Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Jak i tak idzie do malowania to wyrezaj sobie jeszcze klapę USA.
nie mialem juz sily ani czasu, ale kto wie :naughty:
Opublikowano

Mrogaliku ale jak malujesz to aż szkoda nie zrobić za jednym zamachem.

Potem będzie szkoda kasy na malowanie.

A przerobisz sam, bez dużych kosztów.

No tylko ten czas....

Opublikowano
  • Autor
Mrogaliku ale jak malujesz to aż szkoda nie zrobić za jednym zamachem.

Potem będzie szkoda kasy na malowanie.

A przerobisz sam, bez dużych kosztów.

No tylko ten czas....

nie mam garazu spawarki czasu
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor
:bry:
nic nie mow mialy byc spaj foty wczoraj, na ułęż nie jadę

mam dość kurw.a

Opublikowano

czasu brakło czy co ?

Opublikowano

Kiedy autko będziesz miał gotowe?

Opublikowano
  • Autor
Kiedy autko będziesz miał gotowe?
moze za rok, moze nigdy, nie mam sily ani ochoty dzwonic do lakiernika Ci powiem, mam nadziej ze wczoraj zle widzialem przez dziurke od klucza...

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

czasu brakło czy co ?
nie wiem nie widzialem na zywo z bliska progressu
Opublikowano

Ja zderzak zawiozłem to już prawie 2 tyg czekam.

Opublikowano

kurde, szkoda ale tak to jest z tymi mechanikami :kwasny:

Opublikowano
:bry:
nic nie mow mialy byc spaj foty wczoraj, na ułęż nie jadę

mam dość kurw.a

:cry:

Pewnie go jeszcze nie dotknął nawet:wallbash:u mnie niby nie wiele roboty było a też sie zeszło, robota szła jak byłem na miejscu, ale tak to jest:wallbash: Pilnuj dziada niech robi

---------- Post dopisany 04-06-2012 at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2012 at 13:01 ----------

Jest jakis progres???

Opublikowano
  • Autor
:bry:
nic nie mow mialy byc spaj foty wczoraj, na ułęż nie jadę

mam dość kurw.a

:cry:

Pewnie go jeszcze nie dotknął nawet:wallbash:u mnie niby nie wiele roboty było a też sie zeszło, robota szła jak byłem na miejscu, ale tak to jest:wallbash: Pilnuj dziada niech robi

---------- Post dopisany 04-06-2012 at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2012 at 13:01 ----------

Jest jakis progres???

zara bede dzwonil
Opublikowano
:bry:
nic nie mow mialy byc spaj foty wczoraj, na ułęż nie jadę

mam dość kurw.a

:cry:

Pewnie go jeszcze nie dotknął nawet:wallbash:u mnie niby nie wiele roboty było a też sie zeszło, robota szła jak byłem na miejscu, ale tak to jest:wallbash: Pilnuj dziada niech robi

---------- Post dopisany 04-06-2012 at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2012 at 13:01 ----------

Jest jakis progres???

zara bede dzwonil

weź go zagoń:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
:bry:
nic nie mow mialy byc spaj foty wczoraj, na ułęż nie jadę

mam dość kurw.a

:cry:

Pewnie go jeszcze nie dotknął nawet:wallbash:u mnie niby nie wiele roboty było a też sie zeszło, robota szła jak byłem na miejscu, ale tak to jest:wallbash: Pilnuj dziada niech robi

---------- Post dopisany 04-06-2012 at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2012 at 13:01 ----------

Jest jakis progres???

zara bede dzwonil

weź go zagoń:facepalm:

środa :kwasny: malo czasu by fure ogarnac, ale to nic czwartek caly tyram i piatek i na popoludnie na ulez

oczywiscie o ile odbiore

Opublikowano

Bierz solara i skręcajcie go:wink: licze ze sie uda do piątku go ogarnąć, ja juz bateryje drugą kupiłem do foto:kox:

Opublikowano

Dobra Mrogal, przekonałeś mnie w czwartek ekipa z biłgoraja robi najazd na chełm, żeby robotę podgonić :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Dobra Mrogal, przekonałeś mnie w czwartek ekipa z biłgoraja robi najazd na chełm, żeby robotę podgonić :naughty:
hehe jak w srode odbiere to ni ma uja bedzie zlozone duzo nei ma, gwint srecony progi przyklejone boczki dekory, moze halo przod. od srody cisne z robota 24h dobe
Opublikowano

Już się nie migaj i tak przyjedziemy

Ta polska gościnność :beksa:

Opublikowano
  • Autor
Już się nie migaj i tak przyjedziemy

Ta polska gościnność :beksa:

dajesz maj frend pomyslowyś robota bedzie dobrze szla:banan:

Opublikowano

no no dawaj pomozemy :cheesy: ja medik kowi :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.