Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

daszek na klape wróci??

Opublikowano

Szybkie, wściekłe 1.9 TDI : DD .

Opublikowano

Dobry ulep :grin:

Opublikowano

trochę niskie te progi się wydają:kwasny:

a co Ty wujek rezasz z tym przednim zderzakiem? nie miałeś gotowca od Medika?:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
Fajnie, ale progi wyglądają kupiasto :decayed:
cicho bo zaraz je potne w piazdu i beda ciensze :facepalm::naughty:

one sobie luzno wisza dlateg tak pieja, z demontazem nie bedzie problemu wiec jakby co bede dumal nad progeim esss

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

Dobry ulep :grin:
dobry :)

przedni zdesio podlapalem na szara tasme i jade na miasto straszyc :grin:

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

Dobry ulep :grin:
dobry :)

przedni zdesio podlapalem na szara tasme i jade na miasto straszyc :grin:

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

trochę niskie te progi się wydają:kwasny:

a co Ty wujek rezasz z tym przednim zderzakiem? nie miałeś gotowca od Medika?:eusathink:

to gotowiec od medika :decayed:

lepiarz z niego musialem poprawiac partanine w tym lamienacie :facepalm::wink:

Swiruje, zaspawana tablica i jeszcze go lekko zwezilem zeby nie byl zbyt brodaty

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

trochę niskie te progi się wydają:kwasny:

a co Ty wujek rezasz z tym przednim zderzakiem? nie miałeś gotowca od Medika?:eusathink:

to gotowiec od medika :decayed:

lepiarz z niego musialem poprawiac partanine w tym lamienacie :facepalm::wink:

Swiruje, zaspawana tablica i jeszcze go lekko zwezilem zeby nie byl zbyt brodaty

Opublikowano

korwa faktycznie, dopiero przyczaiłem że blachy nie ma:doh:

Opublikowano

z czego te progi? w miarę spoko tylko troszku nieskie, i ten tylni zdeś jakoś wysoko w stosunku do nich:kwasny:

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

czym lepiłeś ten przedni zdeś?

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

czym lepiłeś ten przedni zdeś?

Opublikowano
  • Autor
daszek na klape wróci??
wroci ori

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

czym lepiłeś ten przedni zdeś?

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

czym lepiłeś ten przedni zdeś?

szpachla szpachla szpachla ;)

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

z czego te progi?

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

progi z łamagi Cymek28 ma takie u siebie

Opublikowano

te progi średnio mi leżą ale czekam na efekt końcowy:decayed:

Opublikowano

Wszystko fajnie ale te progi:facepalm:

Opublikowano

Co robisz z dolnymi listwami na drzwiach?

Opublikowano
  • Autor
Co robisz z dolnymi listwami na drzwiach?

wlatuja drzwi poliftowe i blotniki wiec wszelkie listwy ida wek!

Opublikowano

lepiarz z niego musialem poprawiac partanine w tym lamienacie :facepalm::wink:

:bicz: ja Ci kurfa dam lepiarza....

bardzo dobrze że tablicę zalepiłeś, jest dużo lepiej

kurde podetnij te progi bo kupa będzie

Opublikowano
  • Autor

lepiarz z niego musialem poprawiac partanine w tym lamienacie :facepalm::wink:

:bicz: ja Ci kurfa dam lepiarza....

bardzo dobrze że tablicę zalepiłeś, jest dużo lepiej

kurde podetnij te progi bo kupa będzie

chyba lepiej

zdjcie017c.jpg

Opublikowano

ten prog zdecydowanie lepszy od poprzedniej szyny kolejowej:decayed:

Opublikowano

Robi się "grubas" :kox:

Czym robiłeś tą ostatnią fotkę, wygląda na kanapkę z serem:grin:

Opublikowano
  • Autor
Robi się "grubas" :kox:

Czym robiłeś tą ostatnią fotkę, wygląda na kanapkę z serem:grin:

no z serem dodatkowo z rana i lezala caly dzien na sloncu, jaka kanapka takie fotki :naughty:

---------- Post dopisany 23-05-2012 at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2012 at 10:25 ----------

Robi się "grubas" :kox:

Czym robiłeś tą ostatnią fotkę, wygląda na kanapkę z serem:grin:

no z serem dodatkowo z rana i lezala caly dzien na sloncu, jaka kanapka takie fotki :naughty:
ostatnie pozegananie idzie nowe idzie lepsze

dsc07792g.jpg

dsc07794m.jpgdsc07793o.jpg

Opublikowano

Jak i tak idzie do malowania to wyrezaj sobie jeszcze klapę USA.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.