Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli to jest pastela "aviator gray" ??

Opublikowano
  • Autor
widze materiał z mojej kanapy wykorzystany:kox:
z Twojej i kilku innych, nawet klapke tylnej popiolki mam w recaro :kox:

Meszek se jeszcze zrób w kratę :grin:

zrobisz mi? :slina::naughty:

Ty serio ? :decayed: Jak tak to mogę okiełznać bo kraty to ja mam w bród na magazynie :grin:

Dziś widziałem auto w podobnym kolorze.. MB Sprinter :decayed:

slowo klucz, taa i mial kolor z palety audi TT na specjalne zamowienie? :decayed:

co do kraty to chetnie jorgnij mi mieszek deczko krotszy niz fabrycznie w FL bo galka scieta o jakies 3 -4cm, ale szyty ma byc niebieska nicia, cena napisz na PW :hi:

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ----------

Czyli to jest pastela "aviator gray" ??

"lz7x nimbus grau perl effekt"

AVUS+Performance+S5+Sportback+Nimbus+Gray+header+2.jpg

Opublikowano

Mrogal ogarnij to auto i zrób jakieś porządne fotki bo narazie moim skromnym zdaniem d*py nie urywa ten kolor :thumbdown: Na wcześniejszym był szał :kox:

Opublikowano

Mrogal jak robiłeś dekory? elegancko Ci to wyszło :thumbup1: ciekawie wygląda z kratką na siedzeniach

Opublikowano

kiedy Ci ją pomalują bo widze podkład już dali:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Mrogal jak robiłeś dekory? elegancko Ci to wyszło :thumbup1: ciekawie wygląda z kratką na siedzeniach
dekory malowane szprejem

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

kiedy Ci ją pomalują bo widze podkład już dali:decayed:
na podklad starczylo siana :grin:
Opublikowano

bardzo ładnie:banan:

Opublikowano
za***isty kolorek :slina:

2 tak na szybko, nie ogarniam sie zeby go poskladac progi kratki itd. i sie przylozyc do sesji, rozregulowal mi sie aparat i nie mam chwili go podregulowac by lepsze fotki trzaskal

wiem ze z tylu pieje, ale wyjalem dystanse 15mm musze kupic gumy w sprezyny, bo ET 20 jednak robi swoje :decayed: no i dorobic kawalek nadkola pod nowy tylny zdesio

http://img819.imageshack.us/img819/7931/chodnik.jpghttp://img233.imageshack.us/img233/2480/przodq.jpg

siakieś małe te kółka ;-)

---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

Ładny, ładny ;-)

Opublikowano
  • Autor
za***isty kolorek :slina:

2 tak na szybko, nie ogarniam sie zeby go poskladac progi kratki itd. i sie przylozyc do sesji, rozregulowal mi sie aparat i nie mam chwili go podregulowac by lepsze fotki trzaskal

wiem ze z tylu pieje, ale wyjalem dystanse 15mm musze kupic gumy w sprezyny, bo ET 20 jednak robi swoje :decayed: no i dorobic kawalek nadkola pod nowy tylny zdesio

http://img819.imageshack.us/img819/7931/chodnik.jpghttp://img233.imageshack.us/img233/2480/przodq.jpg

siakieś małe te kółka ;-)

---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

Ładny, ładny ;-)

no male, ale z tylu dystans zrobi robote, gumy zamowione juz
Opublikowano

mrogal właśnie odebrałem paczkę, dzięki :hi: pierdyknij u siebie jeszcze lusterka w tego smerfa :kox:

Opublikowano
  • Autor
mrogal właśnie odebrałem paczkę, dzięki :hi: pierdyknij u siebie jeszcze lusterka w tego smerfa :kox:
za bogato bedzie
Opublikowano

Dużo Ci zostało do skręcenia jeszcze???

Opublikowano
  • Autor
Dużo Ci zostało do skręcenia jeszcze???
progi, kratki, halo, spryski i troche srubek w srodku uzupelnic
Opublikowano

ło cos ty z nim zrobił:facepalm::facepalm::facepalm:

:jerk::jerk::jerk::jerk:

Opublikowano

Mrogal czas zmienic słupki zewnętrzne na czarny połysk z polifta:wink:

Opublikowano
  • Autor
Mrogal czas zmienic słupki zewnętrzne na czarny połysk z polifta:wink:
se pomaluje

---------- Post dopisany 26-06-2012 at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2012 at 16:56 ----------

Mrogal czas zmienic słupki zewnętrzne na czarny połysk z polifta:wink:
se pomaluje

grejmyjkakorr.jpg

kupilem se sandaly pod kolor felaszek

sandayl.jpg

Opublikowano

Robi robote ten kolorek :shock3::kox:

Opublikowano

hehe, z tymi butami git pomysł hehe ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.