Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Hammer nie zaśmiecaj mi wątku i nie wklejaj mi swoich ulubionych zabawek :decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zabawka czy nie zbawka ale coś konkretnie Ci tam wibrowało w tych drzwiach :decayed:

Opublikowano

zabawka czy nie zbawka ale coś konkretnie Ci tam wibrowało w tych drzwiach :decayed:

.... pewnie bateria juz padla :cool1: trzeba rezac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Po pierwsze Szczęsliwego Nowego roku wszystkim i udanego Sylwestra.

A co do zabawek to w starym roku sprawiłem sobie jeszcze pare prezencików żebyw Nowym Roku się dobrze rezało :kox: :kox: :kox:

Wkrętareczka:

1.jpg

Lutownica:

2.jpg

Śrubokręcik z paroma bitami (i tak dokupie osobny duży zestaw bitów bo strasznie szybko je gubie :wink4:):

3.jpg

Opublikowano

a umiesz sie obsługiwać takimi urządzeniami :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie, ja tak samo jak Bart pare lat temu robię z lutów maczugi.

A co do wkrętarki to ide na dwutygodniowy kurs bo nie wiem jak to "ugryzć" :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie, ja tak samo jak Bart pare lat temu robię z lutów maczugi.

A co do wkrętarki to ide na dwutygodniowy kurs bo nie wiem jak to "ugryzć" :polew: :polew: :polew: :polew:

tylko uważaj na luty aby nie było pożaru :naughty:
Opublikowano

siemian, a Ty swoje... tak jak Ci mowilem... lutownica nie zalatasz tej dziury w skorze :wink4:

Opublikowano

Fly tobie mówil o dziurze w skórze?? :no: przeceiż tu chodzi o naspawanie kwałka blachy w podłodze bo ma dziure od rudego ;-) :polew: :polew: :polew:

może trzeba kupić książkę "Screwdriver for dummies" z tej zółtej serii ;-)

Opublikowano

Ja tam słyszałem, że kupił tył od sedana i chce się pobawić lutownicą, bo avant mu się znudził.

Działaj Siemian :wink4:.

Opublikowano

Mam Dremela od 1999 ale tego do precyzyjnej obróbki i jest :kox: to chyba jeden z lepszych sprzętów pół-profi

Opublikowano

Siemian widze ze pomozesz w temacie poduszek :decayed: Moja z 3,0 poszla sie pasc i musze kupic nowa pod 2,7T + :) Te wklady to gdzie i jak i za ile ? Mi sie przyda ten twardszy :kox: moze odsprzedaz ?

Opublikowano
  • Autor

podaj kom to zadzwonie i pogadamy :)

Opublikowano

Siemian Ty lepiej nie mooduj tyle bo za niedługo twój furacz bedzie jeździł tyłem i też wpadniesz na taki pomysł :evil:

Opublikowano

Siemian Ty lepiej nie mooduj tyle bo za niedługo twój furacz bedzie jeździł tyłem i też wpadniesz na taki pomysł :evil:

troche bym zwariowal jakby mnie wyprzedzil :kox:, WFE stare blachy to chyba żyrardów?
Opublikowano

Jak mnie by siemian wyprzedził tak swoją zmoodowaną furka to bym chyba sobie gnata do skroni przyłożył :D

Opublikowano

siem lepiej ty mi swoj bo do mnie sie dodzownic to ciezka sprawa czasami :)

Opublikowano

niezla muza :evil2:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

WFE stare blachy to chyba żyrardów?

To stare pruszkowskie blachy a kolesie jeździli po Brwinowie i Milanówku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.