Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Brysio ale tu się mówi o RNS-E pasującym P&P do B7 a nie o nowym RNS-E 2010, bo to już wyższa szkoła :wink4:

Dokładnie. Piszemy o RNS-E pasującym P&P do a4 b7 i dedykowanym do tego modelu.

RNS-E 2010 to jest już całkiem inne urządzenie mimo podobnego interfejsu graficznego (tak samo MMI ma mało wspólnego z RNS-E mimo że na pierwszy rzut oka menu wygląda tak samo).

RNS-E to RNS-E nie ma różnych wersji :)

mylisz sie siemian

stara moze 2 x 2 gb karty

nowa 2 x 32 sdhc

A tu Ty się mylisz :decayed: :decayed:

Ja używam kart 2x 4Gb SD i wszystko działa... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie mysle sie sa tylko niektore karty 4gb sd ktore ta navi obsluguje tez mam jedna i to tylko te ktore nie obsluguja sdhc ale czyta ja 2 x dluzej jak sie laduje niz ta normalna 2 gb

ale normalnie dedykowane sa 2 gb bo tyle obsluguje system plikow FAT i takie bez problemu dzialaja mysle ze to kwestia update i powinny te sdhc tez dzialac

moze kiedys zrobia jakis soft 700 ktory to bedzie obslugiwal

bo winda obsluguje sdhc w starych czytnikac w ktirych nigdy nikt sdhc nie planowal wiec to tylko kwestia softu!

no ale czyta takie karty... więc 2x 4Gb. To normalne że duża karta jest wolniejsza...

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiec obydwaj mamy racje

to ze napewno czyta 2x2gb i to ze moze czytac 2x4gb bo nie kazda 4gb bedzie czytalo! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

każdą 4Gb SD będzie SDHC nie [br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 15:16_________________________________________________tyle że bardzo cięzko dorwać 4GB SD a nie SDHC

Opublikowano

każdą 4Gb SD będzie SDHC nie [br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 15:16_________________________________________________tyle że bardzo cięzko dorwać 4GB SD a nie SDHC

tu sie mylisz mialem ze 2 NIE SDHC ktorych nie czytalo! wie nie kazda

no a ze ciezko dorwac nie SDHC to jest jasne bo to jakis trick jest z przeciagnieciem boota tej karty i nie kazda firma to robi

Opublikowano
  • Autor

ale to na takiej samej zaszadzie miałem pare kart 1 i 2 gigowych których rns nie chciał czytać...

Opublikowano

no oki, ale na czym polega wyższa szkoła jazdy z RNS-E 2010? aby wrzucic do B7?

Opublikowano
  • Autor

Po pierwsze ciężko ją dostać. Po drugie nie wiadomo do końca czy wszystkie podłączenia są takie same (trzebaby Cobry pytać). Po 3 bez przeróbek obudowy spasuje tylko z Seata EXEO

Opublikowano

czyli do b7 jest jeden model navi... mam na mysli hardware?

potem kwestia map?

a z opcji jest fakt możliwości odtwarzania TV (jak dokupic tuner?)

czy są jeszcze jakieś dodatki?

Opublikowano
  • Autor

czyli do b7 jest jeden model navi... mam na mysli hardware?

potem kwestia map?

a z opcji jest fakt możliwości odtwarzania TV (jak dokupic tuner?)

czy są jeszcze jakieś dodatki?

dokładnie. Hardwareowo jest jeden model.

Można dokupić TV tuner/dołożyć odtwarzacz DVD lub np. kamere cofania.

Dodatkowo moduł BT do funkcji telefonu.

Opublikowano

a to sam RNS-E nie ma DVD - wydawało mi się że jak zjechał ekran to widziałem napis DVD ?

p.s. czy Bluetooth który mam przy radio pasi do RNS-E?

czyli reasumując do zrobienia jest:

RNS-E + mapy

TV

kamera cofania

DVD

jakie są koszta?

Opublikowano
  • Autor

RNS ma wbudowany czytnik DVD ale tylko do czytania map.

Ogólnie koszty:

DVD bez tunera TV: ok. 800-1000zł

TV: 1000-1500zł (nie trzeba kupować już adaptera za ok. 400zł żeby podpiąć DVD)

Kamera cofania: nie mam pojęcia :) (ale wejscie audio/video przy tumerze jest więc myśle że koszt nieduży)

RNS-E jeśli masz radnio 1DINowe to 2000-2500zł, 2DINowe 1500-2000zł

Opublikowano

plus do tego mapy?

czy jak nie uzywa sie navi z dvd...to można obejrzec film wówczas jak się usunie DVD z mapą a włoży z filmem rzecz jasna?

Opublikowano

czy jak nie uzywa sie navi z dvd...to można obejrzec film wówczas jak się usunie DVD z mapą a włoży z filmem rzecz jasna?

nie nie nie ;]

czytaj ze zrozumieniem.. "DVD ale tylko do czytania map"

to ze czyta DVD to nie znaczy ze dekoduje filmy , nie da sie ogladac bez zewnetrznego odtwarzacza...

Opublikowano

czy jak nie uzywa sie navi z dvd...to można obejrzec film wówczas jak się usunie DVD z mapą a włoży z filmem rzecz jasna?

nie nie nie ;]

czytaj ze zrozumieniem.. "DVD ale tylko do czytania map"

to ze czyta DVD to nie znaczy ze dekoduje filmy , nie da sie ogladac bez zewnetrznego odtwarzacza...

a choc czyta CD/CD-r/CD-RW/mp3?? ;-)

bedziesz w Jarosławcu?

Opublikowano

czy jak nie uzywa sie navi z dvd...to można obejrzec film wówczas jak się usunie DVD z mapą a włoży z filmem rzecz jasna?

nie nie nie ;]

czytaj ze zrozumieniem.. "DVD ale tylko do czytania map"

to ze czyta DVD to nie znaczy ze dekoduje filmy , nie da sie ogladac bez zewnetrznego odtwarzacza...

a choc czyta CD/CD-r/CD-RW/mp3?? ;-)

bedziesz w Jarosławcu?

cd i mp3 czyta ale nie filmy dvd

Opublikowano
  • Autor

będe w Jarosławcu :)

Opublikowano

będe w Jarosławcu :)

jak fura Cię dowiezie :gwizdanie:

czego nawet środowy wyjazd nie gwarantuje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

będe w Jarosławcu :)

jak fura Cię dowiezie :gwizdanie:

czego nawet środowy wyjazd nie gwarantuje :gwizdanie:

:ssij: :ssij: :ssij: :ssij: :ssij:

Oj Miron widze że się jeszcze nie pogodziłeś z tym że moja furka jest rok młodsza od Twojej :decayed:

Ale nie przejmuj sie założysz jeszcze z 4 dokładki z Cupry to wypadniesz z drogi na jakiejś żyletce :decayed::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 14:25_________________________________________________...a i bardzo Cie prosze, nie dzwoń już do mnie co 5 minut i nie pytaj czy napije się z Tobą wódki na zlocie i powiem że jesteś moim kolegą.... :decayed:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 14:26_________________________________________________z aktualności ze zlotu. Po pierwsze dojechaliśmy z dawidem_n.

Po drugie moje autko wygląda tak:

jaroslawiec.jpg

sarenka na drodze o 5:30 i ratowanie się o barierke...

Opublikowano

Ty to masz przygody z tym autem...

Opublikowano
  • Autor

no ostatnio jakieś fatum... ;( ;( ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.