem detalicznym to USŁUGA a nie grajek

- Usługa nie podlega zwrotowi bo jest niematerialna

- Usługa została wykonana prawidłowo

Ale ludzie nie czytają regulaminu sprzedawcy i zamawiają....

Gwarancją??? Stronami jak pisze regulamin jesteś Ty jako kupujący i chińczyk ! Firma z Allegro, to tylko pośrednik, który wykonał USŁUGĘ - pomógł dostarczyć Ci towar.

OBALONE

Edytowane przez sentinell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważyłeś napis SHIPPING COST 177 USD ? :) - to KOSZT WYSYŁKI

Razem 397 $

No ale fakt - dedykowane radio. To co ja mam w aucie. Można znaleźć taniej, za 350 USD.

Edytowane przez sentinell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze ze temat sie przeciagnie.proponuje aby ktos kumaty z j.ang. napisal do chinczykow maila z zaputaniem czy przy zakupie np.5szt.koszt bedzie nizszy i jak bedzie w tym wyoadku wygladala oplata shippingu czyli takowej wysylki..albo niech sam zaproponuje dobry DIL ..5 szt.radyjek do Audi...moze przedstawi calkiem kumata oferte...co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważyłeś napis SHIPPING COST 177 USD ? :) - to KOSZT WYSYŁKI

Razem 397 $

No ale fakt - dedykowane radio. To co ja mam w aucie. Można znaleźć taniej, za 350 USD.

dosłownie cenna uwaga :)

przy 5szt wyskakuje 1200.53$ czyli po 240$/szt.

czyli lekko ponad 800zl + jakiś profit dla zamawiającego:)

w sumie cena :banan:

to jeszcze byłoby OK to tego zestawu:

http://www.aliexpress.com/store/product/Super-Deal-Waterproof-reverse-camera-with-night-vision-fucntion-and-Reversing-Guard-line/300070_360931534.html

Edytowane przez habcio19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wspomnę, może to być FAKE. Wcale koleś nic nie sprzedaje, może myśli że ktos mu zapłaci, a ten ucieknie z kasą. Na szczęście kupując przez AliExpress, jest ochrona ESCROW (cos a'la PayPal)

1.) Koleś nie dostaje kasy , tylko trzyma system płatności kart kredytowych ESCROW aż do samego końca !!

2.) Jeśli by się okazało, że nie ma takiej firmy i koleś nie wysłał przesyłki (ALIEXPRESS to sprawdza) to natychmiast blokują gościa , a tobie oddają kasę na karte w 3 dni około.

3.) Jeśli otrzymasz produkt i cos jest nie tak, to piszesz do kolesia, załączasz foto że cos jest nie tak i zabawa trwa może 4 dni. Generalnie chinol jest na lekko przegranej pozycji, bo kasy wciąż nie ma i jak faktycznie cos jest nie tak, to albo musi sie z Tobą dogadać, albo jest ESCALATE do ALIEXPRESS i wtedy ALIEXPRESS ocenia, co się stało. Chinol kase dopiero otrzmuje, jak Ty klikniesz przycisk PRZESYŁKA JEST OK, albo orzeknie w krytycznej sytuacji ALIEXPRESS . Wiec generalnie jak jest wałek, to jest bezpiecznie.

Przykład z życia:

Miałem przypadek, że zamówiłem Pendrive 256GB, co prawda wolny 2.0, ale 256GB. Otrzymałem ostrzeżenie od Aliexpress, że wydaje im się, że koleś prowadzi nieczysty handel, że przepraszają, zwracają kasę a jego działanie będzie zablokowane, ponieważ nie dostarczył potrzebnych certyfikatów do handlu. Za tydzień otwieram skrzynkę, a tam pendrive. Niestety już nie było jak mu zapłacić.

Innym razem kupiłem coś innego, jakieś etui do telefonu, przyszło lekko inne, koleś w ogóle oddał całą kasę i jeszcze się uśmiechał.

ŻEBY NIKT SIĘ NIE POKUSIŁ KUPIĆ KARTĘ SD, microSD, albo coś takiego, 95% to uszkodzone karty. Ludzie jak zrobisz zapytanie, to sie ciebie pytają czy chcesz prawdziwe cze FAKE, jak chcesz kupic większą ilość.

Edytowane przez sentinell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc czekamy na kogoś kumatego co zbierze kasę i przeprowadzi transakcje,z ang i kontem na alieexpres

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.) Najpierw gadałeś że to nie Android OBALIŁEM

Chyba się nie rozumiemy podałeś linki radia z windom CE 6.0 za około 200USD pisząc mi że z androidem można kupić za 500-600zł Więc nie rozumiem co obaliłeś bo z androidem wysyłką kurierem koszt około 300usd golas więc od 500-600 zł trochę odbiega :)

Ale nie rozumiem dalej co kto komu ma udowodnić ?

Opisałem cena radia 300usd z androidem prosto z chin bez gwarancji jak i wsparcia z ich strony wrazię "W" Przeciez nikt nikomu nie zabrania tak kupować

Kolejna sprawa z cłem i vatem sam podałeś do jakiej sumy są zwolnione przesyłki WIęc 300USD nie jest zwolniona na 100% bo przekracza Więc nadal nie rozumię co chcesz mi udowadniać Najlepiej kup kenwooda sa w Polsce wersja z androidem cena 5999zł i Po sprawie z Gwarancją 24 miesiące lub w chinach za 300USD bez Przeciez wolny rynek każdy może wybrać własną opcję co komu pasuje


przy 5szt wyskakuje 1200.53$ czyli po 240$/szt.

