Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedz mi kolego jak auto się spisuje po wycięciu kata? Czuć jakąś różnice w mocy?

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Powiedz mi kolego jak auto się spisuje po wycięciu kata? Czuć jakąś różnice w mocy?

ja nie poczułem. Sprawuje się dobrze. :)

Opublikowano

siemian szukaj poduszek firmy meyle -- niemiecka dobra firma robia wlasnie sportowe poduszki ktore sa o wiele lepsze od aso

jak i tez wahacze sa z meyle lepsze i wytrzymalsze jak aso

http://www.meyle.com/DE/Ersatzteile/MEYLE-HD.html

Opublikowano

niezła audiczka!

Opublikowano
  • Autor

a dziękuje :)

Opublikowano

podobna do pierwszej :naughty:

ale Dawidek by Cię już nie objechał :gwizdanie:

Opublikowano

niezle wypalona :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

z tego to by się dwie RS6 zrobiło.. :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

silnik, lampy, koła, moze by się uzbierało te 11 tys euro :):):)

Opublikowano

silnik po takim palonku moze byc "przeciagniety" w sobie glowice aluminiowe nie znosza dobrze tak wysokich temperatur zalezy gdzie sie dokladnie palilo i jak dlugo

zreszta nie taki cel jest tej fury ona idzie na PAPIERY zniknie taki sam dobry i sie mu blaszki wspawa i jest miodzio

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ktos wytrzymal nie piszac tutaj 8 dni? :gwizdanie:

odgrzewam kotleta :polew:

Marek, zepsulo Ci sie cos ostatnio? :decayed:

Opublikowano

ja wiem, ja wiem co sie zepsuło........ hm auto :decayed:

Opublikowano

element pomiedzy kierownica a siedzeniem sie zepsul :)

Opublikowano
  • Autor

nie nie.... jestem, żyje i czuje się świetnie. :decayed: :decayed:

No sam się dziwiłem że nikt tu tyle nie pisze... :decayed: :decayed: :decayed:

Tak między nami to napiszcie coś w temacie Mirona żeby znowu do mnie nie wydzwaniał jak on to mi zazdrości że u mnie co chwile ktoś coś pisze i że on weźnie całą rodzine i przyjedzie do mnie na warsztaty... :polew:

A wracając do auta

Idzie do mnie nowa poducha pod skrzynie i nakładka poliuretanowa.

Tzn. tą nakładke mi robią na zamówienie... Może to spowoduje że nie będą się te poduchy co pół roku urywać... ale równie dobrze może nic nie dać. Pożyjemy zobaczymy :gwizdanie:

Wczoraj założyłem zimówki :):wink4:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 23:44_________________________________________________żeby nie było to nakładka to na poduszke :tongue4:

Opublikowano

Wczoraj założyłem zimówki :)

Out-fuckin-standing :slina:

Gratulacje. Swietny mod :good:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 10:13_________________________________________________nowy modzik się szykuje :decayed: :decayed:

zac300.jpg

Opublikowano

300/22mm ............... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano
  • Autor
:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::evil: :evil: :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.