Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami


feti

Rekomendowane odpowiedzi

east-import czekam na opinie kolegi ktory ma dostac od Ciebie radio.

Jesli testy wypadna ok to chetnie przyjade do Ciebie i kupie tomradio ale ja chce dedykowane nie takie jak na filmiku.podlaczysz mi je i po sprawnym tescie rozliczamy sie za radio ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Kolega będzie miał dedykowane

U nas nie ma montażu Kupujesz radio bez montażu :( Montaż samodzielnie bądź przez Firmę Car Audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

east-import czekam na opinie kolegi ktory ma dostac od Ciebie radio.

Jesli testy wypadna ok to chetnie przyjade do Ciebie i kupie tomradio ale ja chce dedykowane nie takie jak na filmiku.podlaczysz mi je i po sprawnym tescie rozliczamy sie za radio ok?

hehe kolega z tego co pisze sam sobie zamawiał montaż w serwisie car audio więc jak ma podłączyć tobie :)

a dwa jak sam widzisz nie zna się na topologi podłączania radia itp. On po prostu je sprzedaje :)

Tak Kolega będzie miał dedykowane

U nas nie ma montażu Kupujesz radio bez montażu :( Montaż samodzielnie bądź przez Firmę Car Audio

o więc właśnie :)

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał wcześniej czy doszło. Nie, jutro mija tydzień od zamówienia, ale jak dzwoniłem zapytać czy są fizycznie na stanie to usłyszałem "tak". Okazuje się ze jednak nie. Czekam dalej i jeżdżę z cisza w aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał wcześniej czy doszło. Nie, jutro mija tydzień od zamówienia, ale jak dzwoniłem zapytać czy są fizycznie na stanie to usłyszałem "tak". Okazuje się ze jednak nie. Czekam dalej i jeżdżę z cisza w aucie...

hehe na pewno mieli tylko akurat jak się zdecydowałeś to poszły 3 sztuki na raz :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną słucham tego:

http://allegro.pl/przenosny-mini-glosnik-radio-usb-mp3-sd-fm-metal-i4964141194.html

Swoją drogą kupiłem żeby dziecku puszczać empetrzy do snu, ale jest to na tyle praktyczne że korzystam w aucie, żona w kuchni, dziecko przy zasypianiu. Sorry za spam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te navi są fajneee . Daj znać o sprzęcie :)

nie nie nikt nie mówił że fajne one mają ogromne możliwości :P

no ale nie psioczyć może będzie rakieta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się okaże :)

A tak Serio To Stosunek ceny do możliwości jak i jakosci Bije Chińczyk każde Firmowe na głowę :) I tu nikt nie zaprzeczy bo za 2k firmówki 2din z androidem nie znajdzie :)

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czytam właśnie SSP_435 (System MMI 3 generacji) i tam napisano min. coś takiego:

W stosunku do MMI High 2. generacji, sterownik
systemu informacyjnego 1 w MMI 3. generacji
połączył funkcje sześciu sterowników, dotychczas
stanowiących osobne elementy. W ten sposób
zmniejszono liczbą sterowników w magistrali MOST.
W przypadku maksymalnego wyposażenia
MMI Navigation plus daje to oszczędność ponad
4,5 kg masy.
J794 połączył funkcje następujących sterowników:
– przedniego sterownika informacji J523,
– pojedynczego napędu CD R89,
– sterownika nawigacji J401 (opcja),
– modułu nadawczo-odbiorczego telefonu R36
(opcja),
– sterownika obsługi głosem J507 (tylko przy
telefonie lub nawigacji),
– sterownika zewnętrznego źródła audio R199
(Audi music interface) (opcja).
Sterownik systemu informacyjnego 1 J794 może
mieć wbudowane następujące elementy:
– czytnik kart SD (nie w przypadku MMI Radio),
– dysk twardy (tylko w MMI Navigation plus),
– czytnik kart SIM dla telefonu Audi z funkcją
Bluetooth (opcja w MMI Navigation
i MMI Navigation plus).

Czyli co? Jak Audi ZINTEGRUJE wiele modułów do jednego pudełka to jest to cacy, super pomysł i w ogóle przewaga dzięki technice a jak chińczyk zrobi podobny krok to trzeba narzekać, że jak coś jest od wszystkiego to do niczego, na pewno się przez to szybciej popsuje itd.?

:decayed:

Żeby nie było - nie chodzi mi tu o zintegrowanie/dopasowanie ori systemu z resztą auta... tu nie ma co porównywać - MMI miażdży :)

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Foty Dedykowanej stacji do A4 B6/B7

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-gps-android-tv-wifi-3g-ipod-dvd-pc-i4974517186.html

1_m.jpg?14216846851_m.jpg?1421684685 2_m.jpg?14216846852_m.jpg?1421684685 3_m.jpg?14216846853_m.jpg?1421684685 4_m.jpg?14216846854_m.jpg?1421684685 5_m.jpg?14216846855_m.jpg?1421684685 6_m.jpg?14216846856_m.jpg?1421684685 1_m.jpg?1421684685oalycd.jpg

634d1r.jpg

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze widzę że to radio posiada już 2 kanałową komunikację CAN z samochodem ??

Support Sterowanie z kierownicy, Dual Channel CanBus Decoder incl.w opcji

Czyli teoretycznie powinny wyświetlać się komunikaty z Radia na FIsie

Jeśli ktoś mógłby to potwierdzić czy to działa byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje stare chińskie radio też ma niby 2-ch CAN (jeśli dobrze kojarzę) a informacji na FIS nie wysyła :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spedziłem przy tym 5 minut, nie mam na razie czasu bo sporo roboty i dziś oddaje auto do mechanika do soboty, tyle co zdążyłem podłączyć i uruchomić to:

-tylne głośniki i sub nie działają. Kolega przez telefon zapewniał mnie że będzie działac.
-przednie grają dobrze, lepiej niż RNS więc jak dopniemy sprawę z tyłami opinia będzie pozytywna.

-problem jest z włożeniem tego radia ale nie miałem czasu jeszcze, w każdym razie próbując go wepchnąć czuję opór, prawdopodobnie kable przeszkadzają.

Mam jeszcze kilka uwag ale o tym później, wyświetlacz w kazdym razie jest rewelacyjny, jesli chodzi o wyglad, wyświetlanie i reakcję dotyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kabli sporo część trzeba wyciągnąć np. do schowka USB i od 3G Jak i Antenę GPS w podszybie . Co do tyłu U mnie gra tył lecz mam bez suba Ale grają wszystkie głośniki

Najlepiej jak podjedziesz do Car Audio i oni ci podłączą tak jak powinno być :)

A i zapomniałem dodać ze dla użytkowników Forum cena jest niższa Taka jak Kolega AutistA płacił :). i Odprawą przesyłki my się zajmujemy nie użytkownik Forum Czyli kolejne udogodnienie zero opłat celnych :)

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia faktu że dedytkowane a tył nie gra, że zapewniał że zagra a nie gra i teraz ile takie car audi kasuje za podłączenie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...