NO fakt cena super Czyli 5 sztuk wysłane w jednej przesyłce :). Więc na 1000% przejdzie przez Machine celną bo ściągana taka ilość jest na sprzedaż nie na prywatny użytek :)

Ale jak już zakupisz ten pakiet to się mogę pisać za 240usd mogę brać od ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.) Najpierw gadałeś że to nie Android OBALIŁEM

Chyba się nie rozumiemy podałeś linki radia z windom CE 6.0 za około 200USD pisząc mi że z androidem można kupić za 500-600zł Więc nie rozumiem co obaliłeś bo z androidem wysyłką kurierem koszt około 300usd golas więc od 500-600 zł trochę odbiega :)

Ale nie rozumiem dalej co kto komu ma udowodnić ?

Opisałem cena radia 300usd z androidem prosto z chin bez gwarancji jak i wsparcia z ich strony wrazię "W" Przeciez nikt nikomu nie zabrania tak kupować

Kolejna sprawa z cłem i vatem sam podałeś do jakiej sumy są zwolnione przesyłki WIęc 300USD nie jest zwolniona na 100% bo przekracza Więc nadal nie rozumię co chcesz mi udowadniać Najlepiej kup kenwooda sa w Polsce wersja z androidem cena 5999zł i Po sprawie z Gwarancją 24 miesiące lub w chinach za 300USD bez Przeciez wolny rynek każdy może wybrać własną opcję co komu pasuje

Są czasami momenty w których trzeba schylić głowę i juz nic nie mówić. Taki moment nadszedł dla Ciebie właśnie teraz.

Tylko nie daj mi odczuć, że nie zrozumiałeś tego, co napisałem linijkę wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.) Jeśli otrzymasz produkt i cos jest nie tak, to piszesz do kolesia, załączasz foto że cos jest nie tak i zabawa trwa może 4 dni. Generalnie chinol jest na lekko przegranej pozycji, bo kasy wciąż nie ma i jak faktycznie cos jest nie tak, to albo musi sie z Tobą dogadać, albo jest ESCALATE do ALIEXPRESS i wtedy ALIEXPRESS ocenia, co się stało. Chinol kase dopiero otrzmuje, jak Ty klikniesz przycisk PRZESYŁKA JEST OK, albo orzeknie w krytycznej sytuacji ALIEXPRESS . Wiec generalnie jak jest wałek, to jest bezpiecznie.

Musisz pamiętać że jak złożysz reklamacje to trwa do 60 dni spór i w tym czasie musisz dogadać się ze sprzedających. A żeby odzyskać kasę musisz odesłać na własny koszt sprzet do chin . Kolejna sprawa w regulaminie aliexpres jest punkt że jak nie odprawisz przesyłki tylko odmówisz przyjęcia bo np. vat i cło sobie naliczą i wyda ci się za drogo także nie otrzymasz zwrotu pieniędzy :(

1.) Najpierw gadałeś że to nie Android OBALIŁEM

Chyba się nie rozumiemy podałeś linki radia z windom CE 6.0 za około 200USD pisząc mi że z androidem można kupić za 500-600zł Więc nie rozumiem co obaliłeś bo z androidem wysyłką kurierem koszt około 300usd golas więc od 500-600 zł trochę odbiega :)

Ale nie rozumiem dalej co kto komu ma udowodnić ?

Opisałem cena radia 300usd z androidem prosto z chin bez gwarancji jak i wsparcia z ich strony wrazię "W" Przeciez nikt nikomu nie zabrania tak kupować

Kolejna sprawa z cłem i vatem sam podałeś do jakiej sumy są zwolnione przesyłki WIęc 300USD nie jest zwolniona na 100% bo przekracza Więc nadal nie rozumię co chcesz mi udowadniać Najlepiej kup kenwooda sa w Polsce wersja z androidem cena 5999zł i Po sprawie z Gwarancją 24 miesiące lub w chinach za 300USD bez Przeciez wolny rynek każdy może wybrać własną opcję co komu pasuje

Są czasami momenty w których trzeba schylić głowę i juz nic nie mówić. Taki moment nadszedł dla Ciebie właśnie teraz.

Tylko nie daj mi odczuć, że nie zrozumiałeś tego, co napisałem linijkę wyżej.

Niestety kolego to ty się gubisz w postach pisałeś mi że za 500-600zł z androidem kupisz Kup odkupie je od ciebie za 800zł

Pamiętaj że jak chcesz taniej u nich musisz dużo sztuk kupić w jednej przesyłce . i uwierz mi że UC nie ominiesz Kupisz tanio po 240-250usd ale dodatkowe koszta będą drugie tyle

Ja wiem jak jest ty widać mało wiesz

Widzisz zainteresowanie na forum duże dałeś dobrą cenę bo 800zł to naprawdę dobra cena więc zrobi się listę kilku pewnie się znajdzie którzy za 800zł kupią Ty ściągniesz do siebie te kilka sztuk a my od ciebie kupimy po 800zł

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...